Jeremy Clarkson na wakacjach z młodszą dziewczyną. Do Saint Tropez nie pojechali sami. Zabrali ze sobą dzieci

Prezenter zakończył swoją pracę w "Top Gearze", ale według najnowszych doniesień niedługo rozpocznie współpracę z "Amazon". Póki co wypoczywa razem z rodziną na Lazurowym Wybrzeżu. Towarzyszy mu młodsza ukochana i córki.
Jeremy Clarkson, Phillipa Sage, córki Jeremy Clarkson, Phillipa Sage, córki Bulls

Jeremy Clarkson z dziewczyną Phillipą Sage i z rodziną

Prezenter wyjechał na południe Francji, gdzie relaksuje się w otoczeniu najbliższych. Towarzyszy mu Phillipa Sage, z którą związany jest od kilku lat, choć z poprzednią żoną, Frances, rozwiódł się dopiero rok temu. Parze towarzyszyły córki Clarksona.

Wybrał się na wakacje, by świętować podpisanie nowego kontraktu - komentuje zdjęcia Clarksona "Daily Mail". - Umowa z telewizją "Amazona" opiewa podobno na 160 mln funtów!

Prezenter rzeczywiście wygląda na zdjęciach na zrelaksowanego i spokojnego, a rodzinne zdjęcia przedstawiają prawdziwą sielankę.

Emily Clarkson, Jeremy Clarkson, Phillipa Sage Emily Clarkson, Jeremy Clarkson, Phillipa Sage Bulls

Jeremy Clarkson z dziewczyną Phillipą Sage i z rodziną

Rodzinna gra w bule to we Francji popularny sposób spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Ale Jeremy Clarkson znalazł też czas, by wybrać się z córkami do restauracji. 55-letni dziennikarz zatrzymał się z rodziną w dzielnicy Place des Lices, gdzie znajduje się wiele knajpek i urokliwych miejsc idealnych na odpoczynek od słońca.

Wyraźnie uległ wakacyjnemu nastrojowi - zauważył "Daily Mail". - Rozpięta koszula w lila kratę, krótkie spodenki i wygodne buty idealnie pasowały do tego spokojnego popołudnia.
Jeremy Clarkson i Phillipa Sage Jeremy Clarkson i Phillipa Sage Bulls

Jeremy Clarkson i Phillipa Sage

Phillipa Sage ma 42 lata i zajmuje się organizowaniem imprez. Pomagała przygotowywać pokazy "Top Gear" - tak poznała największą gwiazdę programu. Przez wspólne zdjęcia pary, ówczesna żona Clarksona złożyła pozew o rozwód. Phillipa i Jeremy nigdy nie potwierdzili, że są razem, ale co jakiś czas ukazują się ich zdjęcia.

Podczas wypoczynku w Saint Tropez Phillipa założyła jeansowe szorty, które odsłoniły jej zgrabne nogi, a luźną koszulę przewiązała tak, by odsłonić brzuch. Postawiła na swobodny strój - tak jak Clarkson.

Relaksacyjny weekend na pewno mu się przydał - zauważa "Daily Mail". - Już jesienią wraca do świata kamer i szybkich samochodów.
Jeremy Clarkson i Phillipa Sage, córki Jeremy Clarkson i Phillipa Sage, córki Bulls

Jeremy Clarkson z dziewczyną Phillipą Sage i z rodziną

Oprócz przyjaciółki prezenter zabrał ze sobą córki, którym również poświęcał czas. Były wspólne posiłki w restauracjach, ale też spacery po promenadzie. Widać, że wszyscy lubią spędzać czas w swoim towarzystwie.

"Dzięki" aferze, odejściu z "Top Geara" i zakończeniu współpracy z BBC, Clarkson ma teraz więcej czasu wolnego, który może poświęcić swoim bliskim. Na szczęście dla niego (i jego fanów), bezrobocie dziennikarza nie trwało długo.

Trójka z "Top Geara" podpisała już lukratywny kontrakt z Amazonem - informuje "Daily Mail". - Będzie to nowe show motoryzacyjne, które widzowie będą mogli zobaczyć w przyszłym roku. Nagrania do programu ruszą jesienią.

Jeremy Clarkson i Phillipa SageINFphoto.com / INFphoto.com

Przeczytaj książki Jeremy'ego Clarksona i poznaj jego cięty język >>

Jeremy Clarkson z żoną Frances Jeremy Clarkson z żoną Frances EN

Jeremy Clarkson z żoną Frances

Frances była drugą żoną Jeremy'ego Clarksona - to ona pocieszała go po rozstaniu z pierwszą małżonką, Alex. Para doczekała się trójki dzieci: 21-letnią obecnie Emily, 19-letniego Finlo i 16-letnią Katyę. W 2014 roku Frances złożyła pozew o rozwód. Była to jej reakcja na zdjęcia Clarksona i Phillipy, którzy spędzali razem wakacje w Grecji. Nie wiadomo, czy rozwód został sfinalizowany, ponieważ prawnicy Frances zapowiedzieli, że będą walczyć o równy podział majątku wartego 30 mln funtów.

 

Jeremy Clarkson and wife arriving at the Military Awards 2011 at the Imperial War Musuem, London 19th December 2011fot. Photoshot/REPORTERJeremy Clarkson z żoną Fances/MARC LARKIN

Jeremy Clarkson z Phillipą Jeremy Clarkson z Phillipą EN

Jeremy Clarkson i Phillipa Sage

Jeremy i Phillipa pojechali razem na Barbados w ramach tournee "Top Geara". Tam rozpoczął się ich romans. Parę sfotografowano, kiedy przytulała się do siebie pod kocem i sączyła białe wino. Wtedy zaczęto otwarcie mówić o tym, że Jeremy miał romans z Phillipą, gdy podróżował do Australii, RPA i Norwegii. Niedługo potem do brukowców trafiły zdjęcia, na których Clarkson namiętnie całuje producentkę telewizyjną, Elaine Bedell.

RCHARLBURY UNITED KINGDOM - JULY 12: In this file image, Jeremy Clarkson and his wife Frances Catherine Cain attend the Cornbury Festival on July 12, 2009 in Charlbury, England. Yesterday, October 26, 2011, Clarkson has lifted a Super Injunction on his Ex wife Alex Hall. The injunction prevented his ex-wife from claiming they had an affair after he remarried. PHOTOGRAPH BY Jules Annan / Barcroft Media UK Office, London. T 44 845 370 2233 W www.barcroftmedia.com USA Office, New York City. T 1 212 564 8159 W www.barcroftusa.com Indian Office, Delhi. T 91 11 4101 1726 W www.barcroftindia.comJeremy Clarkson / Fot. Bulls

Emily Clarkson Emily Clarkson Bulls

Emily Clarkson

O Emily, jednej z córek dziennikarza, pisały media na całym świecie po jego wyrzuceniu z "Top Gear". Kilka dni po "dramatycznych" wydarzeniach w BBC dziewczyna zamieściła na Twitterze wpis, który miał być apelem do BBC. Spodziewacie się próśb o przywrócenie taty do pracy? A może podziękowań dla tysięcy solidaryzujących się z nim fanów? Nic z tego.

O Boże, BBC proszę, weźcie go sobie z powrotem. On zaczął gotować... - napisała Emily.

Z takiego komentarza do całej sprawy ojciec na pewno był dumny.

Jeremy Clarkson Jeremy Clarkson Bulls

Jeremy Clarkson

Na zdjęciach z Francji widzimy zwykłą rodzinę, która wybrała się na parę dni na południe Francji. No może wyróżnia ją tylko wzrost "ojca rodziny" - w końcu Clarkson ma aż 1.96 cm wzrostu. Jednak nie zapominajmy, że dziennikarz, który ceni sobie takie proste przyjemności jak przejażdżka na rowerze czy gra w bule, jest właścicielem ogromnej fortuny.

Nie wiadomo, ile dokładnie ma samochodów, ale wśród jego drogich gadżetów znajdowały się m.in. lamborghini gallardo spyder, ferrari F355, mercedes SL55 AMG, mercedes 600 grosser, range rover TDV8 vogue SE.

Majątek prezentera szacowany jest na około 30 milionów funtów. Według branżowych plotek za rok prowadzenia "Top Geara" Clarkson miał dostawać nawet milion funtów. A nowa praca ma przynieść jeszcze wyższe zarobki...