Który tancerz jest najprzystojniejszy? Głosuj!

Szkoły tańca w całej Polsce pękają w szwach. Chętni muszą czekać tygodniami żeby zapisać się na kurs tańca i nauczyć podstawowych kroków. Indywidualna lekcja z tancerzem znanym z programu TVN kosztuje w szkole tańca "Show dance" nawet 200 złotych. Z którym tancerzem najchętniej "poszłybyście w tango"? Głosujcie w sondażu Plotka!

Rumba ze Stefano Terrazzino!

Przystojny Włoch nie tylko nieziemsko tańczy, ale też świetnie śpiewa, o czym przekonaliśmy się w jednym z odcinków programu "Tzg". Zapewne nie jedna Polka chciałby zaśpiewać Stefanowi - "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc..." (na zdjęciu z Justyną Steczkowską).

kapif

Walc angielski z Piotrem Kiszką!

Piotr Kiszka został uznany przez wielu widzów "TzG" za najskromniejszego tancerza. Piotrek nigdy nie "wychylał się przed szereg" i układał takie choreografie żeby jego partnerki wypadły w nich jak najlepiej. Kiszka skończył Akademię Rolniczą, ale dyplom schował do szuflady i zajął się prowadzeniem szkoły tańca (na zdjęciu z Kają Paschalską).

kapif

Pasodoble z Marcinem Olszewskim

Nieco zapomniany, ale nadal przez miliony kochany - Marcin Olszewski brał udział w dwóch edycjach programu "Taniec z gwiazdami". Pasodoble, które zatańczył w 2 edycji z Agnieszką Rylik było jednym z najbardziej widowiskowych tańców, jakie mogliśmy zobaczyć na parkiecie programu. Tancerz studiuje pedagogikę i występuje na deskach teatru muzycznego Roma (na zdjęciu z Danutą Dancewicz).

kapif

Foxtrot z Żorą Korolyovem

Żora dzięki udziałowi w programie "Taniec z gwiazdami" zyskał w naszym kraju wielką popularność. Tancerz wie dobrze jak zrobić wokół siebie zamieszanie i dlatego bardzo często pojawia się na pierwszych stronach gazet. Ostatnio zadebiutował na małym ekranie w serialu "Egzamin z życia" (na zdjęciu z Olą Kwaśniewską i Kasią Cerekwicką).

Żora Korolyov (RAFAL MESZKA/EAST NEWS)

Tango z Marcinem Hakielem

U boku Marcina, Kasia Cichopek opanowała kroki tanga do perfekcji. Największą pasją Marcina jest taniec, ale Hakiel udowodnił również, że ma łeb do interesów. Tancerz otworzył dwie szkoły tańca i wydał wiele płyt DVD z nauka tanecznych kroków. Obecnie studiuje finanse i bankowość na dwóch uczelniach: w Warszawie i w Helsinkach (na zdjęciu z Kasią Cichopek).

kapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.