Poznaj laureatów Róż Gali

Magazyn "Gala" po raz ósmy przyznał swoje nagrody. Tym razem laureatów wybrała kapituła i redakcje magazynu. Kto wygrał?

Kategoria Muzyka

Monika Brodka po kilku latach nieobecności w mediach, wróciła do gry. Nagrała wyjątkową płytę "Granda", która spotkała się z przyczylnymi opiniami krytyków. Brodka nie flirtuje już z komercyjną muzyką, a mimo to utrzymuje się na rynku i zdobywa kolejne wyróżnienia. Tym razem dostała "Różę Gali" w kategorii muzyka.

Maciej Stuhr Maciej Stuhr FORUM/Krzysztof Kuczyk

Kategoria Film

Maciej Stuhr swoją pracą, talentem i pasją udowdoniła, że jest nie tylko synem popularnego Jerzego Stuhra, ale również wybitnym aktorem. Przede wszystkim jest wszechstronnnym aktorem. W komediach rozśmiesza, w dramatach zachwyca. Maciej zwyciężył w kategorii film.

Katagoria Media

Tego wyboru kompetnie nie rozumiemy. Magda Schejbal wygrała w kategorii media. Taką nagrodę mógłby dostać Kuba Wojewódzki czy Marcin Prokop, ale Schejbal? Zagrała w "Szpilkach na Giewoncie" i czasem wpadała na salony.

Anna Komorowska Anna Komorowska AG

Kategoria Debiut

W kategorii debiut zwyciężyła nasza pierwsza dama, Anna Komorowska. Żona Bronisława Komorowskiego szturmem zdobyła polskie media, przychylność wyborców oraz jak się okazuje redakcji magazynu "Gala".

Doda Doda KAPIF.PL/KAPIF

Nagroda Specjalna Tygodnika Gala

Magazyn "Gala" przyznał Dodzie nagrodę specjalną. Podejrzewamy, że redakcja "Gali" wyróżniła Dodę, za to, że zaangażowała się w akcję poszukiwania szpiku i przy okazji pomogła wielu chorym.

Nagroda Specjalna Tygodnika Gala

Choreograf "Tańca z gwiazdami", juror "You Can Dance", właściciel kilku szkół tańca w Warszawie. Agustin Egurrola zapracował sobie na miano specjalisty w dziedzinie tańca. Wczoraj dostał nagrodę specjalną od miesięcznika "Gala".

Więcej o:
Komentarze (28)
Poznaj laureatów Róż Gali
Zaloguj się
 • tamimami

  Oceniono 23 razy 17

  gala to pismo dziadowskie.wiecej tam reklam i bilbordzikow niz porzadnych artykulow.Zgadzam sie tylko z jednym jedynym wyborem reszta jest mi zupelnie niezrozumiala .Jak najbardziej nagroda nalezy sie Mackowi.jest swietny ,uwielbiam go na swoj sposob.Debiuty hmmm kwestia wyboru i smaku..reszta to motloch z dóda na czele...Tak wiec drodzy ludzie spalmy gale na stosie...

 • tyka

  Oceniono 15 razy 11

  Szejbal to ani dobra aktorka urodziwa też nie to co ona tam w sobie ma takiego???

 • m.jackson4ever

  Oceniono 8 razy 8

  Maciej Stuhr - super aktor i człowiek.

 • artyyysta

  Oceniono 15 razy 7

  no i ta cala doda. ach boze jaka ona wspaniala, ile ona zrobila, ile ona sie nameczyla, oj od razu nagrode dla niej. tak tak, bo nikt inny nie zajmuje sie takimi sprawami, to doda przelamala bariere. ku... jakie to jest zalosne i jaka w tym hipokryzja.

 • littlerock

  Oceniono 11 razy 7

  popieram przedmówce

 • aneta321

  Oceniono 5 razy 5

  A Komorowska to niby za co dostała????????????

 • rockamina

  Oceniono 11 razy 5

  czy z jej brody cos cienkie??? oj,oj doda starosc nie radosc!

 • samozwaniec

  Oceniono 4 razy 4

  Jaki magazyn - takie "gwiazdy".Brodka?Za co?Schejbal - jedna z najbrzydszych aktorek w Polsce za jakie media?Moze za rozmowy przez telefon do meza...Pani prezydentowa - aby sie przymilic wladzy?

 • franiumaniu

  Oceniono 8 razy 4

  a doda to wygrala za to, ze jak jej facet bral chemioterapie to w sanatorium zdjecia krocza wysylala??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX