Janet Jackson wygląda jak Azjatka - mówiono rok temu. O "nowej" twarzy nie powie się nic lepszego. Wręcz przeciwnie

Janet Jeckson nie ma ostatnio dobrej prasy. O jej muzyce mało się pisze, może dlatego, że całą uwagę przyciąga jej twarz, która z roku na rok robi się coraz bardziej nieruchoma i przyciera coraz bardziej azjatyckie rysy.
Janet Jackson Janet Jackson Screen z Youtube.com/AP

Janet Jackson w 2015

Janet Jackson rzadko pojawia się na branżowych imprezach, jeżeli jednak już pokazuje się światu, to zawsze skupia na sobie uwagę. Niestety, coraz częściej ze względu na zaskakujące zmiany, jakie można obserwować na jej twarzy. Nie inaczej było i tym razem, kiedy to wystąpiła na gali BET. Gdyby nie zapowiedź, nie wszyscy zdołaliby pewnie rozpoznać w osobie, wychodzącej na scenę, Janet Jackson.

Janet Jackson Janet Jackson Getty/AP

Janet Jackson w 2014 i 2015

W listopadzie zeszłego roku Janet Jackson pojawiła się na gali Vogue Fashion w Dubaju i wywołała ogromne zainteresowanie, a raczej jej twarz. W wielu publikacjach nie przebierano w słowach.

Naciągnęli ją tak mocno, że wygląda jak Azjatka! - stwierdził portal Mediatakeout.com.
Janet Jackson Janet Jackson PrPhotos/AP

Janet Jackson w 2008 i 2015

nie rozstrzyga tak sprawy i zastanawia się, czy zmiany w wyglądzie Janet to na pewno "zasługa" operacji plastycznych.
To, że twarz wygląda inaczej, może być spowodowane tym, że gwiazda nieco przybrała na wadze. Janet zawsze była bardzo szczupła, teraz doszło jej kilka dodatkowych kilogramów - ocenił portal.

Portal Daily Mail nie rozstrzygał sprawy jednoznacznie i już w zeszłym roku zastanawiał się, czy zmiany w wyglądzie Janet to na pewno "zasługa" operacji plastycznych.

To, że twarz wygląda inaczej, może być spowodowane tym, że gwiazda nieco przybrała na wadze. Janet zawsze była bardzo szczupła, teraz doszło jej kilka dodatkowych kilogramów - ocenił portal.
Janet Jackson Janet Jackson PrPhotos/Reuters

Janet Jackson w 2007 i 2015

Kilka kilogramów więcej na pewno poprawiło wygląd policzków, jednak nawet najbardziej kaloryczna dieta nie sprawia, że twarz przestaje się ruszać.

Janet Jackson Janet Jackson PrPhotos/AP

Janet Jackson w latach 90. i w 2011

Oglądając zdjęcia Janet Jackson sprzed lat widać dokładnie, że jej twarz stopniowo coraz bardziej zamierała. Najlepiej widać to po czole oraz po brwiach, które niezależnie od emocji, znajdują się ciągle w tej samej pozycji. Jackson nie komentuje zmian w swoim wyglądzie, do operacji plastycznej przyznała się otwarcie jedynie w 2006 roku.

To żadna tajemnica. W wieku 16 lat, zrobiłam sobie korektę nosa. Czy zrobiłabym to raz jeszcze? Sama nie wiem... - powiedziała w rozmowie w programie Extra.
Janet Jackson Janet Jackson PrPhotos/AP

Janet Jackson w 1995, 2002, 2010 i w 2015 roku

Janet Jackson przyzwyczaiła swoich fanów, że w przeciągu kilku miesięcy może przejść diametralną metamorfozę. O ile jednak, włosy odrosną, a samoopalacz prędzej czy później zejdzie, to z przywróceniem znanych rysów twarzy może być już trudniej.

Więcej o: