Co się stało z finalistką Top Model? Anna Bałon bardzo PRZYTYŁA!

Tego chyba nikt się nie spodziewał! Anna Bałon opowiadała o przemianie, którą osiągnęła dzięki schudnięciu, bagatela, 24 kg! Niestety ostatnio cały - lub prawie cały - wysiłek poszedł na marne, bo Bałon wraca do dawnej figury. Co się stało?
Anna Bałon Anna Bałon EastNews

Anna Bałon

Anna Bałon zaskoczyła nas swoim wyglądem na ostatniej imprezie. Kilka dni temu finalistka "Top model" przybyła na imprezę Moda i Styl. Uwagę przykuła swoją nietrafioną stylizacją, ale to, co nam najbardziej rzuciło się w oczy to fakt, że znacznie przybrała na wadze. Zgrabne dotąd nogi Bałon stały się dużo bardziej masywne.

Anna BałonEast News

Nietypowa stylizacja miała chyba odwrócić uwagę od zaokrąglonych kształtów Bałon. I w dużej mierze efekt udało się osiągnąć, ale przez luźną spódnicę modelki i tak zauważyliśmy dodatkowe kilogramy. Bałon zaokrągliła się też na twarzy.

Anna BałonEast News

Anna BałonEast News

Anna Bałon, Daniel Jacob Dali. Anna Bałon, Daniel Jacob Dali. FORUM/Maciej Biedrzycki

Anna Bałon

Kilka dni temu Anna Bałon pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie". W programie towarzyszył jej Daniel Jacob Dali, a Bałon został przedstawiona jako jego menadżerka. Kusa sukienka Bałon odsłaniała jej masywne uda. Bałon niedawno doznała kontuzji, co spowodowało, że musiała zrezygnować z treningów:

Niestety, podczas biegania pękła mi torebka stawowa w kostce i teraz mam na nodze gips. Potem czeka mnie jeszcze rehabilitacja i długa przerwa. Na razie nie myślę zatem o wybiegach. Potrzebuję czasu na powrót do pełnej sprawności. Nie będę przecież mogła dłuższy czas obciążać tej nogi, a modelka często ma do czynienia z wysokimi szpilkami - powiedziała w rozmowie z Opole.gazeta.pl.

n/z Daniel Jacob Dali z menagerka Anna Balon   Nagranie programu Telewizji Polskiej TVP2 "Pytanie na sniadanie"  21-24.01.13 Warszawa  Maciej Biedrzycki/FORUM  FORUM/Maciej Biedrzycki

Bałon obwieściła, że na razie kończy z karierą modelki i ma zamiar zająć się managementem:

Ale mam też inne pomysły na siebie. Chcę być m.in. agentką i pośredniczką modelek i modeli. (...) Wcześniej ktoś mną kierował, teraz ja mogę kogoś prowadzić przez ten świat. Współpracuję z różnymi projektantami, wyszukuję modelki do pokazów, sesji, lookbooków. (...) Oczywiście praca w takim charakterze wiąże się z lepszymi zarobkami. Poza tym robię coś, co sprawia mi satysfakcję, wreszcie, w związku z kontuzją, i tak teraz cały czas przebywam w domu - powiedziała w wywiadzie dla Opole.gazeta.pl.

Niestety rezygnacja z ćwiczeń znacząco odbiła się na figurze Bałon.

n/z Daniel Jacob Dali z menagerka Anna Balon   Nagranie programu Telewizji Polskiej TVP2 "Pytanie na sniadanie"  21-24.01.13 Warszawa  Maciej Biedrzycki/FORUM  FORUM/Maciej Biedrzycki

Anna Bałon Anna Bałon TVN

Anna Bałon

W programie "Top model" Bałon chwaliła się, że udało jej się schudnąć 24 kg. Metamorfoza była rzeczywiście imponująca. Z brzydkiego kaczątka przeobraziła się w pięknego łabędzia. Tak Bałon wyglądała raptem 3 lata temu.

tvn tvn tvn

Anna Bałon

Modelka chętnie chwaliła się swoją zgrabną sylwetką. W programie "Top model" Bałon bez obaw pozowała do nagich zdjęć. Ania twierdziła, że schudła dla chłopaka:

Miałam dobrą motywację. Schudłam po prostu dla chłopaka - powiedziała modelka. - Zaczęłam zdrowo się odżywiać. Odrzuciłam słodycze, fast foody. Tylko 5 posiłków dziennie. Małych porcji oczywiście. I do tego ostatni posiłek przed 17. Ważne, aby pić 2 litry wody dziennie - mówiła w "Dzień dobry TVN".

15.08.2012 OPOLE , ANNA BALON CWICZY FITNESS , PARK NADODRZANSKI FOT. RAFAL MIELNIK / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE: MODELKAFot. Rafał Mielnik / Agencja Gazeta

Bałon dbała też o sylwetkę ćwicząc fitness i to aż 4 godziny dziennie.

15.08.2012 OPOLE , ANNA BALON CWICZY FITNESS , PARK NADODRZANSKI FOT. RAFAL MIELNIK / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE: MODELKAFot. Rafał Mielnik / Agencja Gazeta

Anna Bałon

Bałon była jedną z bardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu. Pozostałe dziewczyny twierdziły, że ma bulimię. Podobno w programie pochłaniała niezliczone ilości jedzenia, a potem na długo zamykała się w łazience. Bałon tłumaczyła się jednak, że szybko spala kalorie, bo dużo ćwiczy.

top model. zostań modelką, Anna BałonMateriały TVN

W programie modelce powierzono nawet specjalne zadanie: w jednej z sesji musiała zadać kłam plotkom o tym, że choruje na bulimię. Modelka pozowała gryząc ogromną nóżkę kurczaka i zajadając ją wielkim kawałkiem tortu. Jakież było zdziwienie prowadzącego program, Michała Piróga, kiedy spostrzegł, że modelka wcale nie gra na potrzeby sesji, a posiłki, z którymi pozowała, naprawdę jadła!

Anna Bałon. Anna Bałon. Kapif

Anna Bałon

Tak Anna Bałon wyglądała jeszcze rok temu, na finale "Top model", w grudniu 2011 roku. Jej figurę i samozaparcie w walce o zgrabną sylwetkę docenili też widzowie. Modelka zajęła drugie miejsce.

Olga Kaczyńska, Joanna Krupa, Anna Bałon, Top Model. Zostań modelkąKAPIF
Jej wypowiedzi z programu stały się samograjami i bohaterami memów. Jednym z najsłynniejszych był:

Jaram się tym, że teraz taka jestem ładna i w ogóle taka szczupła...
Anna Bałon w lutym 2012. Anna Bałon w lutym 2012. Kapif

Anna Bałon w lutym 2012

Po udziale w "Top model" Bałon brylowała na salonach i zachwycała zgrabną sylwetką.

Anna Bałonfot. KAPIF

Jej urokowi nie oparł się nawet Borys Szyc!

Anna Bałon, Borys Szyc, luty 2012Kapif

Anna Bałon. Anna Bałon. Kapif

Anna Bałon

Po zajęciu 2. miejsca w programie, modelka miała ambitne plany. Chciała odchudzać Polskę. W "Dzień dobry TVN" opowiadała o swoich marzeniach i osiągnięciach.

Już teraz piszą do mnie na Facebooku w ogromnych ilościach, dlatego stwierdziłam, że chcę stworzyć nową platformę do komunikacji z fanami, bo często pytania się powtarzają. Często muszę pisać to samo, mimo że ich problemy są różnorodne. Niektórzy mają efekt jojo, niektórzy cellulit, niektórym zatrzymuje się woda, a niektórzy mają brzuch po ciąży. Są też panowie z innymi problemami - wyjaśniała ze znawstwem w "Dzień dobry TVN".

15.08.2012 OPOLE , ANNA BALON CWICZY FITNESS , PARK NADODRZANSKI FOT. RAFAL MIELNIK / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE: MODELKAFot. Rafał Mielnik / Agencja Gazeta

Bałon zapewniała, że wiedzę na temat dietetyki zdobyła "testując" różne sposoby na sobie:

Zdobyłam ją na własnym testowaniu, doświadczeniu, w internecie. Teraz wybieram się na studia dietetyczne, także cały czas się w tym rozwijam. Metody głównie testuję na sobie, a teraz widzę, jakie efekty to przynosi, jak moja wiedza pomaga innym - zapewniała jeszcze we wrześniu zeszłego roku.

Wygląda na to, że testowanie na sobie jednak nie do końca się powiodło. Z powodu kontuzji, Bałon nie udało się uniknąć efektu jojo.

Anna Bałon, wrzesień 2012. Anna Bałon, wrzesień 2012. Kapif

Anna Bałon we wrześniu 2012

Na urodzinach Flesza Bałon urzekła nas elegancją i szykiem. Wyglądała wtedy świetnie.

Anna Bałon, listopad 2012. Anna Bałon, listopad 2012. Kapif

Anna Bałon w listopadzie 2012

Już 2 miesiące temu widać było, że Ania Bałon nieco się zaokrągliła.

Anna Bałon, listopad 2012WBF

Miała większą pupę i uda. Bałon wtedy chętnie zakładała kuse sukienki.

Anna Bałon, listopad 2012WBF

Martwi nas nagłe przybranie na wadze Ani Bałon. Mamy nadzieję, że Bałon wróci szybko do zdrowia i odzyska figurę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.