Ekstremalna metamorfoza 24-latki. Jeszcze 3 miesiące temu ważyła 118 kg, dziś jest szczupła i seksowna!

Ile można schudnąć w ciągu 3,5 miesiąca? 24-letnia Rachel Fredericks udowodniła, że nawet 70 kilo. Nie wszyscy jednak gratulowali jej sukcesu. Wielu zwracało uwagę, że tak szybka utrata wagi może być niebezpieczna dla zdrowia.
Rachel Frederickson Rachel Frederickson East News

Rachel Frederickson

Zwyciężczynią najnowszej edycji "The Biggest Loser", amerykańskiego programu, w którym uczestnicy zgromadzeni na specjalnym ranczo usiłują schudnąć i jednocześnie wygrać nagrodę pieniężną, została 24-letnia Rachel Frederickson z Los Angeles. W ciągu 3,5 miesiąca schudła 70 kilo, co pozwoliło jej zgarnąć imponującą nagrodę: 250 tysięcy dolarów.

Chciałabym wszystkim podziękować za niesamowity doping - napisała na Twitterze. - To była niewiarygodna przygoda. Nie mogę się doczekać momentu, kiedy rozpocznę nowy etap w moim życiu.

Nikt nie spodziewał się, że ogromna determinacja i ciężka praca może doprowadzić do takiego efektu.

Byłam w szoku! - powiedziała Rachel za kulisami tuż po zakończeniu programu.

Po finałowym ważeniu niecałe kilka sekund zajęło jej uświadomienie sobie, że wygrała. Ledwie jednak mogła kontrolować szok, kiedy na scenie zaczęło na nią opadać konfetti.

Rachel FredericksonScreen z Twitter.com/RachelFrederickson

Rachel Frederickson Rachel Frederickson East News

Rachel Frederickson

Rachel Frederickson to była gimnastyczka, która nieoczekiwanie zaczęła przybierać na wadze.

W wieku 23 lat roztyła się do 118 kilogramów i była zbyt zawstydzona, nawet żeby się pokazać własnej rodzinie - informuje portal Dailymail.co.uk.

Program pozwolił jej zredukować wagę do 48 kilogramów, co daje spadek masy ciała o 60%. Takiej wagi nie powstydziłaby się nawet modelka! Niektórzy jednak twierdzą, że tak szybkie schudnięcie może mieć katastrofalne skutki dla zdrowia.

Rachel Frederickson Rachel Frederickson East News

Rachel Frederickson

Trudno w to uwierzyć, ale ta filigranowa postać jeszcze na jesieni ubiegłego roku wyglądała zupełnie inaczej. Rzecz w tym, że lekarze uważają, że schudła za bardzo!

Frederickson technicznie spadła poniżej zakresu BMI dla zdrowego człowieka, który mierzy ilość tkanki tłuszczowej dorosłego człowieka w odniesieniu do wysokości i wagi. Frederickson z 18 punktami BMI należy do kategorii niedowagi - czytamy na stronie portalu CBCNews.

Portal jednocześnie zwraca uwagę, żeby wyniki pomiarów BMI brać ostrożnie, ponieważ na przykład u kobiet w ciąży lub silnie umięśnionych mężczyzn wyniki będą odbiegały od wzoru.

Rachel FredericksonEast News

Rachel Frederickson Rachel Frederickson East News

Rachel Frederickson

ww.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2552821/Biggest-Losers-Rachel-Frederickson-denies-eating-disorder-insisting-eats-1600-calories-day.html
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2552017/Rachel-Frederickson-crowned-The-Biggest-Loser-shrinking-tiny-108-lbs.html
CBC:
http://www.cbc.ca/news/world/biggest-loser-s-rachel-frederickson-criticized-over-weight-loss-1.2525207
HollywoodLife:
http://hollywoodlife.com/2014/02/05/biggest-loser-winner-season-15-rachel-frederickson-finale-before-after-pics/
USWeekly:
http://www.usmagazine.com/celebrity-body/news/biggest-loser-winner-rachel-frederickson-goes-from-size-20-to-size-02-see-the-shocking-pictuRachel Frederickson

Zwyciężczyni show niespecjalnie przejmuje się uwagami dotyczącymi szokującego tempa, w jakim zrzuciła nadprogramowe kilogramy. Tak szybka utrata wagi może skutkować na przykład zaburzeniami żywieniowymi.

Boże, niczego takiego nie zauważyłam! - powiedziała w rozmowie z portalem Dailymail.co.uk. - Czuję, że podróż z "The Biggest Loser" była moją drogą, a ja stosowałam się do rad i miałam wsparcie zespołu medycznego "The Biggest Loser" w trakcie całej tej drogi. To było bardzo naturalne i jestem zadowolona z każdego etapu. Mam więc zamiar kontynuować tę drogę i zachować zdrowy tryb życia, ja po prostu bardzo lubię swoje nowe życie.

Trenerem Rachel był Dolvett Quince, który starał się nie komentować szumu, jaki wywołało błyskawiczne schudnięcie jego podopiecznej.

To niesamowite - powiedział w końcu. - To, na czym jest zbudowane show to - transformacja. Tworzymy ludzi, którzy wątpią w siebie, więc transformacja musi się zacząć od tego, jak oni postrzegają siebie i czy mają siłę, żeby powalczyć o utratę wagi. Chwilę po rozpoczęciu show, transformacja się rozpoczyna. Przychodzimy tu dzień w dzień i widzimy tę niesamowitą przemianę w tych ludziach. To daje nadzieję, że wszystko jest możliwe - czytamy na stronie Blog.zap2it.com.
Rachel Frederickson Rachel Frederickson Screen z Facebook.com/RachelFrederickson

Rachel Frederickson

Rachel Frederickson nie ma wątpliwości, że odchudzenie się w ekspresowym tempie było właściwym posunięciem.

Wybrałam dobrą drogę. Odmieniłam swoje życie i wiem, że teraz mam nad nim kontrolę. Teraz robię to, czego chcę. Niesamowite uczucie - powiedziała. - Nigdy nie czułam się tak świetnie i wiem, że mogę się czuć jeszcze lepiej, ponieważ życie się dla mnie otworzyło i już nie mogę się doczekać, żeby w nie wejść - czytamy na stronie portalu Dailymail.co.uk jej entuzjastyczne zwierzenia.

Rachel FredericksonTwitter.com

 

Rachel Frederickson Rachel Frederickson Screen z Facebook.com/RachelFrederickson

Rachel Frederickson

Odmiana życia oznaczała również zmianę nawyków żywieniowych. Już w trakcie programu zrozumiała, że zdrowe jedzenie to podstawa zdrowia i jeden ze sposobów, w jaki może zrzucić niepotrzebne kilogramy. Swoje wrażenia rejestrowała na Facebooku.

NIE gotowałam przed "The Biggest Loser". Moimi posiłkami były fast foody. W efekcie czułam skutki jedzenia przetworzonej żywności. Byłam zmęczona, obolała, słaba, brakowało mi energii i nie mogłam się skupić. Wiedziałam, że muszę się szybko nauczyć gotować, jeżeli chcę kontynuować moją przygodę z odchudzaniem w "BL" i zostać tu na następny tydzień - napisała.

Rachel FredericksonScreen z Twitter.com/RachelFrederickson

Julie Frederickson Julie Frederickson Screen z Facebook.com/JulieFrederickson

Rachel Frederickson

Chociaż istnieją mniej spektakularne, za to bardziej bezpieczne sposoby na schudnięcie, Rachel Frederickson stała się inspiracją dla innych. Jej fani dzielą się wrażeniami na Twitterze, a ona stała się wręcz nową gwiazdą USA.

Jest tak wiele gór do zdobycia i krajów do zobaczenia!
Rachel Frederickson jest najbardziej inspirującą osobą. Będę patrzeć na nią przez kilka następnych tygodni, kiedy sam będę chudł.

Rachel FredericksonScreen z Twitter.com/RachelFrederickson

Rachel Frederickson Rachel Frederickson Screen z Facebook.com/RachelFrederickson

Rachel Frederickson

Rachel w końcu czuje się dobrze w swojej skórze. Po utracie wagi postanowiła zmienić swój styl i nosić się bardziej kobieco. Rozciągnięte t-shirty zamieniła na dopasowane sukienki. Metamorfoza była jednak kompletna dopiero po wizycie u stylisty. Dziewczyna wygląda w nowej fryzurze seksownie i drapieżnie.

Rachel FredericksonScreen z Facebook.com/RachelFrederickson

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.