Luksusowe auta i taksówki. Czym celebryci przyjeżdżają na imprezy?

Na niektórych imprezach możemy podziwiać nie tylko oryginalne stylizacje znanych osób, ale też ich samochody. Czy marka może mówić nam coś o gwiazdach? Zobacz, w jakich autach celebryci się ostatnio pokazali.
Katarzyna Cichopek. Katarzyna Cichopek. KAPiF

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek wybrała mini coopera. Przyjechała nim na imprezę "Polak wszech czasów". Małe auto dla drobnej kobiety jest chyba odpowiednim wyborem. To ostatnio jedna z najmodniejszych marek samochodów wśród pań.

 

Mariusz Czerkawski. Mariusz Czerkawski. KAPiF

Mariusz Czerkawski

Mariusz Czerkawski na imprezę "Polak wszech czasów" przyjechał range roverem. Były hokeista od lat wybiera samochody terenowe.

Aldona Orman. Aldona Orman. KAPiF

Aldona Orman

Na tej samej imprezie pojawiła się też Aldona Orman. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że lubi szybkie auta. Nie jest miłośniczką modeli terenowych i stawia raczej na elegancję i klasykę. Ostatnio Aldona Orman jeździ srebrnym mercedesem. Oczywiście wybrała najnowszy model, a sama marka jest, trzeba przyznać, godna eleganckiej kobiety.

Weronika Rosati. Weronika Rosati. KAPiF

Weronika Rosati

Weronika Rosati na galę rozdania Orłów przyjechała... taksówką!

Patrycja Kazadi. Patrycja Kazadi. KAPiF

Patrycja Kazadi

Parycja Kazadi nie wybrała ekskluzywnej marki. Jeździ czerwonym peugeotem wartym ok. 50 tys. złotych.

Anna Mucha. Anna Mucha. KAPiF

Anna Mucha

Jeszcze niedawno Anna Mucha wybierała samochody terenowe. Odkąd została twarzą mercedesa, dostaje nowe modele aut do testowania. Ten na zdjęciu wart jest ok. 200 tysięcy złotych.

Kuba Wojewódzki. Kuba Wojewódzki. KAPIF

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki szaleje po mieście swoim luksusowym samochodem. Nigdy nie krył słabości do drogich aut, których miał już wiele. Na ostatniej konferencji prasowej TVN przyjechał nowym ferrari. Ostatnio do jego kolekcji dołączyło maserati.

Marek Włodarczyk. Marek Włodarczyk. KAPiF

Marek Włodarczyk

Marek Włodarczyk, znany z serialu "Kryminalni", postawił na markę z klasą. Mercedes, którym wozi się aktor, wart jest ok. 200 tys. zł. Włodarczyk wybrał model cabrio, ale chyba największą atrakcją jest oryginalna tapicerka.

Dorota Gardias Dorota Gardias KAPiF

Dorota Gardias

Prezenterka telewizyjna gustuje w szybkich samochodach. Dorota Gardias jest właścicielką srebrnego porsche.

Justyna Steczkowska. Justyna Steczkowska. Kapif

Justyna Steczkowska

Piosenkarka została ambasadorką marki Peugeot. W zamian za reklamę, Justyna Steczkowska, otrzymała najnowszy model samochodu.