tv4
-
Wyrzucono go z TVP, teraz poprowadzi nowe show. Widzów czeka sporo emocji
W jesiennej ramówce TV4 zadebiutuje show "Łowcy skarbów. Kto da więcej?", oparty na międzynarodowym formacie "Cash or Trash". Gospodarzem programu zostanie Paweł Orleański. Lubiany prezenter przed dwoma laty rozstał się z TVP w atmosferze skandalu.