"Elle" zachwycone Kulig. Porównali ją do legendarnych postaci. "Jej nie satysfakcjonuje zinterpretowanie roli. Ona ją przenika"

Joanna Kulig pojawiła się na okładce francuskiego "Elle". Dziennikarze nie przestają się nią zachwycać. Jak ją komplementują?

Ostatnimi czasy życie Joanny Kulig to pasmo sukcesów. Jednym z nich jest okładka francuskiego magazynu "Elle", na której pojawiła się aktorka.

Joanna Kulig we francuskim Elle

Jeszcze w tym miesiącu "Zimna wojna" trafi do kin we Francji. To właśnie z tej okazji Kulig pojawiła się w piśmie. Prosta okładka zachwyciła Francuzów. 

Nowa sensacja kina, piękna - czytamy na okładce.

Joanna Kulig, ognista dziewczyna

A czego możemy dowiedzieć się z francuskiej prasy o naszej aktorce?

Bohaterka "Zimnej wojny" jest Polka spalającą jak pasja i prawie nieznaną. Ale już niedługo...
Jak zapomnieć scenę z "Zimnej wojny", w której Joanna tańczy na barze, a potem rzuca się w tłum i ramiona ukochanego mężczyzny  jak kula ognia? - czytamy.

Dziennikarze nie szczędzą Kulig komplementów. Już na okładce ciepło się o niej wyrażają, a później jest jeszcze lepiej. Porównali ją do Marilyn Monroe czy Brigitte Bardot.

Jej zmysłowość i energia są godne Marilyn Monroe czy Brigitte Bardot, fotogeniczność przypomina tę, którą miała Carroll Baker w filmie "Baby Doll". Ta polska aktorka sprawia, że mamy dreszcze - komplementują.
To czysta krew. Jej nie satysfakcjonuje zinterpretowanie roli. Ona ją przenika - wyznał w magazynie jej francuski agent.
Był z nią w Cannes, także podczas słynnej już, trwającej 8 minut owacji, tupotu stóp i klaskania dłoni publiczności z oczami wciąż mokrymi od nadmiaru emocji. Tego majowego wieczoru wszyscy oddawaliśmy hołd miłości niemożliwej. Na naszych oczach pojawiła się produkcja, która przyniosła rzeczy rzadkie: narodziła się wielka gwiazda, która do tego doskonale śpiewa i tańczy - czytamy w "Elle".

Ale kim Ty jesteś Joanno?

W magazynie znalazła się też krótka notka biograficzna.

Pochodzi z gór. Urodziła się na południu Polski, kilka kilometrów od słowackiej granicy, niedaleko znanych wyciągów narciarskich w Krynicy Zdroju. Joanna Kulig jest trzecim dzieckiem w pięcioosobowej rodzinie - podaje magazyn.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć jej jeszcze więcej sukcesów. Trzymamy za nią kciuki!

MT, JM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>