Romantyczne historie show-biznesie

Gotowe scenariusze na love story.
Majka Jeżowska Majka Jeżowska Kapif

Majka Jeżowska

Historia miłości Majki Jeżowskiej jest jak prawdziwe love story. Piosenkarka swojego obecnego partnera poznała na rejsie po Morzu Śródziemnym statkiem "Stefan Batory". Ona była świeżo upieczoną mężatką, a on marynarzem. Przeżyli krótki romans i... rozjechali się po świecie. Po 10 latach Dariusz stanął w drzwiach jej garderoby. Od tej pory są razem. Dziś Dariusz jest jej menadżerem.

Aha, Majka rozstała się z mężem i od tej pory idzie przez życie właśnie z marynarzem.

Urszula Dudziak Urszula Dudziak Kapif

Urszula Dudziak

był pisarz Jerzy Kosiński. Poznali się w Nowym Jorku. Byli sąsiadami. Zaiskrzyło od razu. Pokrewieństwo dusz i zgodność charakterów powodowały, że nie trzeba było oficjalnych komunikatów. Tym bardziej, że Kosiński miał żonę. Ich miłość trwała 4 lata. Urszula Dudziak wspominała wielokrotnie, że był jej natchnieniem i mężczyzną jej życia. On mawiał, że Dudziak była geniuszem, a on trzeciorzędnym pisarzem. 3 maja 1991 roku Kosiński popełnił samobójstwo. Dzień wcześniej był na kolacji z Dudziak. Nic nie zapowiadało tragedii.

Doda i Radosław Majdan Doda i Radosław Majdan Kapif

Doda

Pierwszą wielką miłością Dody był Radosław Majdan. Ich poznanie się jest jak kadr z filmu. Ona brała udział w reality-show "Bar". Była gwiazdą telewizji. Nazywana wtedy "najlepszym ciałem w show-biznesie". On - znany piłkarz. To Majdan zauważył Dodę w telewizji i powiedział "Muszę mieć jej telefon". Zaraz po tym, na zaaranżowanym spotkaniu poznali się. Doda z miejsca się zakochała. Uczucie między nimi wybuchło od razu. Oni naprawdę przez te wszystkie lata się kochali. Potem był ślub, wspólne wyjazdy, plany. Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu. Były podejrzenia o zdrady, złe traktowanie, zazdrość. Nawet rękoczyny. Para rozwiodła się i dziś prowadzi medialną wojnę. Mówi się: od miłości do nienawiści. To o nich.

Więcej o:
Komentarze (7)
Romantyczne historie show-biznesie
Zaloguj się
 • rysiek

  Oceniono 5 razy 3

  aha, blachara, tylko, że zdaje się ona w ciągu minionych wóch lat juz z pięc razy się "zakochiwała". kolejny artykuł sponsorowany.
  szkoda tylko, że dla niepoznaki wepchnęliscie tam sympatyczną historę jeżowskiej i tragiczną urszuli dudziak.

  jeszcze dopchnijcie protakiewicz czy jak jej tam i kulczyka, też baaardzo romantycznie, no może nie dla grażyny kulczyk, ale kto tam by się przejmował...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 2 razy 2

  Nie dziwi mnie, że Dudziak Kosińskiego pogoniła. Kilka razy podchodziłem do "Malowanego ptaka". Za piątym razem udało mi się przebrnąć. Na trzeźwo. W przeciwieństwie do krytyków.
  Ciechanówa: "Niestety, ich miłość nie przetrwała próby czasu. Były podejrzenia o zdrady, złe traktowanie, zazdrość. Nawet rękoczyny" - jako wróg przemocy stwierdzam, że za słabo ją tłukł. Patrząc na nią pięść sama się zaciska.

 • dak

  Oceniono 2 razy 2

  Plotek, tradycyjnie czyli z błędami i bez sensu... Zlepek skrajnie różnych historii.

 • wasza_mama

  Oceniono 1 raz 1

  A CO W TYM ROMANTYCZNEGO, ZE TEN OD DUDZIAK SIE ZABIL?

 • wasza_mama

  Oceniono 1 raz 1

  "Ona była świeżo upieczoną mężatką" BRAWO. DAC DUPY ZARAZ PO SLUBIE. BAAAAAAAAARDZO ROMANTYCZNE, KUREWSKO

 • lisbeth

  Oceniono 1 raz 1

  Jak zwykle Doda bohaterka artykulu. Dudzial i Jezowska wydaja sie byc upchniete na sile, zeby artykul sie sprzedal. News jest napisany w pospiechu na kolanie, w 30 sekund po otrzymaniu czeku od Dody.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX