Żona Daniela Craiga zasługuje na miano "dziewczyny Bonda". To ciało... W BIKINI

Rachel Weisz "daje szkołę dziewczynom Bonda", pisze brytyjski "Daily Mail". Oj tak. 45-letnia aktorka, prywatnie żona Daniela Craiga, czyli filmowego Jamesa Bonda, wychodzi z morza w bikini i efekt WOW jest równie duży, jak wówczas, gdy robią to filmowe miłosne zdobycze agenta 007.
Rachel Weisz Rachel Weisz EN/Screen z Youtube.com

Rachel Weisz

Jeżeli ktoś powiedziałby nam, że na zdjęcie powyżej składają się trzy kadry wycięte z filmów o Jamesie Bondzie, nie mielibyśmy problemu, aby w to uwierzyć. W rzeczywistości w produkcjach o słynnym agencie jej królewskiej mości zagrały tylko dwie z pań powyżej: Halle Berry (po lewej) i Ursula Andress (po prawej). Seksbomba po środku to 45-letnia Rachel Weisz, prywatna dziewczyna Jamesa Bonda, czyli innymi słowy żona Daniela Craiga. Prawda, że w niczym nie ustępuje filmowym kochankom 007?Rachel Weisz Rachel Weisz EN

Rachel Weisz

Rachel Weisz, z mężem i synem Henrym, poleciała na hiszpańską wyspę Minorka, położoną na Morzu Śródziemnym. Paparazzi spotkali aktorkę na plaży. Zabawy w wodzie pozwalają dokładnie obejrzeć sylwetkę żony Daniela Craiga. Wnioski? Wygląda fenomenalnie. Teraz rozumiemy, czemu tak negatywnie wyrażała się o retuszowaniu zdjęć.

Graficzne poprawianie zdjęć to coś, czego niestety można się spodziewać, czasem jednak cechy fizyczne są tak pozmieniane, że dana osoba w ogóle nie przypomina siebie, ani nawet ludzkiej istoty - mówiła na internetowym chacie z czytelnikami "Vogue'a".
Rachel Weisz Rachel Weisz EN

Rachel Weisz

Weisz niechętnie dzieli się swoimi przepisami na tak wspaniałą sylwetkę. Przyznała jedynie ogólnikowo, że "ćwiczy" i stara się "jeść zdrowo", bo za wszystko i tak odpowiada... natura.

Wyglądam świetnie? Dziękuję za komplement. Nie mam żadnego sekretu, to po prostu dobre geny - zareagowała na pytanie od fanki w internetowym chacie "Vogue'a".
Rachel Weisz Rachel Weisz EN

Rachel Weisz

Weisz w tej samej rozmowie z fanami złamała się i zdradziła kilka ze swoich kosmetycznych trików. Jedna z internautek spytała bowiem aktorkę o jej urodowe sekrety.

Szczęście. Codzienne zmywanie makijażu i płatki kosmetyczne z Colbert - odpowiedziała Wiesz.
Rachel Weisz Rachel Weisz EN/Esquire

Rachel Weisz

Cokolwiek jednak robi ze sobą, robi to dobrze. Zdjęcie w bikini zrobiono kilka dni temu, a okładka "Esquire" pochodzi z 2004 roku. Jakieś różnice?  Widzimy jedną, po prawej jest wąż, po lewej węża nie ma. Ciało - równie nieskazitelne na obu fotografiach.

Rachel Weisz Rachel Weisz EN

Rachel Weisz

Jeśli są tu jakieś osoby, które nie są pewne, czy Rachel Weisz faktycznie warto się zachwycać, może rzucą okiem na te zdjęcia. Zwykle zestawienie gwiazdy na czerwonym dywanie z gwiazdą "saute" uzmysławia jedynie, jak dobrą robotę robię makijażyści, fryzjerzy i styliści. Tymczasem w przypadku aktorki... Ona równie dobrze wygląda zarówno na oficjalnym wyjściu, jak i w całkowicie prywatnych okolicznościach.

Więcej o: