Menadżer Filip Mecner - męski odpowiednik Mai Sablewskiej

Menadżerowie gwiazd.
Filip Mecner Filip Mecner Kapif

Filip Mecner

Filip Mecner - menadżer gwiazd. Ma wyższe wykształcenie, ale nigdy nie obronił tytułu doktora. Przeszkodził mu wyjazd do Anglii. Pracował  tam w jednej z najlepszych agencji PR-owych, która zajmowała się nie show-biznesem a... sportem. Po powrocie do Polski spotkał kolegę, który jest menadżerem sportowym. Tak zaczęła się jego przygoda z menadżerstwem. Flip rzucił się z czasem na głębsze wody, czyli show-biznes.

Joanna Brodzik

Jedną z pierwszych gwiazd, którymi zajął się Filip była Joanna Brodzik. Po spektakularnej roli Magdy w serialu "Magda M." posypały się poważne propozycje filmowe, reklamowe oraz serialowe. To dzięki Mecnerowi Joanna podpisywała świetnie kontrakty.

Gościem festiwalu będzie Anna Mucha Gościem festiwalu będzie Anna Mucha KAPIF.PL/KAPIF

Anna Mucha

Mucha po powrocie ze Stanów Zjednoczonych nie wiedziała co zrobić ze swoją karierą. Receptę na sukces znalazł Filip. Ich współpraca szybko przyniosła efekty. Anna wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" a potem dostała główną rolę w serialu "Prosto w serce". Zagrała również w filmie "Och, Karol 2".

Weronika Rosati. Weronika Rosati. kapif

Weronika Rosati

Filip Mecner w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" wyznał, że koleguje się ze swoimi klientkami, ale nie przechodzą na etap przyjaźni. To coś więcej niż koleżeństwo, więc tu potrzeba czasu. Filip Mecner wyznał również, że dobre relacje wpływają na dobrą współpracę.

Kasia Zielińska Kasia Zielińska Agencja Forum

Katarzyna Zielińska

Jedną z nowych klientek menadżera jest Katarzyna Zielińska. Aktorka ma teraz swoje "5 minut". Dostała Telekamerę 2011, prowadzi program "Kocham Cię, Polsko!" oraz zagrała jedną z głównych ról w filmie "Och, Karol 2". Gra w serialu "Barwy Szczęścia". Została także twarzą marki kosmetyków. Czy to wszystko zasługa Filipa?

Więcej o: