Jak chudną gwiazdy

Diety gwiazd.
Czy to jest Sonia Bohosiewicz? Przecieramy ze zdumienia oczy na widok aktorki. Gwiazda schudła, zmieniła fryzurę i styl ubierania się. Tylko czy taka metamorfoza u Sonii to hit czy kit? Czy to jest Sonia Bohosiewicz? Przecieramy ze zdumienia oczy na widok aktorki. Gwiazda schudła, zmieniła fryzurę i styl ubierania się. Tylko czy taka metamorfoza u Sonii to hit czy kit? Kapif

Sonia Bohosiewicz

O diecie Sonii krążą plotki. Jedni mówią, że to praca nad nowym filmem ją tak odchudziła, inni, że to problemy w rodzinie. Sama Sonia potwierdza, że to rola do filmu "Syberiada polska" ją zmusiła do zrzucenia kilogramów.

gwiazdy na diecie gwiazdy na diecie Kapif

Rudi Schuberth

Rudi Schubert schudł ogromną ilość kilogramów dzięki pewnemu specyfikowi. Efekty były zaskakujące. W ciągu kilku tygodni Rudi zrzucił kilkanaście kilogramów. Niestety, szybko wrócił do poprzedniej wagi. Specyfik okazał się niestety kiepski.

gwiazdy na diecie gwiazdy na diecie Kapif

Edyta Górniak

Edyta Górniak zrzuciła ponad 20 kilogramów. Jak to możliwe? Edyta odstawiła słodycze. Po drugie zaczęła spacerować i uprawiać jogę.

Regularnie wykonywane asany [pozycje jogi - przyp. red.] sprawią, że twoja sylwetka nabierze wyjątkowego kształtu i powabu! - przekonuje Górniak, której joga pomogła wrócić do formy po urodzeniu dziecka. - Ćwiczenia pomagają też odzyskać spokój ducha i pozytywne spojrzenie na świat - dodaje gwiazda, która stara się ćwiczyć w każdej wolnej chwili.
gwiazdy na diecie gwiazdy na diecie Kapif

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura zdradziła, że jej powrót do formy to zasługa zbilansowanej diety. Aktorka je chude mięso oraz ryby. Na śniadanie i kolacje stawia na przekąski. Unika ciemnego chleba. Do tego zajęcia fitness.

Urszula jak ważyła 80 kilogramów i teraz. Urszula jak ważyła 80 kilogramów i teraz. Kapif,Forum

Urszula

Urszula jest nie tylko przykładem jak pięknie wyglądać w wieku średnim, ale również jak zrzucać zbędne kilogramy. Gwiazda w kiepskim okresie swojego życia ważyła nawet 80 kilogramów.

Jak schudłam? To długi proces, ale rozumiem kobiety, które z powodu paru kilo mogą czuć się gorzej... Uprawiam sport, ale bez histerii. Jak jest ciepło - biegam. Lubię to. Zazdroszczę ludziom, którzy są konsekwentni - mówiła w TVN.
Iwona Pavlović Iwona Pavlović Kapif

Iwona Pavlović

Iwona zatrudniła Konrada Gacę, specjalistę ds. żywienia. W rozmowie z "Życiem na gorąco" pochwaliła się :

Konrad ułożył mi specjalną dietę. Muszę pić dużo wody niegazowanej. A wcześniej nie brałam jej do ust.

Iwona zrzuciła 13 kilo.

Waga piosenkarza zainteresowała media i Polaków, gdy Stachursky oświadczył, że żywi się energią słoneczną. Nie wiemy, czy nowy look artysty to zasługa energii czy surowej diety. Trzeba przyznać, że widać poprawę. Gratulujemy! Waga piosenkarza zainteresowała media i Polaków, gdy Stachursky oświadczył, że żywi się energią słoneczną. Nie wiemy, czy nowy look artysty to zasługa energii czy surowej diety. Trzeba przyznać, że widać poprawę. Gratulujemy! kapif

Stachursky

Waga piosenkarza zainteresowała media i Polaków, gdy Stachursky oświadczył, że żywi się energią słoneczną. Nie wiemy, czy nowy look artysty to zasługa energii czy surowej diety. Trzeba przyznać, że widać poprawę, bo gwiazda zrzuciła 17 kilo. Gratulujemy!

Więcej o:
Copyright © Agora SA