Poznajcie śliczną panią polityk. Ma 27 lat i uwielbia chwalić się ROZBIERANYMI zdjęciami

Seksowna pani polityk zrobiła w swojej ojczyźnie niemałe zamieszanie. W jednym z serbskich tabloidów ukazały się bowiem jej rozbierane fotki.
Vanja Hadzovic Vanja Hadzovic EastNews

Vanja Hadzovic

Vanja Hadzovic ma 27 lat i jest doradcą w serbskim ministerstwie spraw zagranicznych. Piękna pani polityk planuje nadal rozwijać swoją karierę na polu politycznym. Nie będzie jednak łatwo. W jednym z serbskich pism kolorowych ukazały się bowiem jej rozbierane fotki. Autorzy artykułu utrzymują, że Hadzovic sama publikowała je na swoim profilu na Facebooku.

Są osoby zarówno w Serbii, jak i poza nią, które uważają, że robienie tego typu zdjęć nie przystoi kobiecie pragnącej osiągać sukcesy w dyplomacji - zdradza portalowi Dailymail.co.uk jeden z pracowników serbskiego ministerstwa spraw zagranicznych.

Vanja HadzovicFacebook.com

Vanja Hadzovic Vanja Hadzovic EastNews

Vanja Hadzovic

Vanja Hadzovic posiada dyplom z zarządzania mediami. Wydaje się więc podejrzane, że celowo umieściła takie, a nie inne zdjęcia na swoim profilu. Wcześniej nikomu nieznana dziewczyna z Serbii, nagle znana jest na całym świecie. Jej fotki obiegły już bowiem cały internet.

Vanja HadzovicFacebook.com

Vanja Hadzovic Vanja Hadzovic EastNews

Vanja Hadzovic

Hadzovic nie chce komentować sprawy, nie omieszkał tego jednak zrobić jej przełożony, minister spraw zagranicznych Ivan Mrkic. Minister zapewnia, że Vanja znajduje się dopiero w trakcie okresu próbnego i nie sprawuje w ministerstwie żadnej istotnej z dyplomatycznego punktu widzenia funkcji.

Sumiennie wykonuje swoje codzienne obowiązki - powiedział polityk.

Dodał także, że cała sprawa zostanie dokładnie sprawdzona przez serbski rząd.

Vanja Hadzovic Vanja Hadzovic Facebook.com

Vanja Hadzovic

Minister spraw zagranicznych usprawiedliwił poniekąd zachowanie swojej praktykantki.

Zachowanie na portalach społecznościowych to sprawa jak najbardziej indywidualna - powiedział minister w rozmowie z Dailymail.co.uk. - Jednak pracownicy dyplomatyczni powinni w takich przypadkach zachowywać zgodnie z przyjętym przez ministerstwo kodeksem postępowania.

Mimo tych słów, ministerstwo jest ponoć zażenowane całą sytuacją.

Vanja Hadzovic Vanja Hadzovic Facebook.com

Vanja Hadzovic

Teraz na Facebooku Vanji znajdziecie już tylko takie "grzeczne" zdjęcia. Te, od których zawrzało w rządzie, zniknęły.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.