tv4

  • Wyrzucono go z TVP, teraz poprowadzi nowe show. Widzów czeka sporo emocji

    Wyrzucono go z TVP, teraz poprowadzi nowe show. Widzów czeka sporo emocji

    W jesiennej ramówce TV4 zadebiutuje show "Łowcy skarbów. Kto da więcej?", oparty na międzynarodowym formacie "Cash or Trash". Gospodarzem programu zostanie Paweł Orleański. Lubiany prezenter przed dwoma laty rozstał się z TVP w atmosferze skandalu.

    Aleksandra Bujas,