Nie wyglądają na swoje lata cz. 3

Polskie gwiazdy jak amerykańskie. Dbają o swój wygląd.
Beata Kozidrak Beata Kozidrak Kapif

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak to prawdziwa królowa pop w Polsce. Jej piosenki nucą wszyscy. Męska część fanów nie może oderwać wzroku. I wcale się nie dziwimy. Niezłe nogi, młody wygląd - aż trudno uwierzyć, że Beata ma 51 lat.

Wygląda na: 40 lat

Urszula Dudziak Urszula Dudziak Kapif

Urszula Dudziak

Urszula to królowa dobrego wyglądu. Diwa jazzu ma 68 lat. Pytana o operacje plastyczne mówi, że nie miała z nimi nic wspólnego. Wierzymy. Jaki jest sekret jej młodego wyglądu? Praca z młodymi ludźmi, ruch i podróże.

Wygląda na: 55 lat.

Kora Kora Kapif

Kora

Kora ma na swoim koncie 60 lat. Dalibyście jej tyle? Nic z tych rzeczy. Kora naprawdę wygląda znakomicie.

Wygląda na: 50 lat

Urszula Urszula Kapif

Urszula

Aż trudno uwierzyć, że Urszula ma 51 lat. Co sprawia, że tak dobrze się trzyma? Według samej Urszuli to kwestia genów. Pytana, czy to nie jest przypadkiem kwestia operacji odpowiedziała, że wygładziła sobie tylko zmarszczki pod oczami. Reszta to robota samej natury. Nie wiemy ile w tym prawdy, ale w tym wypadku cel uświęca środki.

Wygląda na: 43 lata

Więcej o:
Komentarze (32)
Nie wyglądają na swoje lata cz. 3
Zaloguj się
 • dominika970622

  Oceniono 5 razy 5

  Szczerze to po Urszuli i korze widać że maja swoje lata...Ale jak napisali że Dudziak jest królową to zgadzam się z tym w 100% wygląda na owiele mniej niż 68 o lol;) podziwiam ja i tez tak chcę wyglądać w tym wieku...;)

 • zuziool

  Oceniono 4 razy 4

  Kora wygląda staro, o czym wy mówicie? To że jest chuda i ma tonę tapety, nie znaczy, że wygląda młodo.

 • lk

  Oceniono 4 razy 4

  Jackowską to widziałem niedawno w kawiarni, tyle że bez dwóch kilogramów pudru na twarzy jak na zdjęciach. Zmarszczek cała gęba.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 4

  Przypuszczalnie większość z nich, o ile nie wszystkie poprawiły to i owo. Urszula wygląda najlepiej, zawsze miała urodę dojrzałej kobiety, plus dla niej. Dudziak poprawiła sobie sporo, skalpel mógł zahaczyć o biust albo ona o sklep z bielizną. Kora - figura świetna choć twarz upiorna, można się przestraszyć. Kozidrak - wygląda dobrze jak na Kozidrak. Ona się specjalnie nie zmieniła przez lata.

 • sensacja

  Oceniono 4 razy 4

  Urszula wygląda świetnie, mało ważne czy miała operację skoro tego nie widać, w jej wieku już może sobie coś poprawić. Kozidrak jest tandetna, chociaż nie wygląda na swoje lata. Kora może przerazić co wrażlwsze osoby, jest sztuczna do bólu. Dudziak moim zdaniem nie mówi prawdy. Ale dlaczego miałaby ogłaszać, że poprawiła sobie urodę? Jest osobą publiczną i chce dobrze wyglądać, a poprawki są delikatne i nie rzucają się w oczy.

 • ladybird55

  Oceniono 6 razy 4

  Kudziak nie wyglada na swoje lata, ale nie na 55, Kozidrak tez nwygląda młodziej, ale Kora?, jak zasuszona 65

 • tulipanek9004

  Oceniono 4 razy 4

  Dudziak rzeczywiście nie wygląda na swoje lata ..daje rade :)

 • jkjk

  Oceniono 5 razy 3

  gdyby wszystkie panie w wieku Uli Dudziak wyglądały jak ona nie byłoby źle i ten jej wieczny optymizm, myślę że ważniejsze od wyglądu jest pogoda ducha

 • dina9

  Oceniono 7 razy 3

  dudziak rewelacja !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX