Fala rozstań wśród polskich gwiazd

Co się z nimi dzieje?
Zamachowski i Justa. Zamachowski i Justa. KAPIF.PL/KAPIF

Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski rozwodzi się z żoną Aleksandrą Justą po dwudziestu latach małżeństwa. Mają czworo dzieci. Jego związkiem poważnie zachwiał już wcześniejszy romans z Agnieszką Glińską, aktorką teatralną. Ostatecznym ciosem dla małżeństwa okazała się bliższa znajomość Zamachowskiego z Moniką Richardson.

KAPIF.PL/KAPIF

Rozwód jest już pewny - pierwsza rozprawa odbędzie się 3 kwietnia. Zamachowski nie musi więc dłużej ukrywać swojego związku ze znaną dziennikarką.

Agencja Gazeta

Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko. Agnieszka Włodarczyk i Jakub Sićko. Forum

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk zakończyła swój związek z menedżerem Jakubem Sićką po pięciu latach bycia razem. Podobno byli partnerzy rozstali się w zgodzie.
Pikanterii całej historii dodaje fakt, że Jakub Sićko był wcześniej partnerem Anny Wendzikowskiej. Ta zapewnie raczej nie przepada za Włodarczyk, która nie po raz ostatni odbiła faceta koleżance z branży.
Agnieszka Włodarczyk
Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk. Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk. Kapif

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk

Kolejną "ofiarą" Agnieszki Włodarczyk okazał się Mikołaj Krawczyk. Znany z "Pierwszej miłości" aktor ponoć przerwał dla niej wieloletni związek z Anetą Zając, która niedawno urodziła mu dwójkę bliźniaków.

Rodzice Krawczyka nie przepadają za nową wybranką syna i stają po stronie rozbitej przez niego rodziny. Nie przeszkadza to Mikołajowi pokazywać się w towarzystwie Agnieszki Włodarczyk na imprezach.

agnieszka włodarczyk, mikołaj krawczyk

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Kapif

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Wydaje się, że rozstanie z Maciejem Dowborem pozwoliło Joannie Koroniewskiej rozwinąć skrzydła. Aktorka, do niedawna kojarzona tylko z "M jak miłość", otrzymuje coraz więcej propozycji. Joanna zastąpiła Marzenę Rogalską w "Kocham Cię, Polsko", a wkrótce poprowadzi również nowy reality-show na antenie telewizji TLC. Rozstanie sprzyja także jej urodzie - na okładce lutowego "Shape" wygląda prześlicznie!

skan z magazynu Shape

Maciej Dowbor chyba nie radzi sobie tak dobrze. Prezenter konsekwentnie odmawia komentarzy na temat rozstania z Joasią, ale wygląda na to, że cała ta sytuacja przyprawiła go o niejeden siwy włos.

maciej dowbor

Robert Janowski i Katarzyna Janowska Robert Janowski i Katarzyna Janowska Kapif

Robert Janowski

Rozwód Roberta Janowskiego nie przysporzył mu popularności. Doniesienia o porzuceniu żony Katarzyny spowodowały duży spadek oglądalności jego programu "Jaka to melodia". Choć od rozwodu minęło już 7 miesięcy, nie brakuje osób, które nadal mają żal do prezentera.

PHOTO P.GRZYBRobert Janowski/Piotr Grzybowski/SE/EastNews

Jego małżeństwo trwało siedem lat. Janowski uznał widocznie, że od rozwodu minęło już wystarczająco dużo czasu - zaczął pokazywać się w towarzystwie nowej partnerki niemal codziennie.

robert janowski

Anna Popek Anna Popek Anna Popek/TJ/Forum

Anna Popek

Anna Popek rozwiodła się z mężem po 16 latach. Małżeństwo od dawna przeżywało kryzys. Rozstanie nie było więc zaskoczeniem, zwłaszcza że znaną prezenterkę często widywano na salonach w towarzystwie Konrada Komornickiego, szefa biura ochrony i informatyki prezydenta RP.

13.09.2011 WARSZAWA , PREZENTERKA , DZIENNIKARKA ANNA POPEK PODCZAS AKCJI " GRAMY DLA DZIECI Z DOMOW DZIECKA " NA PLACU ZAMKOWYM . FOT. JACEK LAGOWSKI / AGENCJA GAZETA    SLOWA KLUCZOWE:  POPEK

Z byłym mężem Andrzejem zrobiłam wszystko, by nasze rozstanie odbyło się z klasą. - mówi Popek tygodnikowi Twoje Imperium

Rzeczywiście, rozwód przebiegł po cichu i bez dużego udziału mediów. Annie Popek wypada pogratulować dyskretnego rozwiązania tej przykrej dla niej sprawy.

Więcej o: