"Byłam w związku z dziewczyną, oświadczyła mi się i planowałyśmy nawet ślub w Holandii", czyli złote myśli Dody

Z wywiadu w marcowym "Glamour".
Doda Doda Glamour, marzec 2013

Związki

Nie rozumiem, jak można tak bezdusznie podcinać partnerowi skrzydła. Uważam, że wielkim błędem jest zmienianie się dla mężczyzny. Po rozstaniu nie ma jego, ale nie ma też ciebie. Ludzie nie są jak puzzle, nie dobiorą się i nie będą idealnie do siebie pasować, tworząc pejzaż zachodu słońca z mewą.
Doda Doda WBF

Tęsknota za miłością

Tęsknię za prawdziwą, bezinteresowną miłością. Gdy byłam młoda, każde uczucie było dla mnie taką prawdziwą miłością. Z biegiem lat nauczyłam się odrzucać to, co jest tylko grą pozorów.
Doda Doda screen z Facebook

Pieniądze

Pozwalam mężczyznom płacić za siebie. Jest taka złota zasada: jeśli ty nie przyjmiesz prezentu od faceta, zrobi to ta mądrzejsza. Bo na co mężczyźni mają wydawać pieniądze? Na swoje kobiety i męskie przyjemności! Nie czuję się utrzymanką, bo sama jestem niezależna finansowo i w każdej chwili mogę odjechać nowo kupionym przez siebie porsche. Nie wyobrażam sobie, żebym miała płacić za wyjazdy i kolacje.
Doda Doda EAST NEWS/MW

Związek z dziewczyną

Pierwszy raz zakochałam się, gdy miałam 12 lat. Potem byłam w związku z dziewczyną, oświadczyła mi się i planowałyśmy nawet ślub w Holandii. Ale w międzyczasie zakochałam się w chłopaku. Byliśmy zaręczeni, mieliśmy brać ślub, ale wzięłam udział w reality show "Bar", a on był bardzo zazdrosny i związek nie przetrwał.
Doda Doda Kapif

Samotnia

Krzyczę, kiedy emocje biorą górę, czyli zawsze. Osoba, która ze mną przebywa i nie ma tak ognistego temperamentu, może czuć się zmęczona. Moja emocjonalność niektórych wyczerpuje. Cóż, łatwo zakochać się w artyście, ale ciężko z nim być.
Doda Doda Screen z Instagram.com

Poranna medytacja

Jakie zasady obowiązują mężczyzn, którzy z nią mieszkają?

Nie będziesz wiercił się w łóżku, żeby mnie przypadkiem nie obudzić. Nie będziesz chrapał. Jeśli będziesz szedł w nocy do ubikacji - nie jest to mile widziane - będziesz to robił bez zapalania światła. Kiedy będziesz wstawał rano, nie obudzisz mnie za nic w świecie: nie włączasz radia, telewizora, komputera ani czegokolwiek, co jest głośne. Kiedy ja będę wstawała, dasz mi spokojną godzinę. Nie lubię, jak ktoś mnie wytrąca z porannej medytacji. Potem możemy zacząć wspólny dzień, tj. możesz się do mnie odezwać.
Doda Doda Kapif

Orzeł

Nie wtapiam się tłum, co wynika właśnie z mojego charakteru i natury zodiakalnego Wodnika. Jak to mówią: wrony kraczą razem, orzeł szybuje sam. Moją specjalnością jest bycie sobą.
Doda Doda KAPIF

Centrum dowodzenia

Mama od początku mojej kariery prowadzi centrum dowodzenia wszechświatem z Ciechanowa.
Doda Doda WBF

Honor

Po prostu do niczego nie podchodzę na kolanach. Nigdy nie uginam karku. Jestem bardzo dumną osobą i człowiekiem honoru.
Doda Doda Kapif

Ludzie

Cóż, nie lubię nudy. Wkładam je i patrzę, jak ludzie reagują. Czy jest mi głupio? Rzadko kiedy jest. Ludzie się śmieją, bo jestem inna, a ja się śmieję z nich, bo są tacy sami - mówi Doda.