Weronika Rosati ma nowego faceta. Robert Śmigielski to ekspert śniadaniówek i ojciec czwórki dzieci. Będzie ślub?

Weronika Rosati znowu jest zakochana. Czy jej nowy partner wreszcie okaże się tym jedynym?
Rosati ma nowego faceta Weronika Rosati znowu jest zakochana. Weronika Rosati spotyka się od kilku tygodni z nowym mężczyzną. Jak donoszą tabloidy, wybrankiem 32-letniej aktorki jest Robert Śmigielski. Weronika Rosati spotyka się od kilku tygodni z nowym mężczyzną. Jak donoszą tabloidy, wybrankiem 32-letniej aktorki jest starszy od niej o 18 lat ortopeda Robert Śmigielski. Co ciekawe, choć para zna się już podobno od dawna, to uczucie, które się między nimi zrodziło, jest całkiem świeże. Wszystko wskazuje jednak na to, że ten związek jest bardzo poważny, a gwiazda i jej partner... myślą ponoć nawet o ślubie! - Ta miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Mimo krótkiego stażu, każde z nich traktuje ten związek poważnie. Są zakochani bez pamięci i już planują wspólną przyszłość - zdradziła w rozmowie z "Faktem" znajoma Weroniki Rosati. Kim jest Robert Śmigielski? Wybranek aktorki to znany lekarz ortopeda, który często pojawia się w roli eksperta w programach śniadaniowych. 50-latek współpracuje z wieloma polskimi sportowcami, w tym z samą Justyną Kowalczyk. Śmigielski jeszcze do niedawna był także żonaty, a wraz z byłą żoną ma aż czwórkę dzieci. Na co dzień wykłada na uczelniach medycznych i międzynarodowych konferencjach poświęconych ortopedii. Czy to właśnie Śmigielski okaże się dla Weroniki Rosati tym jedynym? Czas pokaże, ale gwiazda, po nieudanym związku z Piotrem Adamczykiem, jest już podobno gotowa na miłość do grobowej deski.

Weronika Rosati spotyka się od kilku tygodni z nowym mężczyzną. Jak donoszą tabloidy, wybrankiem 32-letniej aktorki jest starszy od niej o 18 lat ortopeda Robert Śmigielski.

Co ciekawe, choć para zna się już podobno od dawna, to uczucie, które się między nimi zrodziło, jest całkiem świeże. Wszystko wskazuje jednak na to, że ten związek jest bardzo poważny, a gwiazda i jej partner... myślą ponoć nawet o ślubie!

Ta miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Mimo krótkiego stażu, każde z nich traktuje ten związek poważnie. Są zakochani bez pamięci i już planują wspólną przyszłość - zdradziła w rozmowie z "Faktem" znajoma Weroniki Rosati.

Kim jest Robert Śmigielski? Wybranek aktorki to znany lekarz ortopeda, który często pojawia się w roli eksperta w programach śniadaniowych. 50-latek współpracuje z wieloma polskimi sportowcami, w tym z samą Justyną Kowalczyk. Śmigielski jeszcze do niedawna był także żonaty, a wraz z byłą żoną ma aż czwórkę dzieci. Na co dzień wykłada na uczelniach medycznych i międzynarodowych konferencjach poświęconych ortopedii.

Czy to właśnie Śmigielski okaże się dla Weroniki Rosati tym jedynym? Czas pokaże, ale gwiazda, po nieudanym związku z Piotrem Adamczykiem, jest już podobno gotowa na miłość do grobowej deski.

 

IN