Gucci, Versace, Valentino - na ramówce TVN powiało wielkim światem. Kto co miał na sobie?

Kto i co miał na sobie.
Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim KAPiF

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim miała na sobie sukienkę od Balmain. Do niej dobrała efektowne dodatki: torebkę od Valentino wartą 4500 złotych i buty marki Kazar za 450 złotych. Koszt całej stylizacji gwiazdy szacowany jest na 15 tysięcy złotych.

Joanna Krupa Joanna Krupa Kapif

Joanna Krupa

Sukienka z imponującym rozcięciem jest marki Versace i pochodzi z najnowszej kolekcji na jesień-zimę 2014/2015. Buty są marki Louboutin i w ekskluzywny butiku Moliera2 w Warszawie można je kupić za 4385 złotych.

ramówka tvnKAPiF

W najnowszym sezonie W najnowszym sezonie "MasterChefa" pojawi się Gordon Ramsay. Marcin Prokop stwierdził: "Jaki on brzydki". Za to Magda Gessler o nowym koledze powiedziała: "Ja też chcę jak on. On tak przeklina i go nie pipczą. Powiedział, że to danie jest jak kupa jego dziadka wydzielana przez rurkę". Na co Edward Miszczak odparł: "Co by na to powiedział redaktor Latkowski". KAPiF

Magda Gessler

W kreacji od 303 Avenue wystąpiła Magda Gessler.

Katarzyna Sokołowska Katarzyna Sokołowska Kapif

Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska pojawiła się w kreacji od Łukasza Jemioła - białej bluzce i beżowej spódniczce mini za 1500 złotych. Jurorkę "Top Model" ostatnio bardzo często oglądamy w strojach od projektanta. Do zestawu dobrała torebkę od Eliego Saaba.

Marcin Tyszka Marcin Tyszka Kapif

Marcin Tyszka

Kwiecista stylizacja Marcina Tyszki to dzieło domu mody Gucci.

Joanna Jabłczyńska Joanna Jabłczyńska KAPiF

Joanna Jabłczyńska

Niezwykle seksowna sukienka Joanny Jabłczyńskiej pochodzi z Pinko.

Pinko
Katarzyna Warnke Katarzyna Warnke KAPiF

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke wystąpiła w kreacji Zuo Corp. Różowe sandały są marki Baldowski, a torebka to Alexander Wang, za którą trzeba zapłacić ok. 3000 złotych.

Anna Guzik Anna Guzik Kapif

Anna Guzik

Zielona sukienka Anny Guzik wyszła z pracowni Violi Piekut.

Olga Bołądź Olga Bołądź KAPiF

Olga Bołądź

Minimalistyczna kreacja Olgi Bołądź, która dołączyła do obsady serialu "Lekarze", jest marki Thecadess. Aktorka dobrała do niej czarne szpilki Kazar i szarą kopertówkę firmy Solar.

Katarzyna Bujakiewicz Katarzyna Bujakiewicz KAPiF

Katarzyna Bujakiewicz

Klaudyna Cerklewicz to polska projektantka, która stworzyła piękną spódnicę Katarzyny Bujakiewicz. W ręku aktorka trzyma torebkę O bag. Twarzą kampanii reklamowej tej firmy niedawno została Natalia Siwiec.


Gdy gwiazdy wchodzą na Gdy gwiazdy wchodzą na "ściankę", zwykle każdą z nich witają oklaski publiczności. Jednak na tej konferencji znane twarze raczej braw nie dostawały. Gdy do zdjęć zaczął pozować Kuba Wojewódzki, prowadzący bardzo aktywnie prosili o oklaski dla showmana, ale nikt się do tego nie kwapił. KAPiF

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki przyszedł w różowej koszulce Polo i czarnych butach firmy Nike.

Daria Widawska Daria Widawska KAPiF

Daria Widawska

Daria Widawska miała na sobie kreację marki Papillon.

Agnieszka Więdłocha Agnieszka Więdłocha Kapif

Agnieszka Więdłocha

Bartek Janusz - to on zaprojektował spódnicę Agnieszki Więdłochy.