Renis Jusis to ambasadorka zdrowego trybu życia. Najlepsza reklama? Zdjęcia w BIKINI. W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliście

Wokalistka w ostatnich latach raczej rzadko bywa na salonach. Zdjęcia z nielicznych imprez, na których się pokazuje, potwierdzają to, że nadal jest w świetnej formie. W wakacyjnym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy - a dopiero tak możemy przekonać się o efektach propagowanego przez wokalistkę zdrowego trybu życia.
Reni Jusis Reni Jusis Plotek Exclusive

Reni Jusis

O Reni Jusis i jej mężu, Tomku Makowieckim mówi się, że są pierwszymi eko-rodzicami show-biznesu. Wokalistka podkreśla w wywiadach, że zwraca szczególną uwagę na to co serwuje swoim dzieciom i, siłą rzeczy, co je sama. Trzeba przyznać, że lata uważnej diety przyniosły efekty. Ciało 41-letniej wokalistki na plaży prezentowało się świetnie!

Reni Jusis Reni Jusis Plotek Exclusive

Reni Jusis

O diecie jaką stosuje, opowiedziała w rozmowie z portalem dziecisawazne.pl.

Gotowanie dla mojej rodziny to obok muzyki moja największa pasja. Wykorzystuję przepisy głównie z kuchni pięciu przemian i makrobiotycznej. Jestem przekonana, że potrawy przygotowywane przez mamę smakują inaczej, gdyż mają jeden niezastąpiony składnik - miłość. Staram się przygotowywać posiłki na bieżąco, wyłącznie ze świeżych składników z upraw ekologicznych. Zajmuje to, owszem, sporo czasu, ale wierzę, że to inwestycja w zdrowie mojej rodziny - stwierdziła.
Reni Jusis Reni Jusis Plotek Exclusive

Reni Jusis

Zdrowa dieta to nie wszystko. Jusis dba tez o odpowiednią dawkę ruchu. Szczególnie upodobała sobie jogę.

Odkryłam jogę na studiach, dla mnie ma dodatkowo działanie terapeutyczne, uspakaja mój umysł - mówiła w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".
Reni Jusis Reni Jusis Plotek Exclusive

Reni Jusis

Poza jogą, Jusis stawia również na trening na rowerze stacjonarnym. Mogliśmy się o tym dowiedzieć z jej Facebooka. I w tym przypadku wokalistka wykazała się "eko podejściem" organizując sobie używany sprzęt.

Hej, czy ktoś z Was ma może w domu niepotrzebny rower treningowy? Jeśli stoi u Was zapomniany, zakurzony i służy Wam jako stojak na kwiaty w doniczkach to dajcie znać! Chętnie wypożyczę go na 3 miesiące! - pisała.
Reni Jusis Reni Jusis Plotek Exclusive/WBF

Reni Jusis

To, jak gwiazda prezentuje się w bikini nie może być zaskoczeniem. Od lat, mimo dwóch porodów po drodze, może poszczycić się bardzo szczupłą sylwetką. Na koncertach i ściankach, bardziej ubrana,  prezentuje się równie dobrze.

Reni Jusis Reni Jusis Plotek Exclusive

Reni Jusis

Reni Jusis mocno angażuje się w propagowanie opartej na ekologii filozofii życiowej. Jest współautorką "Poradnika dla zielonych rodziców", prowadzi blog "ekomama.pl", zachwala również kosmetyki pochodzenia naturalnego, które można tam zakupić.

Więcej o: