Mnóstwo VIPÓW na meczu Czechy-Portugalia! Kto jak kibicował?

Na stadionie wczorajszym meczu pojawiło się wiele znanych osób. VIP-y uważnie oglądały mecz i kibicowały ulubionym drużynom.

Zbigniew Zamachowski z córką

Zbigniew Zamachowski na meczu pojawił się ze swoją pociechą, 10-letnią Bronisławą. Aktor był wyraźnie skupiony na meczu.

Grzegorz Lato, Donald Tusk, Zbigniew Boniek

Grzegorz Lato pojawia się na wszystkich meczach. Nie zabrakło również wiernego kibica piłki nożnej - Donalda Tuska. Premier podczas meczu rozmawiał ze Zbigniewem Bońkiem. Czyżby panowie dyskutowali o zmianach w naszej reprezentacji?

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy

Prezydencka para stała się chyba wiernymi fanami piłki nożnej. Kibicowali naszym drużynom, teraz trzymają kciuki za innych. Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy z wyraźnym zainteresowaniem przyglądali się piłkarzom... i nie tylko piłkarzom. A w rzędzie niżej dostrzegliśmy słynnego Figo!

Jerzy Buzek

Osamotniony Jerzy Buzek w skupieniu obserwował kibiców. A może szukał znajomych? Podpowiadamy - po jego lewej jest Bogdan Zdrojewski.

Kazimierz Marcinkiewicz z żoną

Kazimierz Marcinkiewicz pojawił się na Stadionie Narodowym na meczu otwarcia. Tym razem kibicował z żoną - Isabel. Dawno jej nie widzieliśmy... Za biało-czerwone szaliki z napisem Polska należy się plus.

Joanna Mucha

Joanna Mucha - w otoczeniu polityków m.in. Grzegorza Schetyny - dzielnie kibicowała. Na Stadionie Narodowym pojawia się na każdym meczu. Prawdziwy, wierny kibic? Na meczu Czechy-Portugalia pani minister wyglądała doskonale.