Ewa Piszczek

Ewa Piszczek

Ewa Piszczek jest żoną jednego z najpopularniejszych polskich piłkarzy - Łukasza Piszczka. Należy do grona słynnych WAGs, czyli kobiet, których życiem interesują się rzesze fanów.
Imię i nazwisko: Ewa Piszczek
Mąż: Łukasz Piszczek
Dzieci: dwie córki
Miejsce zamieszkania: Niemcy

Ewa Piszczek - polska WAGs

WAGs, czyli "Wives and Girlfriends" to określenie nadane przez bulwarową prasę kobietom, które dzielą życie ze słynnymi piłkarzami. Zarówno za granicą, gdzie moda na WAGs się zaczęła, jak i w Polsce, WAGs są ogromnie popularne i szybko stają się celebrytkami. Rzesze fanów śledzą ich profile społecznościowe, a same WAGs chętnie dzielą się swoją prywatnością. Seksowne, piękne kobiety otoczone luksusem, prowadzące wystawne życie - to budzi podziw i zazdrość.
Do grona polskich WAGs zalicza się Ewa Piszczek. Trzeba jednak przyznać, że o niej samej mało wiadomo. Ewa trzyma się raczej w cieniu, w Sieci trudno znaleźć jej prywatne zdjęcia. Żona piłkarza dba o prywatność swoją i swojej rodziny.

Ewa Piszczek i związek z Łukaszem Piszczkiem

Ewa poznała swojego przyszłego męża jeszcze w szkole średniej. Początkowo negatywnie reagowała na awanse piłkarza, niemniej jednak w końcu udało mu się zjednać jej przychylność. Zostali parą i przetrwali razem przez kolejne lata, pomimo częstych wyjazdów służbowych Łukasza i związku na odległość.
W czerwcu 2009 roku para pobrała się. W 2011 roku zostali rodzicami córki Sary. Pięć lat później przyszła na świat ich druga córka.
Ich małżeństwo przeszło trudne chwile, gdy wyszedł udział zawodnika w aferze korupcyjnej.

ewa piszczek

Więcej o:

ewa piszczek