Poznaj najseksowniejszą obsadę serialu w historii!

Na punkcie "Pamiętników wampirów" zwariował cały świat. Każdy chciałby przeżywać takie przygody jak młoda trójka głównych bohaterów serialu. Prezentujemy nasze subiektywne zestawienie ich najseksowniejszych fotek.

Nina Dobrev

nina dobrev

Nina Dobrev, a właściwie Nina Constantinova Dobrev, urodziła się 9 stycznia 1989 roku w Sofii, w Bułgarii. W wieku 2 lat wraz z rodzicami przeprowadziła się do Kanady i tam też dorastała.

Pamiętniki wampirów

Jako aktorka debiutowała w serialu "Degrassi: Nowe pokolenie" jako Mia. 5 lat później, zagrała w filmie "Away from her". Jednak prawdziwą popularność w 2009 roku przyniósł jej dopiero serial "Pamiętniki wampirów", który jest ekranizacją słynnych książek o wampirach autorstwa L. J. Smith.

Nina Dobrev

Młoda aktorka ma piękne ciało, które chętnie pokazuje. Poświęca mu jednak dużo czasu na codziennych ćwiczeniach na siłowni. Widać efekty. Nic dziwnego, że zakochal sie w niej po uszy, filmowy partner Niny, czyli Ian Somerhalder.

nina dobrev

Ian Somerhalder Ian Somerhalder mat. prasowe

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder urodził się 8 grudnia 1978 roku w stanie Luizjana. Największą popularność zyskał dzięki roli w serialu "Pamiętniki wampirów". Jednak swoją przygodę z aktorstwem zaczął znacznie wcześniej.

Pamiętniki Wampirów, zdjęcia promocyjne za aceshowbiz.com/(c) CW Network, LLC.

Nim wcielił się w rolę pociągającego wampira Damona Salvatore, można go było zobaczyć m. in. w serialu "Lost", czy "Tajemnice Smallville". Ten niezwykły przystojniak pracował także jako model. Nic więc dziwnego, z takim ciałem...

Ian Somerhalder

Dla wszystkich fanek mamy jednak złą wiadomość: od jakiegoś czasu spotyka się ze swoją partnerka z serialowego planu - Niną Dobrev. Są nierozłączni.

Paul Wesley. Paul Wesley. fot. materiały prasowe

Paul Wesley

Paul Wesley a właściwie Paweł Tomasz Wasilewski urodził się 23 lipca 1982 roku w New Brunswick, jednak jego rodzina pochodzi z Polski.

Paul Wesley

Nasz seksowny rodak nim został gwiazdą "Pamiętników wampirów", można było go zobaczyć w innych serialach stacji NBC, Np.:"Prawo i porządek" czy "Prawo i bezprawie", a także "CBS Kryminalne zagadki Miami" czy "Tajemnice Smallville".

Paul Wesley

Niestety ten przystojny mężczyzna jest już żonaty. Jego ukochana Torrey DeVitto, także jest aktorką.

torrey DeVitto

Pamiętniki Wampirów. Pamiętniki Wampirów. fot. Materiały prasowe

"Pamiętniki Wampirów"

Serial powstał na podstawie serii książek autorstwa L. J. Smith, które stały się bestsellerami na całym świecie. Przed twórcami telewizyjnej wersji sagi czekało trudne wyzwanie. Jednak dzięki dobremu scenariuszowi i przede wszystkim dzięki świetnej obsadzie serial nie ustępuje w niczym swemu papierowemu pierwowzorowi.

Nina Dobrev, Ian Somerhalder, Paul Wesley

Największą uwagę skupia na sobie troje głównych bohaterów. Wszyscy są piekielnie zdolni i bosko seksowni. Nic dziwnego, że media śledzą każdy ich krok, a paparazzi czekają na choćby najmniejesze potknięcie.

Pamiętniki Wampirów

Jednak w rzeczywistości odtwórcy głównych ról są bardzo spokojnymi i skromnymi osobami, które stronią od skandali. Często jednak występują w pikantnych sesjach. Przekonajcie się jakie są najlepsze zdjęcia każdego z nich!

Nina Dobrev, Ian Somerhalder, Paul Wesley

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.