Na imprezie Polsatu królowała biel. Ale nie wszystkie gwiazdy wyglądały w niej dobrze

To była jedna z największych imprez, jakie odbyły się w tym roku. Na konferencji ramówkowej Polsatu pojawił się prawdziwy tłum gwiazd. Znane panie przeważnie decydowały się na białe kreacje. Nie każdy jednak potrafi biel nosić. Komu udało się zachwycić zebranych, a kto zaliczył druzgocącą wpadkę?
Joanna Liszowska Joanna Liszowska Kapif

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska kolejny już raz nie trafiła z kreacją. Biały komplet optycznie powiększył aktorkę, a i tak nie należy przecież ona do drobnych kobiet. Patrząc na Joannę można odnieść wrażenie, że urwała się z planu "Lekarzy", ale zaraz zaraz... Ona gra przecież w "Przyjaciółkach". Skąd więc ten kitel?

Joanna LiszowskaKapif

Sprawy nie ratował też nijaki makijaż. Może pomogłoby trochę koloru na ustach? Może błyszczące powieki? Lepiej byłoby też nie powiększać objętości włosów "gofrowaniem". To także dodaje optycznie kilka kilogramów...

Joanna LiszowskaKapif

Klaudia Halejcio Klaudia Halejcio Kapif

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio wyglądała świetnie, ale tylko od pasa w górę. Aktorka miała bowiem modną fryzurę, piękny makijaż i ciekawą tunikę, która spokojnie mogła uchodzić za sukienkę. Nie możemy więc zrozumieć, po co założyła do niej spodnie?! Na dodatek zaciągnęła je aż na buty... Nie wyglądało to dobrze. Tak samo jak czarny stanik, który wystawał spod tuniki. Czemu nie założyła białej bielizny?

Klaudia HalejcioKapif

Paulina Szkut Paulina Szkut Kapif

Paulina Sykut

Do stylu Pauliny Sykut i kreacji, które wybiera na wielkie wyjścia bardzo rzadko można się przyczepić. Pogodynka wygląda pięknie niemal we wszystkim, co na siebie zarzuci. Podobnie było i tym razem. Elegancko, z klasą, skromnie, ale jednocześnie niezwykle dostojnie. Nowoczesnego sznytu dodały całości kolorowe szpilki. Piękna suknia została zaprojektowana przez Laurelle.

Paulina SzkutKapif

Paulla Paulla Kapif

Paulla

To miał być jej wielki powrót na salony, ale niestety sukienka okazała się niewypałem. Paulla miała kłopoty z poruszaniem się w niej, ponieważ dół był ciasny, góra natomiast brzydko się marszczyła i zwisała. Brzuch wydawał się przez to wzdęty, a przecież wiemy, że gwiazda ma ciało jak modelka...

PaullaKapif

PaullaKapif

Aneta Zając Aneta Zając Kapif

Aneta Zając

Aneta Zając wyglądałaby perfekcyjnie, gdyby... Mamy tylko jedną, drobną uwagę - makijaż. Dlaczego aktorka nie zaszaleje czasem ze szminką w krwistoczerwonym kolorze? A może chociaż mocny róż? Nadałoby to jej stylizacji pazura. Jest piękna i młoda, powinna odważyć się na odrobinę koloru!

Anna Głogowska Anna Głogowska Kapif

Anna Głogowska

Bardzo podoba nam się, że Anna Głogowska nareszcie zrezygnowała z babcinych sukienek. W tej, którą miała na sobie podczas imprezy Polsatu wyglądała młodo i modnie. Duży plus za świetną jasnoróżową kopertówkę.

Anna GłogowskaKapif

Karolina Gorczyca Karolina Gorczyca Kapif

Karolina Gorczyca

Nie spodobała nam się stylizacja Karoliny Gorczycy. Zestaw od Riny Cossack jest co prawda bardzo ładny, ale czyżby aktorka nie zauważyła, że spodnie są na nią zdecydowanie za długie? Przez to jej nogi wyglądały niezgrabnie.

Karolina GorczycaKapif