Atak internautów na ekipę z Warszawy! 'Jeden wielki K*RWIDOŁEK, buractwo, tona tapety, patologia'

Uczestnicy programu 'Warsaw Shore' nie będą mieli lekko. Wiedzieli o tym, decydując się na udział w show, ale czy przypuszczali, że oberwie im się aż tak? Znaleźli jednak świetny sposób na radzenie sobie z krytyką. Jaki? Pewnie się zdziwicie, ale nie są to soczyste wulgarne wiązanki. Co w takim razie odpowiadają, gdy słyszą o sobie, że są burakami, k*rwami, chamskimi prostakami i plebsem?
Ania Ania "Mała" Facebook.com

Ania "Mała"

Najbardziej dostaje się na Facebooku dziewczynom, a w szczególności Małej. Ania jest ostro krytykowana za mocny make up, wulgarne słownictwo, a nawet za to, jacy faceci jej się podobają. W myśl jej życiowego motta "Mam wyje*bane", nie przejmuje się gorzkimi komentarzami. Odpowiada im... żartując sama z siebie!

Ania Mała, Warsaw ShoreFacebook.com

Ania nie daje się wyprowadzić z równowagi nawet przy mało eleganckich pytaniach o seks. Dyskretnie przypomniała też o swojej obecności, gdy ktoś nazwał ją debilem.

Ania Mała, Warsaw ShoreFacebook.com

Ania na swoim Facebooku pisze, że nie ma zamiaru upodabniać się do nikogo z zagranicznych edycji. Ma zamiar udowodnić, że jest jedyna w swoim rodzaju, lecz także podobna do wszystkich innych młodych imprezowiczów na świecie.

Zabawa ludzi za granicą jest taka sama, jak u nas w Polsce, niczym się raczej nie różni. Ludzie tak samo piją i tańczą. Mi wystarczy to, że jestem sobą - napisała.

Ania Mała Warsaw ShoreFacebook.com

Ania Mała Warsaw ShoreFacebook.com

Paweł Trybson warsaw Shore Paweł Trybson warsaw Shore Facebook.com

Trybson

Trybsonowi, znanemu także jako "Ostry dzik, przy którym krzyczy każda świnia", również nieźle się dostało. Oprócz niezbyt przyjemnych słów od obcych ludzi, oberwało mu się też od znajomych. Zachował jednak spokój i grzecznie tłumaczył swoje zachowanie.

Paweł Trybson warsaw ShoreFacebook.com

 

Jeden z hejterów powiedział mu, że jest nikim. Mocne słowa! Co na nie odpowiedział?

Ja nigdy nie byłem nikim... Zawsze byłem kimś i zawsze potrafiłem coś osiągnąć w życiu, a fakt, że nie masz co robić i obrażasz przez kabel świadczy o tym, że to właśnie Ty jesteś NIKIM! I próbujesz się dowartościować w wirtualnym świecie, bo w realiach masz przechlapane życie, cze jak czapka!

Dobrze mu powiedział?

ekipa z warszawy, warsaw shoreKapif

Warsaw Shore Warsaw Shore Kapif

Eliza

Eliza, podobnie jak Ania, krytykowana jest głównie za zbyt mocny makijaż.

Eliza Warsaw ShoreFacebook.com

 

Jednak nie tylko "tapeta" była problematyczna. Elizie dostało się za słownictwo i musiała się nawet tłumaczyć z "szlaufa".

Eliza Warsaw ShoreFacebook.com

Eliza Warsaw ShoreFacebook.com

 

 

Wszystko jednak nadzwyczaj grzecznie, prawda?

Ania Warsaw Shore Ania Warsaw Shore Facebook.com

Ania

Ania nie spotkała się z tak dużym hejtem jak inne dziewczyny, jednak przeżyła bardzo to, jak reaguje na niego jej własna mama. Matka Ani nie mogła spać w nocy, martwiła się tym, co wypisuje się w internecie o jej córce.

Ja mam mogę sobie pewne rzeczy wytłumaczyć, ale matka to matka. Wiem, ze ona teraz siedzi i jest smutna, załamana, słyszałam przez telefon, że nawet ryczeć jej się chciało. Chodzi tylko o uczucia mojej mamy, widzę, że jej jest mega przykro - powiedziała Ania.

Ewelina Warsaw Shore Ewelina Warsaw Shore Facebook.com

Ewelina

Ewelinie dostaje się głównie za wygląd.

Ewelina Warsaw ShoreFacebook.com

Ewelina Warsaw ShoreFacebook.com

Warsaw Shore Warsaw Shore Facebook.com

Czy warto pluć jadem?

Łatwo jest ich zmieszać z błotem. Tylko po co i dlaczego?

Mamy przed oczami osiem wyrazistych osób, które dostały szansę na pokazanie światu swoich poglądów i wartości. Wyrażenie prostym językiem swoich aspiracji. A że te aspiracje to alkohol, seks i imprezowanie? To straszne odkrycie. My na przykład, jak byliśmy w okolicach dwudziestki, myśleliśmy jedynie o poezji Herberta, a każdy wolny czas spędzaliśmy ze znajomymi w galeriach sztuki. Nie chcemy oczywiście napisać, że nasze mamy dawały nam na drogę prezerwatywy XXL, jak jednemu z bohaterów tego reality show, ale ten świat nie jest aż tak wykreowany, jakby się mogło wydawać, patrząc znad kawy w Starbucksie - czytamy na Nowymarketing.pl.

Trudno się z tym nie zgodzić. Co ciekawe, chętnych na obejrzenie pierwszego odcinka było tak wielu, że stacja MTV Polska podczas jego emisji osiągnęła najwyższą oglądalność w tym roku.

Warsaw ShorePlotek Exclusive

Sami uczestnicy przyznają się, że pierwszy odcinek był wielką imprezą. Wypili morze alkoholu, trochę się zapomnieli, przestali nad sobą panować. Czy oznacza to jednak, że są "debilami, prostakami, burakami, dziwkarzami i k*rwami"? Chyba jednak nie, prawda?

Spójrzcie pamięcią wstecz na losowo wybrany wyjazd integracyjny lub imprezę firmową. Czy po kilku kieliszkach wytrawnego prosecco impreza dalej toczyła się wokół teatru, książki i dobrego jedzenia? A może zeszła już na taniec, łatwe kobiety i ?ze mną się nie napijesz?? Przypomnijcie sobie losowo wybrane wesele. Takie z orkiestrą, schabowym, zimną wódką i całą masą szwagrów zachęcających do tańca i przepijania. Czy białe, mokre od potu koszule na tle czerwonych ze zmęczenia twarzy o drugiej rano były miłym widokiem? A oczepiny ? fajnie się bawiliście? Odpowiedzieliście przynajmniej raz ?tak?? To teraz rzucajcie kamieniem! - czytamy na Nowymarketing.pl.
Więcej o:
Komentarze (19)
Atak internautów na ekipę z Warszawy! 'Jeden wielki K*RWIDOŁEK, buractwo, tona tapety, patologia'
Zaloguj się
 • ridge_forrester

  Oceniono 239 razy 223

  Tylko dzięki plotkowi znam ten patologiczny program w którym biorą udział prawdziwe okazy prymitywizmu. Dziękuję za tą cenną wiedzę.

 • koja

  Oceniono 161 razy 153

  Ktoś chce wmówić młodym ludziom, ze ich zachowanie jest normalne i można usprawiedliwić to wiekiem.Nie wszyscy młodzi są tak zepsuci i puści.

 • siniaczek25

  Oceniono 113 razy 103

  Warsaw ... whores?

 • ciulowaty

  Oceniono 101 razy 97

  Media celowo budują taki obraz rzeczywistości, gdzie ludzie młodzi to tylko coś odrobinkę wyżej, niż zwierzęta. Ludzie mają tacy być, bo to opłaca się każdemu: władzy, koncernom, każdemu kto jest "wyżej". Plebs ma być plebsem, prawda? A Wy, dziennikarzyny na usługach klasy panującej, bronicie czegoś, czego obronić się po prostu nie da. Jest to szkodliwy program, popularyzujący zachowania szkodliwe. Koniec, kropka.

 • wscibskii

  Oceniono 78 razy 74

  Ku...dołek hehehe To słowo, idealnie podsumowuje ten cały tandetny cyrk.
  "Warsaw Shore"? Prawdziwej i bardziej lokalnie brzmiałoby: "Przyjmę towar na ptaka".

 • kwiat_lotosu

  Oceniono 55 razy 53

  Oglądałam 1 odcinek tej "zacnej" produkcji...żałuję. Myślałam, że będzie się z czego pośmiać, ale zamiast śmiechu pojawił się niesmak i zażenowanie. Tylko czasu żal...

 • kapitansiuwax

  Oceniono 64 razy 44

  Mamy przed oczami osiem wyrazistych osób, które dostały szansę na pokazanie światu swoich poglądów i wartości. Wyrażenie prostym językiem swoich aspiracji. A że te aspiracje to alkohol, seks i imprezowanie? To straszne odkrycie. My na przykład, jak byliśmy w okolicach dwudziestki, myśleliśmy jedynie o poezji Herberta, a każdy wolny czas spędzaliśmy ze znajomymi w galeriach sztuki. Nie chcemy oczywiście napisać, że nasze mamy dawały nam na drogę prezerwatywy XXL, jak jednemu z bohaterów tego reality show, ale ten świat nie jest aż tak wykreowany, jakby się mogło wydawać, patrząc znad kawy w Starbucksie -
  -------- To jest właśnie obiektywizm na miarę Gw. Czy warto pluć jadem? Warto. To jedyna możliwość tamowania tego świństwa żeby nie wylewało się za bardzo na społeczeństwo, a szczególnie nastolatków. Z drugiej strony ta żenada napędza medialną machinę tej "propagandy rozpusty" - oglądacie to z ciekawości -a to najszybsza droga żeby się w to wciągnąć, a ani się nie obejrzycie jak zmieni się wam myślenie, a wtedy już droga nie daleka żeby prowadzić taki styl życia. A czas zrobi swoje przy rozbiórce umysłu.

 • princess_leya

  Oceniono 16 razy 16

  "Mamy przed oczami osiem wyrazistych osób, które dostały szansę na pokazanie światu swoich poglądów i wartości. Wyrażenie prostym językiem swoich aspiracji." - tak jakby nazwać szambo basenem ...

 • svetn

  Oceniono 3 razy 3

  ,,Dobrze mu powiedział?''

  Niech redakcja UŻYJE ROZUMUsama sobie odpowie na to pytanie.

  P.S.
  Niestety, jedno trzeba przyznać. Gdyby rzeczywiście był nikim, to przynajmniej każdy by go zdeptał jak śmiecia, a jako, że jest gównem, to nikomu się nie chce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX