Mucha bez makijażu i szpilek? Za to te szorty... Rzadko widzimy ją w tej wersji. A szkoda!

Każde publiczne wystąpienie Anny Muchy to małe święto dla fanów show-biznesu. "Czerwonodywanowe" stylizacje aktorki nigdy nie są nudne i często zaskakują. Jednak na spacerze z dziećmi czy w osiedlowym warzywniaku nie spotka się aktorki w wyszukanej kreacji. Mimo że z makijażu trudno przychodzi jej zrezygnować.
Anna Mucha Anna Mucha Plotek Exclusive

Anna Mucha

Anna Mucha jest jedną z tych gwiazd, dla których dbanie o urodę nie jest przykrą koniecznością. Malowanie się z pewnością znajduje się wysoko w jej rankingu zainteresowań.

Z makijażem jest jak z jedzeniem czekolady. Dla mnie to jest po prostu mega uzależniające i trudno mi jest wybrać ten jeden, jedyny - powiedziała Anna Mucha w rozmowie z "Vu Magiem".

W takiej naturalnej wersji sfotografowano aktorkę kilka dni temu. Towarzyszyły jej dzieci oraz partner.

Anna Mucha Anna Mucha Plotek Exclusive

Anna Mucha

Wiele gwiazd zapewnia, że, idąc do sklepu po bułki, stronią od makijażu czy wymyślnych stylizacji. Zdjęcia paparazzo dowodzą jednak, że w słowach Anny Muchy nie ma krzty nieszczerej kokieterii.

Nieumalowaną wiele osób mnie widzi i to bardzo często - począwszy od taksówkarza, przez panią ze sklepu. Ponieważ codziennie jestem malowana na planie lub w teatrze, na co dzień raczej się nie maluję. Ale uwielbiam makijaż, lubię eksperymentować, śledzę trendy i na większe wyjścia zawsze jestem "zrobiona". Co nie znaczy, że muszę się malować, gdy wynoszę śmieci - powiedziała w rozmowie z Interia.pl
Anna Mucha z dziećmi i partnerem - Marcelem Sorą Anna Mucha z dziećmi i partnerem - Marcelem Sorą Plotek Exclusive

Anna Mucha

Anna Mucha w 2014 roku nawiązała współpracę z Oriflame. Lepszej ambasadorki menedżerowie marki nie mogli sobie chyba wymarzyć. Aktorka swoje ciało otacza dużą troską.

Regularnie stosuję balsamy przeciw rozstępom. Mam też małą obsesję na punkcie oczyszczania cery przed snem i regularnego stosowania kremów do twarzy. Bardzo często mam na sobie sceniczny make-up, który wymaga długotrwałego zmywania. Teraz stosuję dziecięcą oliwkę Oriflame. Podkradam ją córkę, bo szybko i sprawnie oczyszcza moją twarz. Potem do odtłuszczenia skóry używam płynu micelarnego Diamond Cellurar Oriflame i myję twarz wodą z mydłem. Na koniec aplikuję na skórę moje ostatnie odkrycie - krem z serii Diamond Cellura - wyznała aktorka w rozmowie z "Urodą".
Anna Mucha Anna Mucha Plotek Exclusive

Anna Mucha

Makijaż, krótkie spódniczki i wysokie szpilki - w każdym artykule o aktorce autorzy ciągle żonglują podobnymi określeniami, jednak gdy Mucha musi mierzyć się nie z fleszami na ściance, lecz codziennymi wyzwaniami aktywnej matki, stawia na wygodę.

Jak powiedziałaś, mam całkiem niezłe nogi, które warto eksponować. Ale to nie znaczy, że w szpilkach chodzę na co dzień. W życiu prywatnym częściej spotkasz mnie w dresie i trampkach niż w szpilkach. Na wysokich obcasach występuję tylko w sytuacjach oficjalnych - mówiła w rozmowie z dziennikarką Interia.pl.
Anna Mucha Anna Mucha Plotek Exclusive

Anna Mucha

Marcel Sora jedynie od czasu do czasu pojawia się z Muchą na branżowych imprezach. Jednak, jak można wnioskować z wywiadu dla "Vu Mag", to i tak aktorka może liczyć na jego realne wsparcie, także w kwestiach wyglądu.

Doradza mi nawet. Mówi: "pomaluj tylko to!", pokazując na rzęsy albo usta, ale wiesz jak to jest...
Marcel Sora i Anna Mucha Marcel Sora i Anna Mucha Plotek Exclusive

Anna Mucha

Anna Mucha na naszych oczach przeszła ogromną metamorfozę. Zmieniło się jej ciało, garderoba, styl życia, lecz nie pewność siebie.

Kiedyś niespecjalnie interesowało mnie, jak wyglądam. Rozwijałam przymioty ducha, starałam się błyszczeć w inny sposób. Dopiero w Stanach uświadomiłam sobie, że ciało jest moim warsztatem; (...) - mówiła w "Elle". - Dziś fantastycznie czuję się w swoim ciele, lubię być zadbana, fajnie ubrana. Ale też nie obawiam się, że mogę przytyć, zbrzydnąć. Różnie w życiu wyglądałam i nigdy nie miałam problemu z samoakceptacją. Poza tym, kiedy byłam grubsza, wcale nie czułam się mniej seksowna czy atrakcyjna niż teraz.
Anna Mucha i Marcel Sora Anna Mucha i Marcel Sora Plotek Exclusive

Anna Mucha

Anna Mucha jest matką dwójki dzieci - córki Stefanii i syna Teodora. Choć obowiązków rodzica nigdy nie brakuje, to aktorka zawsze stara się wygospodarować trochę czasu tylko dla siebie.

Gdy budzę się rano obok małego człowieka, który patrzy na mnie z miłością, uśmiecha się, każdy dzień zaczynam z inną energią. Ale nie oszukujmy się - macierzyństwo jest też szalenie wyczerpujące. Żeby nie zwariować, trzeba znaleźć czas na regenerację. Staram się tak organizować sobie dzień, by mieć chwilę dla siebie, móc, jak choćby w tej chwili, wyjść wieczorem na kolację. Szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko - stwierdziła w "Elle".