Królowie polskich okładek - TOP 5

Ranking najczęściej pojawiających się mężczyzn na okładkach polskich czasopism przygotowany przez Press service Monitoring Mediów.
Borys Szyc. Borys Szyc. materiały ze strony magazine-covers.lucywho.com

Miejsce 5. Borys Szyc

Media kochają niegrzecznych chłopców, więc kochają Szyca! Aktor uwielbia imprezy, a co za tym idzie dość często kłóci się ze swoja narzeczoną Kają Śródką, która już dawno straciła do niego cierpliwość. Szyc wciąż zapewnia nam tematy do spekulacji na jego temat. Pomijając życie prywatne, dużym wydarzeniem była jego główna rola w produkcji Jerzego Hoffmana - "Bitwa Warszawska 1920", gdzie zagrał u boku równie lubianej przez media Nataszy Urbańskiej.

Nergal. Nergal. materiały ze strony magazine-covers.lucywho.com

Miejsce 4. Nergal

Okrzyknięty szatanem medialny Bóg! Nergal, czyli Adam Darski wywołał w polskich mediach wielką burzę, która trwa od kilku miesięcy. Wszystko za sprawą jego udziału w programie "The Voice Of Poland", gdzie zasiadł w ławie jurorskiej. Tym samym zyskał wielu przeciwników, ale również i zwolenników. Głosy w jego sprawie są podzielone, jedni chcą usunąć go z muzycznego show, bo jak twierdzą, wraz z zespołem Behemot obraża uczucia religijne. Drudzy uwielbiają go za to, że swoją osobą wnosi coś ciekawego do programu. Sam Nergal uwielbia prowokować, co daje mu czwartą pozycję na liście.

Marcel Sora. Marcel Sora. materiały ze strony magazine-covers.lucywho.com

Miejsce 3. Marcel Sora

Tak na prawdę Marcel Sora pojawia się na okładkach za sprawą swojej partnerki Anny Muchy, z którą spodziewają się dziecka. W sumie można stwierdzić, że postać samego Sory jest tylko dodatkiem do gwiazdy i jej dużego brzucha. Jak widać marketing skuteczny, a Sora plasuje się na trzecim miejscu rankingu.

Kuba Wojewódzki. Kuba Wojewódzki. materiały ze strony magazine-covers.lucywho.com

Miejsce 2. Kuba Wojewódzki

Twarz Kuby Wojewódzkiego zdobiła w tym roku zarówno plotkarskie magazyny jak i tygodniki opinii. Dużo uwagi poświęcono na rozważanie kwestii, czy gwiazdor sieje rasizm w polskich mediach. Popularny juror zwracał uwagę kolorowych magazynów swoją niechęcią do koleżanki z ławy jurorskiej Mai Sablewskiej, romansem z tajemniczą blondynką, oraz udziałem w reklamie telefonii komórkowej. To zapewniło mu drugą pozycję na liście najczęściej pojawiających się na okładkach polskich magazynów.

Janusz Józefowicz. Janusz Józefowicz. screen z magazynu

Miejsce 1. Janusz Józefowicz

W ciągu ostatniego roku, najczęściej pojawiał się na okładkach kolorowych czasopism. Wszystko za sprawą zmiany jury w programie "Taniec z Gwiazdami". Nowym jurorem programu został właśnie Józefowicz. Dużo uwagi media poświęciły jego małżeństwie z Nataszą Urbańską. W ostatnim czasie stał się najbardziej popularną gwiazdą polskiego szołbiznesu. Jego postać wzbudza wiele kontrowersji, zwłaszcza jeśli chodzi o to jak traktuje swoja Bogu ducha winną żonę. Jest najpopularniejszy, ale z pewnością nie najbardziej lubiany.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.