Seksowna Edyta Herbuś wraca na salony. Zaskoczyła burzą loków i zaliczyła małą wpadkę

Na piątkowym pokazie Joanny Klimas podczas otwarcia centrum handlowego Plac Unii w Warszawie wśród tłumu gwiazd najjaśniej świeciła właśnie ona. Edyta Herbuś zaskoczyła wszystkich nową, odważną fryzurą i wyjątkowo seksowną kreacją.
Edyta Herbuś Edyta Herbuś Kapif

Edyta Herbuś

W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy! Tancerka zdecydowała się na odważną zmianę fryzury. Delikatne gładkie włosy opadające falami na ramiona zastąpiła bowiem burza drobnych loczków. Trzeba przyznać, że Herbuś wyglądała w tych sprężynkach wyjątkowo korzystnie - figlarnie, zalotnie i seksownie jednocześnie. Ciekawe, czy tylko nakręciła włosy czy może to trwała ondulacja?

Nie, to nie trwała, za bardzo niszczy włosy. Jednorazowa stylizacja. Polecam, fajna zabawa - napisała Edyta na swoim Facebooku.

Edyta HerbuśKapif

Edyta Herbuś Edyta Herbuś Kapif

Edyta Herbuś

Warto zwrócić też uwagę na wizaż Edyty. W jej makijażu królowały usta. Podkreśliła je błyszczykiem w fioletowym odcieniu. Oczy natomiast pomalowane były bardzo delikatnie. Nie zdobi ich nic poza czarnym tuszem do rzęs i cienką kreską na górnej powiece. Klasycznie i bardzo na czasie.

Edyta HerbuśKapif

Edyta Herbuś Edyta Herbuś k

Edyta Herbuś

Sukienka Edyty nie należała do najodważniejszych. Minimalistyczna kreacja od Anny Krzyżanowskiej nie odsłaniała wiele, natomiast dużo podkreślała. Szczególnie z tyłu... Dopasowany krój opinał zgrabną pupę tancerki. Seksownie, ale nie wulgarnie - to lubimy!

Edyta HerbuśKapif

Edyta HerbuśKapif

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński Edyta Herbuś i Mariusz Treliński Kapif

Edyta Herbuś

Edycie towarzyszył na pokazie Mariusz Treliński. Mimo że para miewała w przeszłości problemy, to widać, że po kryzysie w ich związku nie pozostał już nawet ślad. Oboje byli uśmiechnięci przez cały wieczór. Wyglądali na szczęśliwych i zakochanych po uszy.

Edyta Herbuś i Mariusz TrelińskiKapif

Edyta Herbuś Edyta Herbuś Kapif

Edyta Herbuś

Nie obyło się jednak bez małej wpadki. Gorąca atmosfera udzieliła się Edycie, pod której pachą pojawiła się mokra plama potu.

Edyta HerbuśKapif

Edyta HerbuśKapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.