One po ciąży wyglądają genialnie!

Nie miały problemów z odzyskaniem figury.
Weronika Książkiewicz. Weronika Książkiewicz. KAPiF

Weronika Książkiewicz

Aktorka 18 stycznia w 2010 roku urodziła synka Borysa Aleksandra. Ojcem dziecka jest o 16 lat starszy developer Krzysztof Latek. Pomimo rozstania pary, aktorka się nie załamała. Zaledwie po 10 miesiącach wróciła do pracy na plan serialu "Na Wspólnej", gdzie zachwycała nienaganną sylwetką. Jaka jest recepta Weroniki Książkiewicz na świetną figurę? W wywiadzie na dziennik.pl, przyznała:

Muszę przyznać, że choć solennie obiecałam sobie, że pójdę na siłownię, nadal nie udało mi się zrealizować tej obietnicy. Skąd więc moja dobra forma? Po prostu dużo zajmuję się dzieckiem.
Kasia Cichopek. Kasia Cichopek. KAPiF

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w II edycji programu "Taniec z gwiazdami". Para wzięła ślub w 2008 roku w Zakopanem w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. W 2009 na świat przyszedł syn Adam. Zaskoczeniem dla każdego, było pojawienie się prezenterki zaledwie 8 tygodni po urodzeniu Adasia na konferencji jesiennej ramówki Polsatu. Jak ona tego dokonała?

W ciąży niewiele przytyłam. Po urodzeniu dziecka chciałam szybko wrócić do formy. Jak idę na spacer z wózkiem, to nie siadam na ławeczce. Z pomocą przyszła mi też klinika La Perla, proponując kompleksowy program dla młodych mam. Chodzę na serię zabiegów kosmetycznych, masaże i gimnastykę. Ćwiczę pod czujnym okiem trenera Piotra Łukasiaka. Dietetyk czuwa nad tym, co jem- przyznała prezenterka w magazynie Party.
Justyna Steczkowska. Justyna Steczkowska. KAPiF

Justyna Steczkowska

Znana wokalistka jest szczęśliwą mamą dwóch synków Leona urodzonego w 2000  i Stanisława urodzonego w 2005 roku. Ojcem dzieci wokalistki jest znany warszawski architekt Maciej Myszkowski. Justyna Steczkowska słynie z nienagannej figury. Co zrobiła aby po dwóch ciążach wyglądać lepiej niż nie jedna 18 latka? W magazynie Gala wokalistka przyznała z rozbrajającą szczerością:

Nic, staram się. Mamy dobre, rodzinne geny. o prostu dużo koncertuję. Kiedyś dużo ćwiczyłam na siłowni, po kilka razy w tygodniu, i rzeźbiłam sylwetkę. Ale to było kilka lat temu. Przestałam, gdy urodził się mój pierwszy syn. Potem chciałam wrócić, kupiłam sobie nawet takie wymyślne urządzenie do ćwiczeń w domu. Od tamtej pory urodziłam drugiego syna, a to nadal stoi nierozpakowane!
Anna Przybylska. Anna Przybylska. KAPiF

Anna Przybylska

Aktorka ma troje dzieci ze znanym piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Córkę Oliwię oraz dwóch synów Szymona i Jana. Okazuje się, że kluczem do nienagannej figury nie jest wcale siłownia i wymyślone diety. Jak donosi "Twoje Imperium", sposobem Ani na dobrą figurę i samopoczucie jest... czekolada!

Robię sobie weekendy z czekoladą, ponieważ, jak wiadomo, zawiera ona dużo magnezu i uspokaja - zdradziła gwiazda.
Alicja Bachleda- Curuś. Alicja Bachleda- Curuś. KAPiF

Alicja Bachleda- Curuś

Ich związkiem żyła cała Polska. Aktorka i aktor Collin Farrell poznali się w 2009 roku,  na planie filmu "Ondine". Szybki romans sprawił, że w 2009 roku na świat przyszedł ich synek Tadeusz. Jednak największym szokiem był fakt, kiedy aktorka zaledwie 6 tygodni po porodzie, pojawiła się w skąpym bikini na plaży w Meksyku. Pytana co zrobiła, że tak doskonale wygląda...

Pomogła mi joga- odparła!
Natasza Urbańska Natasza Urbańska KAPiF

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska w 2008 roku wyszła za miłość swojego życia- Janusza Józefowicza. Córeczka Kalinka urodziła się w 2008 roku, i jest ich pierwszym dzieckiem. Zaledwie 3 miesiące po porodzie, Natasza pojawiała się już publicznie i pracowała.  Przepis na sukces Nataszy?

Zaczęłam ćwiczyć brzuszki, żeby szybko wrócić do formy.
Magda Mołek. Magda Mołek. Dzień Dobry TVN

Magda Mołek

Magda Mołek 16 kwietnia w 2011 roku w Krakowie, poślubiła prawnika Macieja Taborowskiego. We wrześniu  rodzice powitali na świat pierwszego potomka - synka Henryka. 35- letnia mama, nie chce jednak brać urlopu. Już 3 września Magda wróciła do prowadzenia programu "Dzień Dobry TVN". Wygląda oszałamiająco!

Monika Mrozowska wkrótce po porodzie. Monika Mrozowska wkrótce po porodzie. Screen z dziennik.pl

Monika Mrozowska

Aktorka znana z roli Majki w serialu "Rodzina Zastępcza" jest szczęśliwą mamą dwóch cudownych dziewczynek Karolinki, urodzonej w 2003 roku i Jagody, urodzonej w 2010 roku.

Ciśnienie i presja po ciąży rośnie z każdym kolejnym dniem. Coraz bardziej denerwowało mnie, że ten brzuch jeszcze nie wygląda tak, jakbym chciała. Nie miałam siły ani czasu na ćwiczenia. Moja figura to duża zasługa tego, co jem. Jestem przeciwniczką restrykcyjnych diet. One do niczego dobrego nie prowadzą. Lubię oliwę z oliwek. Nie jem po godzinie 18-stej. Nie objadam się słodyczami- przyznała aktorka w wywiadzie dla portalu gotuj.pl
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.