Żona Tigera Woodsa: Nie wiedziałam o jego zdradach

Pierwszy osobisty wywiad.
Żona Tigera Woodsa: Nic nie wiedziałam Elen Nordergen pierwszy raz mówi o zdradach męża. Elen Nordergen, żona Tigera Woodsa, opowiedziała w wywiadzie dla "People" o tym, co czuła, gdy dowiedziała się, że mąż zdradzał ją z kilkoma kobietami na raz. Żony znanych facetów potrafią uczynić z ich życia piekło, jeżeli tylko ten ją zdradzi. Mieliśmy wiele takich przykładów. Wszyscy myśleli, że Elen, żona Tigera Woodsa, nie będzie miała skrupułów go zniszczyć. Przecież facet zdradzał ją z kilkoma kobietami na raz! Teraz Elen w wywiadzie dla "People" mówi, jak to wyglądało z jej perspektywy: "Czułam się głupio, jak coraz więcej rzeczy wychodziło na jaw. Jak mogłam nic nie wiedzieć? Słowo "zdrada" nie jest wystarczająco silne. Czuję się, jakby rozpadł się mój świat. Kochałam i czułam się przy nim bezpieczna." Jak widać, żona Tigera nie należy do tych żon, które szukają zemsty i chcą ośmieszyć męża. Szkoda, że Woods nie pomyślał o tym, jak zdradzał żonę.

Żony znanych facetów potrafią uczynić z ich życia piekło, jeżeli tylko ten ją zdradzi. Mieliśmy wiele takich przykładów. Wszyscy myśleli, że Elen Nordergen - żona Tigera Woodsa nie będzie miała skrupułów go zniszczyć. Przecież facet zdradzał ją z kilkoma kobietami na raz! Teraz Elen w wywiadzie dla "People" mówi, jak to wyglądało z jej perspektywy:

Czułam się głupio, jak coraz więcej rzeczy wychodziło na jaw. Jak mogłam nic nie wiedzieć? Słowo "zdrada" nie jest wystarczająco silne. Czuję się, jakby rozpadł się mój świat. Kochałam i czułam się przy nim bezpieczna.

Jak widać, żona Tigera nie należy do tych żon, które szukają zemsty i chcą ośmieszyć męża. Szkoda, że Woods nie pomyślał o tym, jak zdradzał żonę.

 

 

Mrock

 

Zobacz także:

Tiger Woods rozwiódł się z Elin Nordegren

"Mąż Sandry jest kiepski w łóżku"

Kochanki Woodsa i Jamesa poprowadzą show o... zdradach