News
-
Doda puściła na Instagramie kawałek nowej piosenki. Brzmi dobrze. Ale ciekawsze jest to, co w jej rytm robi Haidar
Zobacz wideo
-
Sandra w latach 80. była królową disco. Przeżyła wypadek samochodowy, dwa razy wychodziła za mąż. Jak wygląda dzisiaj?
W latach 80. ubiegłego stulecia była jedną z najpopularniejszych (i najpiękniejszych) gwiazd disco. Nie trzeba jednak z racji wieku sięgać aż tak głęboko pamięcią w przeszłość, żeby znać jej największe przeboje. Ileż to wtedy potu wytańczono na parkietach całej Europy przy takich jej przebojach, jak "Maria Magdalena", "Everlasting Love" czy "In The Heat Of The Night"! Zobacz, jak Sandra wygląda teraz.
-
Iza Miko w rudych włosach! Ok, wiemy, to tylko peruka. Ale powinna zastanowić się nad zmianą koloru. Nigdy nie wyglądała tak dobrze
Aktorka od zawsze nosi blond włosy. Właściwie nigdy nie widzieliśmy jej w ciemniejszym kolorze. A tu taka zmiana! Iza Miko w rudych włosach wygląda bardzo kusząco.
-
Partnerka Krychowiaka jest Francuzką, ale do ukochanego przyjechała z... "Zrobiłam je sama"
Już w sobotę w "DD TVN" widzowie będą mogli zobaczyć wywiad Uli Chincz z Celią Jaunat, partnerką Grzegorza Krychowiaka. Kamera towarzyszyła także parze w trakcie ich spotkania.
-
Szwedzki książę Carl Philip bierze ślub. Jego wybranka? Jest piękna, ale ma kontrowersyjną przeszłość. Współczesne love story
Sofia Hellqvist została narzeczoną księcia Carla Philipa w czerwcu zeszłego roku. Na akceptację dworu musiała ciężko zapracować. Ale Szwedzi pokochali ją i z niecierpliwością czekali na ślub.
-
Aleksandra Kwaśniewska pozuje w luźnych ubraniach i... Zaokrągliła się? Fani podejrzliwi: Dziecko w drodze? Odpowiedziała
Aleksandra Kwaśniewska wyjechała do Maroka, gdzie fotografuje piękne widoki, ale na Instagramie pokazuje też czasem siebie. A internauci nie tracą czujności.
-
Córka Melanie Griffith i Antonio Banderas na zakończeniu roku szkolnego. "Nasz zdumiewający anioł". Naszą uwagę przykuło coś jeszcze
Nie tylko "anioł" był "zdumiewający". Było takie również spotkanie gwiazdorskiej pary, która spędziła ze sobą 20 lat małżeństwa i rozstała się w czerwcu 2014 roku.
-
Odeta Moro niechętnie odsłania ciało. Zrobiła wyjątek. Szorty i szpilki to dla niej zestaw idealny. Nie możemy przestać się zachwycać. Bosko!
Odeta Moro pojawiła się na Kulinarnych Zawodach Dziennikarzy. Dzięki swojej stylizacji, była największą atrakcją imprezy.
-
Kinga Duda miała być nową "Pierwszą Córką". W mediach jest już popularniejsza od Tusk. "Ma duże szanse, by stać się ikoną stylu"
Na 19-letnią studentkę prawa media zwróciły uwagę, gdy zaczęła się pojawiać u boku kandydującego na prezydenta ojca, Andrzeja Dudy. Spekulowano, że może stać się "nową Kasią Tusk". Porównanie publikacji w maju wykazuje, że już teraz jest bardziej popularna w mediach od córki Donalda Tuska.
-
Natalia Kukulska w... No właśnie. Sami oceńcie. To siatka z supermarketu, czy folia malarska?
Natalia Kukulska od lat stawia na oryginalny i niepowtarzalny styl ubierania się. Zazwyczaj jej zestawy na oficjalne wyjścia budzą zachwyt. Niestety, nie tym razem.
-
Nawet nie wiedzieliśmy, że jest w ciąży! Brzuch jest ogromny, a pokazała go w reklamie kremu na rozstępy
Amerykańska aktorka, Jennifer Love Hewitt spodziewa się drugiego dziecka. I gdyby nie jej udział w reklamie kremu na rozstępy, pewnie tkwilibyśmy w błogiej niewiedzy do dziś :)
-
Robert Leszczyński zmarł dwa miesiące temu. Jego była partnerka dopiero teraz zabrała głos: To krzywdzące i nieprawdziwe
Po śmierci Roberta Leszczyńskiego w mediach pojawiały się spekulacje, że pośrednio przyczynił się do niej imprezowy styl życia dziennikarza. Inaczej wspomina go jego była partnerka.
-
Jimek nagrał orkiestrową wersję przebojów hip-hopowych. Zagraniczne media zachwycone. Raperzy również. "Nigdy czegoś takiego nie słyszałem"
O 28-letnim kompozytorze świat pierwszy raz usłyszał, gdy wygrał konkurs na remiks piosenki Beyonce. Teraz zagraniczne media zainteresowały się nim przez niezwykły koncert.
-
Britney Spears zafundowała sobie rewolucję na głowie. "Moja nowa fryzura". Efekt? "Oszałamiająco"
Księżniczka popu od lat nosi długie, blond włosy. Pomijając jednorazowy wybryk z ogoleniem głowy na łyso, Britney możemy zazwyczaj oglądać w perfekcyjnych fryzurach. Tym razem zdecydowała się na dość dużą (jak na nią) metamorfozę.
-
Joanna Brodzik kontra klasyka. Czy w białej koszuli i jeansach można wyglądać źle? MOŻNA. Oto dowód
Mogłoby się wydawać, że zestaw "koszula plus jeansy" to zawsze bezpieczna klasyka. Niestety nie w przypadku Joanny Brodzik.
-
Anna Wendzikowska przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami Hollywood. Jak to wygląda od kulis? Pierwszy raz pokazała to w TV
Zobacz wideo
-
Sandra Bullock ostatnio zniknęła, ale na taki powrót warto było czekać. "Sensacyjna figura, młodzieńczy wygląd. Nieskazitelna!"
Sandra Bullock na czerwonym dywanie zawsze wygląda perfekcyjnie. Na londyńskiej premierze filmu "Minionki" nie zawiodła swoich fanów.
-
Matylda Damięcka na salonach bywa bardzo rzadko. Wróciła odmieniona. Nowy KOLOR WŁOSÓW i styl ubierania
Kiedyś występowała w popularnych serialach ("Na Wspólnej", "Na dobre i na złe"), dziś śpiewa. Zasłynęła brawurowym wykonaniem słynnego utworu Davida Bowie "Let's dance". Później słuch nieco o niej zaginął. Aktorka jest teraz nie do poznania!
-
Kris Jenner wygrzebała starą sukienkę Kim? Szkoda, że Kanye nie wyrzucił jej z resztą ubrań. Kris uniknęłaby wpadki
Kris Jenner nie przejmuje się swoim wiekiem i udowadnia, że pięknie i seksownie można wyglądać zawsze. Niestety, tym razem chyba za bardzo chciała się odmłodzić.
-
Sara Boruc: Gdybym była chłopcem. BRAK MAKIJAŻU, mało kobiece ciuchy. I tak nie odjęło jej to seksapilu
Sara Boruc jedną z najnowszych stylizacji zatytułowała "If i were a boy". Spodnie i T-shirt nie wystarczą, aby odebrać jej kobiecość.
-
Caitlyn Jenner pierwszy raz publicznie od czasu okładki w "Vanity Fair". "Stylowa"
Kto by przypuszczał, że w rodzinie Kardashianów znajdzie się osoba, która będzie przykuwała więcej uwagi niż Kim. A jednak. Mamy nową gwiazdę, Caitlyn Jenner.
-
Anna Mucha pomyliła premierę filmu dla dzieci z imprezą "Playboya", a Edyta Górniak salony z plażą. Jak one mogły TAK się ubrać?!
W świecie gwiazd i nie tylko bywają okazje, na które trzeba założyć odpowiedni strój. Ale niektóre celebrytki udowadniają, że w nosie mają sztywny dress code i noszą się po swojemu. Która z nich nie potrafi ubierać się stosownie do okazji? Przekonacie się, gdy obejrzycie naszą galerię.
-
Dominika Kulczyk w sukience za ponad 18 tys złotych. Popularny bloger ostro: Bieda na bogato
Dominika Kulczyk w swojej superdrogiej kreacji od Valentino nie powaliła na kolana. Jeśli oczywiście nie będziemy liczyć wspaniale wyeksponowanych nóg.
-
"Polska w ruinie" . Czy aby na pewno? Mocny wpis Mateusza Damięckiego nie pozostawia wątpliwości. Ale nie spodziewajcie się hejtu
"Polska w ruinie", "Polskę trzeba odbudować". Twierdzi tak coraz więcej osób, jednak, jak dobitnie udowodnił Mateusz Damięcki, ograniczają się jedynie do wąskiego wycinka rzeczywistości.
-
Nicole Kidman z każdym wyjściem przeraża nas coraz bardziej. Co się dzieje z jej nosem? "Twarz aktorki i jej męża zlewają się w jedną"
Nicole Kidman zarzekała się w zeszłym roku, że kończy z botoksem. Tymczasem jej twarz wygląda inaczej, za każdym razem, gdy ją widzimy. Niestety - coraz gorzej.
-
Anna Lewandowska zwykle nosi dziewczęce fryzury. Teraz wielka odmiana: 'rock style'. Jak lepiej? [SONDA]
Gładko zaczesane boki, na czubku warkocz francuski i czarne paznokcie - tak wygląda Anna Lewandowska w wersji rockowej. Jak się okazuje to jej ulubiony styl.
-
"Piekielny hotel" nie wróci w jesiennej ramówce TVN. Drugi sezon dopiero na wiosnę, ale... Będą zmiany!
"Piekielny hotel" typowany był na czarnego konia wiosennej ramówki TVN na ten rok. Program z Małgorzatą Rozenek hitem się jednak nie okazał. Drugi sezon zostanie pokazany dopiero w przyszłym roku. Będzie go realizować inny zespół.
-
Jennifer Lawrence ubrana jak J.Lo. Co za widok! Skąpe szorty, wysokie szpilki i TE nogi
Ultra krótkie szorty, buty na obcasie, bluzka osłaniająca brzuch i kapelusz. Takiego looku nie powstydziłaby się niejedna fashionistka.
-
Kuba Wojewódzki dzwoni do... swojego ojca. "Sprawdzimy, czy 'tata Wojewódzki' jest typowym Polakiem". Odebrała mama, ale test i tak był
W Rock Radiu dzwonią do ojca Kuby Wojewódzkiego. Czy zechce zostać członkiem Fanklubu Ocalonej Hostii?
-
Na imprezach wystrojone, a w domu? "Dres, do tego piękna bielizna", "sportowe ubrania". Wygrała Szostak: Jak jestem sama w domu to...
Choć na pokazie Roberta Kupisza gwiazdy miały pojawić się w dresach (taki dress code wybrał projektant), większość celebrytek postawiła na seksowne stylizacje. Dresy zostawiają na wieczory w domowym zaciszu? Opowiedziały nam, co najchętniej zakładają, kiedy nie polują na nie fotoreporterzy.
-
Sir Christopher Lee nie żyje. Słynny "Saruman" miał 93 lata. "Bycie martwym z punktu widzenia jego kariery nie jest problemem"
Sir Christopher Lee zmarł w londyńskim szpitalu. Bliscy aktora poinformowali o smutnym wydarzeniu 4 dni po jego śmierci. Legendarny Saruman z "Władcy Pierścieni" odszedł w wieku 93 lat.
-
Monika Zamachowska szczerze o zaburzeniu syna. "Miał cztery lata i pierwszy raz pomaszerował do szkoły". Diagnoza: zespół Aspergera
Monika Zamachowska opisała w wywiadzie swój największy dramat. Jej syn cierpi na zespół Aspergera. Diagnozę postawiono, gdy mieszkała jeszcze na Wyspach.
-
Malwina Wędzikowska założyła kreację, która miała ją wyróżnić. Udało się. Szkoda tylko, że przy okazji wyglądała jak Ptak z Ulicy Sezamkowej
Stylistka przełamała dominująca na pokazie czerń. To jedyny aspekt jej stylizacji, który możemy pochwalić. Później było już tylko gorzej.
-
Jennifer Aniston zdradza sekrety swojej urody. Dzisiaj o siebie dba, ale w młodości... "Teraz tego bardzo żałuję"
Jennifer Aniston zdradziła sekret swojej promiennej urody, opowiedziała też o zmianie podejścia do opalania i kremów z filtrem.
-
Monika Olejnik w drapieżnej stylizacji na pokazie. Płaszcz do samej ziemi, a pod nim? Tego się nie spodziewaliśmy
Monika Olejnik od lat udowadnia, że ma własny, oryginalny styl ubierania się. Nie inaczej było tym razem, ale w tak drapieżnym wydaniu widujemy ją bardzo rzadko!
-
Danuta Stenka i kod ubraniowy: dres. Myślicie, że sobie nie poradziła? Oj, możecie się zdziwić
Danuta Stenka słynie z elegancji i klasyki. Okazuje się, że ma też świetne wyczucie w kwestii bardziej "młodzieżowych" stylizacji.
-
Marta Wierzbicka przyszła w dresie i kurtce. Nudno? Tylko do momentu, w którym zamek poszedł w ruch. "Zrób to jeszcze raz!"
Aktorka znalazła sposób by nieco uatrakcyjnić raczej mało szykowny "look".
-
Jak Robin Wright wygląda na mieście? Będziecie zdziwieni. Ani śladu po eleganckiej Claire Underwood
Bohaterka "House of Cards" w serialu ubiera się elegancko i klasycznie. A jak wygląda w życiu prywatnym? Możecie się zdziwić.
-
Katie Holmes pokazuje na Instagramie, jak zrobić ulubione danie Suri. Ups, coś poszło nie tak
Zobacz wideo.
-
Agnieszka Chylińska, a może...Miley Cyrus? Zapikselowaliśmy twarze znanych gwiazd. Ile uda Wam się rozpoznać? [QUIZ]
.