Wiktoria i Marta Grycan na salonach

Cukierkowe życie bogatej rodziny.
Marta Grycan, Wiktoria Grycan, Adam Grycan Marta Grycan, Wiktoria Grycan, Adam Grycan KAPIF

Celebrycki lifestyle milionerów

Marta Grycan, żona znanego cukiernika warszawskiego, Adama Grycana i synowa lodziarza Zbigniewa Grycana, byłego właściciela "Zielonej Budki", w towarzystwie córki Marty chętnie bierze udział w oficjalnych imprezach. Panie, często krytykowane za modowe wpadki, doskonale czują się wśród polskich celebrytów. Ostatnio zauważyliśmy obie na premierze nowego teledysku Dody, gdzie bawiły się znakomicie. Gdzie jeszcze pojawiają się milionerki i co robią na co dzień? Zobaczcie!

Marta Grycan. Marta Grycan. Facebook

Przedsiębiorcza rodzina

Zbigniew Grycan po sprzedaży "Zielonej Budki" mógł żyć wygodnie i nic więcej nie robić. Tymczasem stworzył nową markę lodów i nazwał je swoim nazwiskiem. Jego syn Adam także nie próżnuje i jest prężnym cukiernikiem, synowa Wiktoria jakiś czas temu założyła własną, autorską cukiernię, w której sprzedaje domowe wyroby, ciasta i ciasteczka bez polepszaczy. Czy w ich ślady pójdzie Marta? Na razie młoda dziewczyna woli świat show-biznesu i korzysta z kontaktów bogatej rodziny.

Marta Grycan, Wiktoria Grycan. Marta Grycan, Wiktoria Grycan. KAPIF

Pokazy mody

Marta Grycan i jej córka uwielbiają pokazy mody i nie odpuszczają tego typu imprez. Cenią polskich projektantów, takich jak Paprocki & Brzozowski, Tomasz Ossoliński, a także imprezowy klimat ich pokazów.

Grycan Marta rodzina

U Tomasza Ossolińskiego

Grycan Marta, Wiktoria Grycan corka

Wieczór z Christian Louboutin.

Wiktoria Grycan Wiktoria Grycan East News

Modelka

Na pokazie kolekcji Agnieszki Maciejak w październiku br., Wiktoria Grycan debiutowała w roli modelki i musimy niestety przyznać, że tylko wtedy stylizacja córki milionerów była naprawdę udana. Strój stosowny dla jej figury, a także delikatny, dopasowany do jej urody makijaż, pokazały nam, że z Wiktorii jest fajna, ładna dziewczyna. Dlaczego więc, mając takie finansowe możliwości, nie wygląda tak na co dzień? Trudno pojąć.

Marta Grycan z rodziną. Marta Grycan z rodziną. KAPIF

Znajomość z Dodą

Jak już wspomnieliśmy, matka z córką pojawiły się na premierze nowego teledysku Dody w piątkową noc w klubie Platinium (wydaje się nam, że zamiast premiery powinniśmy używać słowa orgia, mówiąc o tamtej imprezie). Nic w tym jednak zaskakującego. Marta i Wiktoria Grycan z królową dobrze się znają. Wybierają te same imprezy, rozmawiają podczas bankietów, a nawet siedzą obok siebie na pokazach.

Doda Rabczewska Dorota, Grycan Marta

Nie uważacie, że trzy panie świetnie się dopasowały? Cekiny, kozaki za kolana (w przypadku Dody to zakolanówki), wszechobecna czerń i mocne makijaże. Szaleństwo!

Doda Rabczewska Dorota, Grycan Marta

Więcej o:
Komentarze (79)
Wiktoria i Marta Grycan na salonach
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 8

  Nogi jak pierogi, ręce jak obręcze, cyce jak donice. I co z tego, że kasa jest... Wyglądają jakby z potańcówki w remizie wyszły.

 • avaris

  Oceniono 7 razy 7

  panie Grycjan maja chyba wspólną stylistkę z Beatą Kozidrak tylko ze tej drugiej jako artysce więcej się wybacza:)

 • cosma

  Oceniono 7 razy 7

  doda ,dostała od GRYCANEK zlecenie - komu ma kręcić !!!

 • dominique_roark

  Oceniono 5 razy 5

  Kobyły atakują!
  Antyreklama ich lodów.

 • nitonisio

  Oceniono 5 razy 5

  Boże...........dwa prostackie pasztety
  Przeważnie nie oceniam tak ostro ale jak widzę te baby to aż mi się palce do klawiszów kleją z sekwencjami niecenzuranymi. Narzie napiszę tak: chamstwo wlewa się z twarzy, gustu brak, brak pozytywnego punktu zaczepienia....koszmary i co z tego, że z kasą.....prostactwo aż boli i nie wiem w co miałby się ubrać gęb im nic nie zmieni....

 • miruna

  Oceniono 5 razy 5

  Z taką kasą ta cała spasiona rodzina Adamsów, zanim podeszła do kamery mogła zafundować sobie jakąś dietę.

 • marillion73

  Oceniono 4 razy 4

  Ale torby! Dobrze, że chociaż pieniądze mają, to kręcą się przy nich pseudo przyjaciele. Klasy niestety nie mają, raczej jest to zwykły snobizm i nie piszę tego z zazdrości czy z innych tego typu powodów.

 • delfin69

  Oceniono 4 razy 4

  przy nich to nawet Doda wypada korzystnie

 • polaoznaczone

  Oceniono 4 razy 4

  taka welman czy kasia od kammela tez sa tluste, ale jakos nie robi sie czlowiekowi niedobrze na ich widok, a te panie sa chodzaca antyreklama slodyczy, na ktorych ich rodzina dorobila sie milionow.
  gessler jest dosc oblesna, ale i ona przy tych dwoch to krolowa pieknosci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX