"Co się stało z twarzą Courteney Cox?!" Też nie wiemy. Miała odstawić botoks, a tymczasem... Nie przypomina już siebie

Courteney Cox 15 czerwca skończyła 51 lat. W przeszłości gwieździe zarzucano nadużywanie botoksu i zabiegów upiększających, ale ostatnio odstawiła "poprawiacze urody" i wygląda świeżo oraz naturalnie. Niestety aktorka znów udała się najwyraźniej do lekarza medycyny estetycznej. I jej twarz wygląda całkiem inaczej.
Courteney Cox i Johnny McDaid Courteney Cox i Johnny McDaid Bulls

Courteney Cox

Aktorka pojawiła się z narzeczonym na premierze "Hand Of God" w Los Angeles i wprawiła wszystkich w zdumienie swoim "nowym wizerunkiem". Trzeba by raczej rzecz "nową twarzą". I to kolejną. Czoło gładkie jak tafla lodu, zaokrąglone policzki, pełne usta, oczy jak szparki.

Co się stało z twarzą Courteney Cox? - pyta "Daily Mail". - Jest nie do rozpoznania!

Też nie wiemy. Aktorka zapowiadała, że odstawia już botoks. Zresztą zrobiła to i wyglądała świetnie. Minęły jednak dwa miesiące i wróciła do nawyku zbyt częstego odwiedzania lekarza medycyny estetycznej.

Courteney Cox Courteney Cox East News

Courteney Cox

Gdy paparazzi zrobili zdjęcia Courteney Cox w czerwcu w Los Angeles, aktorka przyciągała spojrzenia nie tylko wysportowaną sylwetką, ale i świeżą cerą. 50-letnia Cox wyglądała naprawdę promienne. Zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że miała na sobie jedynie minimalny make-up, a może nie miała go nawet wcale. Podziw wyraził portal "Daily Mail".

50-tka i ma się dobrze! - zatytułował wówczas artykuł - Pokazała się w świetnej formie - chwalił.
Courteney Cox Courteney Cox EastNews/Bulls

Courteney Cox

Dziś widać, że aktorka nie wytrzymała długo bez "poprawiania" twarzy. W dodatku coraz mniej przypomina samą siebie, a botoks zmienia kształt jej twarzy.

Ma napuchnięte policzki, a jej oczy wydają się mniejsze - pisze "Daily Mail".
Courteney Cox Courteney Cox Bulls

Courteney Cox

Zarzucano jej nadużywanie botoksu - tak (na zdjęciu po lewej) wyglądała zaledwie rok temu. Nienaturalnie gładka twarz i mocny makijaż potęgowały wrażenie sztuczności. Dziś widać, że aktorka nie wytrzymała długo bez "poprawiania" twarzy. W dodatku coraz mniej przypomina samą siebie, a botoks zmienia kształt jej twarzy.

Ona sama twierdziła, że zrobi wszystko, by zatrzymać proces starzenia się.

Jestem otwarta na spróbowanie wszystkiego, co opóźni to, co nieuniknione. Jestem ogromną zwolenniczką lasera. Uważam, że ma przyszłość. Właśnie zrobiłam sobie zabieg Ulthera [USG na skórę], który ma wspomóc produkcję kolagenu. A teraz chcę zrobić sobie Fraxel [nieinwazyjna terapia laserowa], która ma pomóc pozbyć się brązowych plam z moich ramion, klatki piersiowej i twarzy - mówiła w 2013 roku Newyou.com.
Courteney Cox Courteney Cox Bulls

Courteney Cox

Aktorka na szczęście nie ingeruje w pozostałe części ciała. Świetną sylwetkę zawdzięcza sportowi.

Ćwiczę pilates trzy razy w tygodniu. Lubię też spacerować, biegać. Gram też w tenisa w każdą niedzielę - mówiła w Newyou.com.

Cox zdradziła też jeszcze jeden sposób na walkę z upływającym czasem.

Myślę, że jest to sen, picie wody, mycie skóry i seks. Tak, to na pewno - dodała.
Courteney Cox z narzeczonym Courteney Cox z narzeczonym Bulls

Courteney Cox i Johnny McDaid

Cox spotyka się z 38-letnim Johnnym McDaidem z zespołu Snow Patrol. Muzyk oświadczył się jej po 7. miesiącach związku i wybrał wyjątkowy moment, bo jej 50-te urodziny, które obchodziła w czerwcu zeszłego roku. Zaręczyny para ogłosiła na Twitterze, a teraz plotkuje się o ich rychłym ślubie. Cox zdradziła, że jej 10-letnia córka, Coco, chce zaplanować wesele.

Chciałam zatrudnić organizatora wesela, ale najwyraźniej ona chce to zrobić. Chce być druhną, chce się zająć kwiatami, jest bardzo podekscytowana. Kocha wszystko, co związane ze ślubem - żartowała w programie Ellen DeGeneres.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.