Stallone jest winny śmierci syna? "Robi się niedobrze, jak na ciebie patrzę"

Mroczne sekrety rodziny wyjawia nastoletni siostrzeniec Sly'a - Edd Filiti.

Kilka tygodni nie wystarczyło na wyjaśnienie okoliczności zgonu 36-letniego syna filmowego Rocky'ego. Doniesienia policji i relacje znajomych Sage'a wzajemnie się wykluczają. W dalszym ciągu nie ma jasnej odpowiedzi, jednak najbardziej prawdopodobna jest wersja z samobójstwem syna Stallone'a, który podobno wiele lat cierpiał na depresję . I to przez własnego ojca!

Sylvester Stallone i Sage StalloneSylvester Stallone i Sage Stallone Sylvester Stallone i Sage Stallone

Głos w sprawie zabrał nastoletni siostrzeniec aktora - i jego słowa mogą okazać się kluczowe. 18-letni Edd Filiti wkrótce po ogłoszeniu przykrych informacji zamieścił na swoim facebookowym profilu pełne rozgoryczenia posty, w których za śmierć swojego kuzyna winił samego Sylvestra. Wiadomości zostały usunięte, ale ich treść zachował Celebuzz . Chłopak twierdził, że Sly tak naprawdę nigdy nie dbał o swoje najstarsze dziecko i wykorzystywał Sage'a, żeby wypromować samego siebie. Zabierał syna na imprezy po premierach filmów i udawał przykładnego ojca, w rzeczywistości jednak była to gra pod publiczkę. Edd miał za złe wujkowi, że ten regularnie odtrącał Sage'a.

Sylvester Stallone z żoną Jennifer FlavinSylvester Stallone z żoną Jennifer Flavin AP/Matt Sayles

Gwiazdor w dniu swoich 66 urodzin przyjmował gratulacje od fanów i znajomych osób, dziękował za życzenia na swojej oficjalnej stronie. Nie raczył jednak odebrać telefonu od rodzonego syna... Podobne zarzuty Filiti skierował pod adresem obecnej żony filmowego Rocky'ego, Jennifer Flavin. Napisał:

Co on [Sage] takiego zrobił? Chciał tylko powiedzieć "wszystkiego najlepszego!". Mogliście chociaż oddzwonić. Jedyne, czego potrzebował, to ojciec.

Sylvester Stallone.Sylvester Stallone. FORUM

Sage w zasadzie całe życie zabiegał o względy taty, ale z miernym skutkiem. Sylvester nawet przed rozwodem z Sashą Czack, matką Sage'a, rzadko widywał swoje pierwsze dziecko. Kiedy poślubił Jennifer Flavin, maksymalnie ograniczył kontakt z najstarszym synem i spotykał się z nim okazyjnie - czasami angażując do filmów. "Wtajemniczeni" twierdzą jednak, że jedynie dla własnych korzyści.

W życiu Sage'a kryzys nastąpił wkrótce po 25. urodzinach. Popadł w depresję, której już nigdy nie wyleczył. Za niepowodzenia w relacjach z ojcem obwiniał siebie.

Sage Stallone (z prawej) z ojcem Sylvestrem Stallone i matką Sashą CzackSage Stallone (z prawej) z ojcem Sylvestrem Stallone i matką Sashą Czack Fot. Kevork Djansezian AP

Po pogrzebie syna Sly wydał oficjalne oświadczenie i nie krył rozpaczy. Siostrzeniec Stallone'a ma swoją teorię. Zarzuca wujkowi hipokryzję i obnaża prawdę:

Wiem, że macie [Sylvester i Jennifer] to gdzieś, ale może jak napisze to publicznie, wreszcie przejmiecie się swoim beznadziejnym zachowaniem. Robi się niedobrze, jak na was patrzę.

Frustrację nastolatka opisuje New York Post .

Sylwester Stallone jako Rocky BalboaSylwester Stallone jako Rocky Balboa AG

Aktor chyba nie zdawał sobie sprawy, co się dzieje w życiu Sage'a. Czy gdyby Stallone rzeczywiście interesował się synem, wynajmowałby detektywa ?

mon

Zobacz także:

Olimpijczycy bawią się w najlepsze! Zobacz, jak imprezują sportowcy po zakończonych zawodach [ZDJĘCIA]

Igraszki Kate Hudson i jej partnera w basenie. Aktorka pokazuje zgrabną pupę, a on...

Tak się bawi WARSZAWKA! Gwiazdy na premierze filmu "Yuma"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.