Magda Gessler pozowała z ukochanym w jacuzzi. A teraz narzeka, że ma DOŚĆ popularności!

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" i jurorka "MasterChef" czuje się niedoceniana! Uważa, że dziennikarzy interesuje tylko jej życie prywatne.

Magda Gessler. Magda Gessler. KAPIF

Koniec prywatności

Sława i zarabianie dzięki niej dużych pieniędzy ma swoją cenę. Ale Magda Gessler chyba się tego nie spodziewała, bo narzeka na swoim blogu, że jest... rozpoznawalna!  Ale nie tylko! Gessler żali się, że nie ma czasu na spotkania towarzyskie - swoją drogą ciekawe, kto ją zmusił do pracy w telewizji i otwierania kolejnych restauracji. Przeczytajcie z jakimi problemami dnia codziennego walczy Magdalena Gessler!

Mistrzyni sztuki kulinarnej żali się, że wścibscy fotoreporterzy uniemożliwiają jej normalne życie i porównuje je do filmu:

Czuję się niczym bohater - słabego skądinąd - nowego filmu Woody'ego Allena. Facet grany przez Benigniego z dnia na dzień staje się rozpoznawalny. W związku z tym jest łatwym celem ataków. Mniej więcej tak wygląda aktualnie moja codzienność. Obiektywy aparatów, wymierzone jak lufy karabinów we mnie, moją rodzinę oraz bliskich uniemożliwiają "normalność".

W rozmowie z Fakt.p na pytanie o życie prywatne odparła:

Życie prywatne? Od dłuższego czasu go nie mam.

Jesienna ramowka TVN, Restauracja Boathouse, 09.08.2012, fot. WBF/Cezary Piwowarskifot. WBF

Magdalena Gessler. Magdalena Gessler. AG

Sława w mig

Gessler twierdzi, że nawet nie spostrzegła, kiedy stała się sławna:

Kiedy to się stało? Kiedy doszłam do punktu, w którym przestałam być przede wszystkim restauratorką, ekspertką w dziedzinie smaku, wystroju wnętrz i gotowania, a stałam się bohaterką tabloidów? Tak zwaną celebrytką. Pracuję tak dużo, jak nigdy i zdaje się, że przegapiłam ten moment.

W notce na blogu czytamy:

Kilka lat temu, dziwiłam się, że mój bardzo znany i lubiany kolega, zaraz po zakończeniu zdjęć do swojego programu chowa się w garderobie, tylnym wyjściem ucieka do samochodu i pędem wraca do domu. Choć próbował tłumaczyć, nie rozumiałam go. Kilka dni temu zadzwoniłam do niego i powiedziałam: teraz Cię rozumiem. I robię tak samo,

magda gesslerKapif

Magda Gessler. Magda Gessler. Screen x-news.pl

"Brakuje mi sił"

Restauratorka utrzymuje, że czasy "celebryckiej" świetności tak na dobrą sprawę ma już za sobą. Jak to jest być celebrytką "w tym negatywnym sensie"?

Wszyscy, którzy mnie znają z czasów "przed", wiedzą, że uwielbiam życie towarzyskie. Kiedyś przyjęcia dla przyjaciół organizowałam na okrągło. Spotykała się na nich cała Warszawa. To dopiero było celebrowanie. Wtedy byłam celebrytką, ale w tym pozytywnym sensie! Teraz brakuje mi na to sił.

 

Warszawa.06.06.2012.Koncert chinskiego barytona  Keqinga Liu w Sali Balowej Zamku Krolewskiego. N/z Magda Gessler. Fot. Grazyna Myslinska / FORUMFot. KAPIF

Magda Gessler. Magda Gessler. VIVA!

Ciągła praca

Piotrowi Najsztubowi dwa lata temu zwierzyła się z przechodzonej wówczas przemiany:

(...) przemiana to jest praca nad sobą. Zaczęłam bardzo dużo malować, pisać kolejną książkę, teraz nagrywam program telewizyjny. Czasu na sen jest niewiele, trzy, cztery godziny. Nie narzekam jednak, bo to też się zgadza z czasem biologicznym Waldka, mojego obecnego męża, który mieszka w Toronto. Waldek jest jakby powtórzeniem mojego pierwszego męża w postępowaniu ze mną. Znowu jestem "fajna". I dlatego, dzięki niemu, przestałam mieć takie "parcie na szkło". Ciężko pracuję, robię to, na czym się znam, na czym chcę się znać, co chcę poznać.

Gessler Magdalena Magda fot. KAPIF

Magda Gessler w basenie. Magda Gessler w basenie. ag

W basenie z ukochanym

Pozowanie w jacuzzi z partnerem przed kamerami, nie było z pewnością motywowane chęcią autopromocji i efektem rzeczonego "parcia na szkło":

Magdalena Gessler. Magdalena Gessler. ag

Źli przyjaciele

Ochota pomnażania swojego majątku nie jest niczym złym, ale obarczanie przyjaciół winą za swój sukces to już lekka przesada:

Moi przyjaciele mi nie wierzą. Niektórzy z nich sądzą, że kariera przesłoniła mi wszystko, że straciłam rozsądek w pędzie po karierę. Tymczasem nie mają pojęcia, jak ciężko pracuję i jak wygląda mój kalendarz. Wpadłam w wir, w którym nie mam nawet czasu na świętowanie własnych urodzin.

 

WIKTORY, Zamek Krolewski, 14.04.2012, FOT. WBFfot. WBF

Magda Gessler Magda Gessler mat. prasowe

Wiecznie głodna

Nawet będąc znawczynią kulinariów i miłośniczką dobrego jedzenia Gessler nie ma kiedy zjeść:

Ostatnio, po długim i wyczerpującym dniu pracy, wylądowałam wieczorową porą w hotelu. Dużym, sieciowym i zdawałoby się gościnnym. Byłam głodna jak wilk, ale okazało się, że w nocnym cateringu figurują wyłącznie trzy sfatygowane kanapki. Chleba nie jem, więc poszłam spać głodna.

Praca uniemożliwia kolację!

Niestety, pracoholicy podobni do mnie nie mają w Polsce łatwego życia. (...) Niełatwo być pięknym, gdy jest się ambitnym, prawda?

Święta prawda...

Gessler Magdalena Magdafot. KAPIF

Magdalena Gessler. Magdalena Gessler. AG

Nie wierzy w siebie?

Magda Gessler ubolewa, że ludzie przestają traktować ją jako autorytet. Czy to może dziwić?

Po tym, jak sukces zaczął odnosić mój program, moja wiedza zaczęła nie wystarczać. "Po" tylko nieliczni dziennikarze rozmawiają ze mną poważnie.

Magda Gessler

Magdalena Gessler. Magdalena Gessler. AG

Rewolucje w życiu

Czyżby popularność wymknęła się spod kontroli?

Ktoś powie: chciałaś, to masz. Ale rozmiar tego zjawiska naprawdę przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Choć działam zawodowo od wielu lat, a w mediach pojawiałam się już mnóstwo razy, "Kuchenne Rewolucje" okazały się rewolucją także w moim życiu.

To naturalne, że udzielanie się przy tak wielu projektach, jak Magda Gessler automatycznie wiąże się z brakiem czasu. Trudno też, by szefowa sieci restauracji regularnie pojawiająca się w mediach była nierozpoznawalna. To cena sławy. Ale czy popularność ma tylko złe strony?

Gessler Magdalena Magdafot. KAPIF