Najbardziej urocza para Wiktorów: Kamilla Baar i Wojciech Błach. Poznaj historię ich miłości

Romans z happy endem.
Kamilla Baar i Wojciech Błach Kamilla Baar i Wojciech Błach KAPIF

Kamilla Baar i Wojciech Błach

Na gali rozdania Wiktorów pojawiła się Kamilla Baar. Akademia Telewizyjna uznała ją za Odkrycie Telewizyjne Roku. Z sukcesu aktorki równie mocno jak ona sama cieszył się jej partner, Wojciech Błach.

Kilka chwil oglądania zdjęć Baar z Błachem i od razu przechodzi zimowa chandra. Aktorzy na gali rozdania Wiktorów wprost nie mogli oderwać o siebie rąk, wzroku i... ust. Szczęście bije od nich na kilometr, jednak nim oboje doczekali romantycznego happy endu, przeżyli niejedno rozczarowanie. Jak tych dwoje się odnalazło?

Kamilla Baar i Wojciech BłachKAPIF

Kamilla Baar i Wojciech Błach

Kamilla Baar i Wojciech BłachWBF

Kamilla Baar i Wojciech BłachKAPIF

Kamilla Baar i Wojciech BłachKAPIF

Kamilla Baar i Wojciech Solarz Kamilla Baar i Wojciech Solarz KAPIF

Kamilla Baar i Wojciech Solarz

Zanim Kamilla Baar poznała obecnego ukochanego, związana była ze swoim kolegą z Akademii Teatralnej, Wojciechem Solarzem. Para poznała się jeszcze przed 20-stką, stali się dla siebie całym światem.

Miałam 18 lat, kiedy przyjechałam do Warszawy. Nie znałam nikogo. Wojtek od razu stał się moim domem, życiem, rodziną. Byliśmy ze sobą non stop, razem i w domu, i w pracy, bez wytchnienia - opowiadała w rozmowie z "Galą".

Młodzieńcza fascynacja przerodziła się w miłość, przynajmniej tak się im obojgu wydawało. Para wzięła ślub, jednak wcześniejsze oczekiwania co do wspólnego życia rozmyły się z rzeczywistością. Wyzwania codziennego życia pokonały ich uczucie.

Różnice, które przez lata pojawiły się między nami, przestały być budujące, rodziły konflikty - zwierzała się w "Gali". - Teraz, kiedy o tym myślę, potrafiłabym wyznaczyć te najważniejsze punkty i naszkicować taką mleczną drogę, która nas we dwoje doprowadziła do tego rozstania. Najtrudniejsze jest to, że nikt nie był winny.

Kamilla Baar, Wojciech SolarzKAPIF

Po 4 latach małżeństwa Baar wystąpiła o rozwód. Doświadczenia, które wyniosła z nieudanego małżeństwa, potrafiła wykorzystać w kolejnych latach.

Kobiecą słabość, kruchość uważałam za coś niefajnego, gorszego. Teraz mam 30 lat i wiem, że w związku potrzebna jest równowaga pomiędzy siłą mężczyzny a delikatnością kobiety. Nie wstydzę się już myśleć, że kobieta ma prawo być bezradna, powiedzieć: "Nie wiem, nie potrafię, pomóż mi? - mówiła w "Gali".

Rozwód okazał się katalizatorem wręcz światopoglądowych zmian.

Kiedyś, jak podejmowałam trudną decyzję, zawsze wybierałam opcję gorszą dla siebie, żeby tej drugiej strony nie zranić. Dziś mówię na głos, co jest dla mnie dobre, a co złe, tego nie chcę, na to się nie zgadzam, bo mi szkodzi - opowiedziała dziennikarce "Gali". - To wielka ulga przyznać wreszcie, nawet na takim podstawowym poziomie, że lubię tulipany, a nie róże, że wolę kawę bezkofeinową, a nie latte, niż zastanawiać się, czy jak powiem, że wolę wodę od soku, to kogoś nie urażę.
Wojciech Błach z byłą żoną Wojciech Błach z byłą żoną KAPIF

Wojciech Błach

Także i Wojciech Błach ma za sobą niedane małżeństwo. Podobno żona aktora zostawiła go bez słowa w sylwestrową noc 2006 roku. Bardzo przeżył ich rozstanie.

To był czas, gdy zdążyłem się zakochać, ożenić, rozwieść, cierpieć. I ogarnąć. Zajęło mi to rok - powiedział w rozmowie z Se.pl.

Wtedy został zaangażowany do przedstawienia "Romeo i Julia" w krakowskim Teatrze Scena STU. Los chciał, że na tym samym korytarzu przed salą prób spotkał Kamilę, która też dostała rolę w przedstawieniu.

To było na pierwszej próbie "Romea i Julii" w teatrze w Krakowie. Wszyscy spędzali przerwy przy maszynie z kawą, paląc papierosy, a my byliśmy jedynymi osobami, które nie paliły. Początkowo więc spędzaliśmy przerwę na papierosa z dala od dymu. Potem zaczęliśmy chodzić razem na obiady, na kolacje... - mówił w rozmowie z Se.pl Wojciech Błach.

Kamilla Baar, Wojciech BłachWBF

Kamilla Baar, Wojciech BłachKAPIF

Kamilla Baar i Wojciech Błach Kamilla Baar i Wojciech Błach WBF

Kamilla Baar i Wojciech Błach

Na początku Baar i Błacha połączyły długie rozmowy. Oboje zawiedli się na wielkiej romantycznej miłości.

Zaczął się temat uczuć. Ona zastrzegała się, że nigdy z nikim już nie chce być, a ja twierdziłem, że jest mi bardzo dobrze samemu - mówił w wywiadzie z Se.pl Błach.

Jednak gdy zakończyła się ich praca nad spektaklem, okazało się, że wcale nie odpowiada im życie w pojedynkę. Zaczęło im czegoś, a właściwie kogoś, brakować.

Po powrocie do Warszawy okazało się, że mocno za sobą tęsknimy - kontynuował w wywiadzie Błach. - Zaczęły się nieudane próby randek dwóch osób ze złamanymi sercami i tak minęła cała długa jesień i zima. A tęsknota zamieniała się w pełną gamę uczuć, które można określić jako miłość.

Kamilla Baar, Wojciech BłachWBF

Kamilla Baar, Wojciech BłachKAPIF

Kamilla Baar i Wojciech Błach Kamilla Baar i Wojciech Błach KAPIF

Kamilla Baar i Wojciech Błach

Ich uczucie stawało się coraz bardziej poważne. Ugruntowała je przeprowadzka do domu Wojciecha w malutkich Pełczyskach w powiecie pińczowskim. Błach po rozwodzie kupił w tej malutkiej wiosce dom. Sam go wyremontował.

Na wiosnę spróbowaliśmy zamieszkać razem i porozmawiać o poważnych planach, czyli rodzinie i dzieciach- mówił w wywiadzie dla Se.pl Błach.

W 2010 roku przyszedł na świat ich synek - Bruno. Nazwisko dostał po obojgu rodziców.

Jestem bardzo szczęśliwy, przed nami rola naszego życia. Zbudowałem już piękny dom, zasadziłem drzewo, a teraz doczekałem się syna. Do pełni szczęścia nie potrzeba mi już nic więcej - powiedział "Twojemu Imperium" Wojciech Błach.

Bruno ma już 2 latka. A jego rodzice cały czas są mocno w siebie zapatrzeni. Sprawiają wrażenie naprawdę uroczej pary, prawda?

Kamilla Baar, Wojciech BłachWBF

Kamilla Baar i Wojciech BłachWBF

Więcej o: