Jak gwiazdy "The Voice of Poland" bawiły się po finale

Chwila relaksu po programie.
Damian Ukeje. Damian Ukeje. Forum

Impreza

Finał muzycznego show "The Voice of Poland" bardzo wszystkich wyczerpał. By występujące w nim gwiazdy mogły się zrelaksować (a także uczcić zakończenie I edycji), zorganizowano dla nich afterparty. Impreza miała miejsce w First Club w Łomiankach, rozpoczęła się około godziny 23. Do klubu dojechać można było specjalnie do tego celu wynajętymi autokarami.

Nie zabrakło na niej jurorów ani uczestników, w tym oczywiście laureata - Damiana Ukeje. Dla fanek Damiana mamy złą wiadomość - afterparty spędził z pewną szczupłą blondynką.

Rinke Rooyens. Rinke Rooyens. Forum

Impreza

Na imprezie w First Club powitał wszystkich producent "The Voice of Poland", Rinke Rooyens. Dziękował za wspólną pracę, gratulował uczestnikom i życzył wszystkim dobrej zabawy.

Nergal, Magda Mielcarz, Ania Dabrowska. Nergal, Magda Mielcarz, Ania Dabrowska. Forum

Impreza

Gwiazdy "The Voice of Poland" miały do swej dyspozycji viproom (o nawiązującej do programu nazwie "Red Room"), do którego nie mieli wstępu pozostali goście imprezy. To właśnie tam większość celebrytów świętowała zakończenie nagrań.

Nergal, Ania Dąbrowska, Magda Mielcarz. Nergal, Ania Dąbrowska, Magda Mielcarz. Forum

Impreza

Humory dopisywały! Nergal wznosił toast kieliszkiem wina, Ania Dąbrowska i Magda Mielcarz - czystą wódką. Na popitkę - sok pomarańczowy.

Magda Mielcarz. Magda Mielcarz. Forum

Impreza

Popitki było jak widać za mało. Magda Mielcarz z trudem przełknęła kieliszek wódki.

Nergal, Dominika Wodzianka. Nergal, Dominika Wodzianka. Forum

Impreza

Tego wieczora Nergal otoczony był kobietami. Jeśli nie przebywał akurat z koleżankami z "The Voice of Poland", towarzystwa dotrzymywała mu jego domniemana dziewczyna, Dominika Wodzianka. Pewnie nigdy nie dowiemy się, co zaszło w ściśle strzeżonym Red Roomie. Za to w publicznej części imprezy, będąc obok siebie, Nergal i Wodzianka nerwowo rozglądali się dookoła.

Kayah. Kayah. Forum

Impreza

Tak jak pozostałe gwiazdy show, również Kayah przebrała się przed after party. Na imprezę tę wybrała czarną, skórzaną kurtkę i czerwoną, połyskująca sukienkę.

Kayah, Rinke Rooyens. Kayah, Rinke Rooyens. Forum

Impreza

After`party udało się i trwało do rana. Organizatorzy bardzo się postarali. Jak to na imprezie - muzyka była bardzo głośna. Ale przynajmniej zbliżała do siebie  rozmawiających.

Na zdjęciu Kayah i  Rinke Rooyens.

Więcej o: