toaleta publiczna
-
Wszedł do miejskiej toalety w Kołobrzegu i zobaczył tabliczkę grozy. Za to grozi 500 zł mandatu. Internauci się zagotowali
Podczas wizyty w toalecie w pobliżu kołobrzeskiej latarni morskiej podróżnik i dziennikarz Michał Cessanis zauważył nietypową tabliczkę. Treść zakazu i informacja o możliwej karze zdumiewają.