Top Wojna, czyli JURORZY PO SOBIE JADĄ

Jurorzy "Top Model. Zostań Modelką" na dobre się pokłócili. Jedno jest pewne - Tyszka, Woliński i Korwin-Piotrowska przyjaciółmi nie będą. Jak teraz mają zasiąść w jednym jury, skoro nie szczędzą sobie złośliwych komentarzy? Czy to początek końca kontrowersyjnego jury?
Karolina Korwin-Piotrowska Karolina Korwin-Piotrowska Kapif

Korwin-Piotrowska odcina się od "Top Model"

Karolina Korwin-Piotrowska poważnie rozważa odejście z "Top Model. Zostań Modelką". Przypomnijmy - w połowie grudnia zeszłego roku pojawiły się informacje, że dziennikarka nie będzie już jurorką w "Top Model". Teraz sama zainteresowana zdaje się te pogłoski potwierdzać:

Zaraz po finale "Top Model" poczułam ulgę. Wtedy pomyślałam, że nie chciałabym zakładać tego kostiumu po raz kolejny. Po pierwszej edycji byłam bardzo zadowolona, ale po drugiej było gorzej. Na mnie - dziennikarkę z dziewiętnastoletnim doświadczeniem, która ma świadomość tego, kim jest - wylano niesłusznie to samo medialne szambo, co na resztę jurorów. Staliśmy się dyżurnymi chłopcami do bicia. Wrzucono na do jednego worka. Nie miałabym z tym żadnego problemu, gdyby to był worek z napisem Top Model, bo to świetny program. Ale ten worek miał napis Top Model/Macanka - powiedziała Korwin-Piotrowska w rozmowie z "Fleszem".

I dodała:

Nie było na mnie pomysłu w tej edycji, a ja sama uświadomiłam sobie, że nie chcę być kwiatkiem do kożucha. Uświadomiłam sobie, że tam nie pasuję. W pierwszej edycji miałam zajęcia reporterskie i wtedy coś z tego wynikało. Ale w drugiej miałam świadomość, że nie mam wiele do roboty. Widzę obiektywnie, że pasowałam tam jak pięść do nosa. Dlatego uważam, że mój udział w trzeciej edycji nie ma sensu, no chyba, że wspólnie z produkcją będziemy mieli patent na to, co ze mną zrobić.
Marcin Tyszka. Marcin Tyszka. materiały ze strony tvn.pl

Marcin Tyszka wściekły. Atakuje

Krytykowanie programu przez Korwin-Piotrowską nie spodobało się Marcinowi Tyszce. Fotograf postanowił obśmiać dziennikarkę na swoim Facebooku:

Bardzo mi się podoba- że Karolinka w końcu przyznała się , że nie pasuje tutaj .... i to nie produkcja programu ma szukać dla niej miejsca... bierze kasę...powinna dać coś od siebie...przede wszystkim trochę dystansu i poczucia humoru ...tego niestety zabrakło u samotnej kobiety idealnej... nasza kochana Karolina - wielka przeciwniczka Top Model - Dawidomacanki..... żeby tylko jakiś facet chciał ją zmacać... - napisał.

I się zaczęło. Wypowiedź Korwin-Piotrowskiej była prawdziwą iskrą zapalną. Tyszka swoim wpisem sprowokował do udziału w medialnym praniu brudów także Dawida Wolińskiego.

Karolina Korwin-Piotrowska i Dawid Woliński Karolina Korwin-Piotrowska i Dawid Woliński Kapif

Dawid Woliński dolewa oliwy do ognia

Sprawa nabiera tempa. Dawid Woliński, czyli trzeci juror "Top Model", podobnie jak Tyszka nie wytrzymał i zaczął krytykować Karolinę Korwin-Piotrowską:

..ojej...aż się nie chce wracać. Człowiek(projektant) wyjedzie na wakacje, zostawia na chwile sprawy i zgiełk...czas wracać a tu afera za afera i to z moim udziałem;-( bardzo mi się nie podoba zachowanie Karoliny że się tak odcina od programu bo jednak brała w nim udział i też tworzyła jego wartość.Bo program opiera się a ludziach biorących w nim udział i jakoś wielka inicjatywą się nie wykazała ;-( - napisał Woliński na swoim Facebooku.

Przy komentowaniu całej sytuacji musiały Wolińskiemu puścić nerwy. W efekcie swój wpis zakończył stwierdzeniem:

Bardzo przykre że osoba która wniosła do programu tak mało ma tak wiele do powiedzenia jeśli chodzi o krytykę ;-(. Karola ogarnij się minimalna lojalność wcale nie boli...

Dawid Woliński

Marcin Tyszka Marcin Tyszka Kapif

Tyszka znów atakuje. Wybucha prawdziwa wojna

Marcin Tyszka i Dawid Woliński, jak sami widzicie, nie szczędzą słów krytyki Karolinie Korwin-Piotrowskiej. Czy coś mogło bardziej rozjuszyć fotografa? Mogło. Fakt, że dziennikarka nie zamierzała wdawać się w pyskówkę z panami. Obojętność Korwin-Piotrowskiej tak wytrąciła Tyszkę z równowagi, że jego kolejny wpis dotyczący dziennikarki był ciosem poniżej pasa:

Kochani to jest bardzo delikatna opinia. Cala produkcja była mega zmęczona pracą z tą panią. Traktowaliśmy ją jak dziecko specjalnej troski. Ale do czasu. Nikt nikogo nie zmusza, by być jurorem i brać za to kasę.

Komentarz jurora szybko zniknął z jego profilu na Facebooku. Najwidoczniej sam zrozumiał, że posunął się za daleko.

A Karolina Korwin-Piotrowska jak nie komentowała sprawy, tak nie komentuje.

Czy tak wygląda Karolina Korwin-Piotrowska, gdy czyta komentarze Tyszki?

Karolina Korwin-Piotrowska

Joanna Krupa. Joanna Krupa. www.FORUMGWIAZD.com.pl

Koniec "Top Model"?

Czy właśnie jesteśmy światkami upadku kontrowersyjnego jury? A może to tylko promocja przed 3. edycją show? W końcu wszystkiego można się po nich spodziewać. Były macanki, to czemu nie sfabrykowany konflikt?

Joanna Krupa, która również zasiada w jury "Top Model. Zostań Modelką" i sprawa jej dotyczy, chyba nie jest świadoma, co się tak naprawdę dzieje. Wszystko odbywa się poza nią. Kiedy zabierze głos?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.