Pamiętacie Michalinę Manios z "Top Model 2"? Zobaczcie, jak bardzo schudła!

Jedna z najciekawszych uczestniczek 2. edycji "Top Model. Zostań modelką" wróciła na salony. Zaskoczyła wszystkich swoim wyglądem. Michalina Manios wyraźnie schudła, a jej twarz niczym nie przypominała tej, którą modelka pokazywała jeszcze rok temu. Czy piękna hermafrodyta zaczęła stosować dietę, która polega na niejedzeniu? Zobaczcie, jak się zmieniła.
Michalina Manios. Michalina Manios. Kapif

Michalina Manios

Po finale 2. edycji "Top Model", w którym Michalina Manios zajęła 3. miejsce, przez kilka miesięcy było o niej głośno. Dziewczyna była na językach wszystkich tym bardziej, że w programie opowiedziała swoją niesamowitą historię. Od początku życia była hermafrodytą, aż w wieku 18 lat zdecydowała się na operację zmiany płci. Wszystko ze szczegółami przedstawiła w wywiadzie zatytułowanym adekwatnie do jej osobistych przeżyć: "Zaklęta w ciele chłopca":

Od urodzenia miałam drobny defekt, który wymagał naprawy. Mój organizm wytwarzał zarówno gonady męskie, jak i żeńskie. To był hermafrodytyzm. Długo się męczyłam, zanim doszłam do tego, co jest teraz - powiedziała.

Michalina Manios, Fotoerotica 2011, PlayboyKapif

 

Aż trudno uwierzyć, jak bardzo zmieniła się przez zaledwie rok! Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda?

michalina maniosscreen Wysokie Obcasy

Michalina Manios Michalina Manios Kapif

Michalina Manios

Dawno niewidziana na salonach Michalina Manios pojawiła się na środowym afterparty z okazji zakończenia 3. edycji programu. Modelka zrobiła ogromne wrażenie. Wyglądała bardzo gustownie, ale nie dało się nie zauważyć, że bardzo schudła. Miało się wrażenie, że  Manios przewróci się przy najlżejszym podmuchu wiatru. Jej twarz zrobiła się podłużna, oczy jakby zmniejszyły się. Wszystko jeszcze bardziej podkreślały wystające kości policzkowe.

Michalina ManiosKapif

Różowe buty na platformach wyglądały topornie na jej chudych nogach.

Michalina ManiosKapif

Michalina Manios Michalina Manios TVN/KAPiF

Michalina Manios

Po programie, Michalina skupiła się na studiach i nie bierze udziału  w topowych pokazach mody, jednak co jakiś czas występuje w sesjach prezentując kreacje różnych projektantów. Obecnie modelka wygląda dobrze, ale porównując jej zdjęcia z czasu 2. edycji "Top Model" z obecnymi, wygląda niepokojąco chudo.

Michalina ManiosWBF

Modelka przyznaje, że jej marzeniem jest muzyka.

Chciałabym zacząć działać w branży muzycznej - mówiła w rozmowie z Plotkiem. - Ale to są jeszcze dalekie plany. To zawsze było moim cichym marzeniem. Gram na pianinie i jestem związana z muzyką, a płyta jest moim kolejnym marzeniem.

Manios spełniła swoje marzenie i nagrała singiel "Go Go" z Marco Siemieraszko, który jednak nie zyskał zbyt przychylnych opinii. Wcale nie jest powiedziane, że modelka nie zaskoczy nas niedługo nowym projektem muzycznym.

Emes

Michalina Manios Michalina Manios KAPiF

Michalina Manios

Utratę kilogramów najbardziej widać na twarzy, która stała się bardziej pociągła w porównaniu do tego, jak wyglądała chociażby rok temu na imprezie "VIVA Summer Party".

Michalina Manios Michalina Manios Screen Facebook.com

Michalina Manios

Dla porównania, prywatne zdjęcia Manios w wersji sexy. Na fotce w lamparciej spódnicy ze stycznia tego roku prezentuje się o wiele lepiej niż na zdjęciu w granatowym zestawie, zrobionym na początku maja.

Michalina ManiosScreen Facebook.com

Mamy nadzieję, że Michalina dalej jest rozsądną dziewczyną, jaką zdawała się być podczas 2. edycji programu i nie wpadła w szał odchudzania, który niekiedy może okazać się zgubny.

Więcej o: