Poznaj laureatów Róż Gali

Magazyn "Gala" po raz ósmy przyznał swoje nagrody. Tym razem laureatów wybrała kapituła i redakcje magazynu. Kto wygrał?

Kategoria Muzyka

Monika Brodka po kilku latach nieobecności w mediach, wróciła do gry. Nagrała wyjątkową płytę "Granda", która spotkała się z przyczylnymi opiniami krytyków. Brodka nie flirtuje już z komercyjną muzyką, a mimo to utrzymuje się na rynku i zdobywa kolejne wyróżnienia. Tym razem dostała "Różę Gali" w kategorii muzyka.

Maciej Stuhr  Maciej Stuhr FORUM/Krzysztof Kuczyk

Kategoria Film

Maciej Stuhr swoją pracą, talentem i pasją udowdoniła, że jest nie tylko synem popularnego Jerzego Stuhra, ale również wybitnym aktorem. Przede wszystkim jest wszechstronnnym aktorem. W komediach rozśmiesza, w dramatach zachwyca. Maciej zwyciężył w kategorii film.

Katagoria Media

Tego wyboru kompetnie nie rozumiemy. Magda Schejbal wygrała w kategorii media. Taką nagrodę mógłby dostać Kuba Wojewódzki czy Marcin Prokop, ale Schejbal? Zagrała w "Szpilkach na Giewoncie" i czasem wpadała na salony.

Anna Komorowska Anna Komorowska AG

Kategoria Debiut

W kategorii debiut zwyciężyła nasza pierwsza dama, Anna Komorowska. Żona Bronisława Komorowskiego szturmem zdobyła polskie media, przychylność wyborców oraz jak się okazuje redakcji magazynu "Gala".

Doda Doda KAPIF.PL/KAPIF

Nagroda Specjalna Tygodnika Gala

Magazyn "Gala" przyznał Dodzie nagrodę specjalną. Podejrzewamy, że redakcja "Gali" wyróżniła Dodę, za to, że zaangażowała się w akcję poszukiwania szpiku i przy okazji pomogła wielu chorym.

Nagroda Specjalna Tygodnika Gala

Choreograf "Tańca z gwiazdami", juror "You Can Dance", właściciel kilku szkół tańca w Warszawie. Agustin Egurrola zapracował sobie na miano specjalisty w dziedzinie tańca. Wczoraj dostał nagrodę specjalną od miesięcznika "Gala".