Debby Ryan zdradza, co nosi w swojej kosmetyczce

Debby Ryan, gwiazdka serialu "Nie ma to jak statek" postanowiła podzielić się z fanami sekretami swojej kosmetyczki. Młodziutka aktorka otworzyła jej czeluście i powiedziała bez czego absolutnie nie potrafi się obyć

Jak wiadomo, kosmetyczka kobiety to jej najlepsza przyjaciółka. Zawsze jest blisko, zawiera wszystko, co niezbędne, przydaje się do samoobrony.

Jeśli ciekawi Was, co w swoich kosmetyczkach noszą gwiazdki, to macie okazję dowiedzieć się dziś, co zawsze ma przy sobie Debby Ryan.

Jest kilka rzeczy, bez których nigdy nie wyjdę z domu i właśnie one znajdują się w mojej kosmetyczce. Po pierwsze zawsze mam przy sobie płyn i krem do mycia rąk. Po drugie lusterko, zawsze może się przydać. Oczywiście nie ruszam się bez pudru, uwielbiam ten, którego używam, jest naprawdę świetny. Do tego oczywiście pędzel. Kiedy chcę wyglądać szczególnie dobrze, na przykład na zdjęciach, używam korektora, dlatego on też musi być w mojej kosmetyczce. Ostatnio używam też pędzelka do nakładania podkładu, już nie mogę się bez niego obyć! Oczywiście w kosmetyczce nie może zabraknąć delikatnego błyszczyka i maskary. Ja używam tuszu Maybelline, bo uważam, że jest najlepszy, pięknie wydłuża i podkreśla rzęsy. Zawsze przydatna jest pomadka, bez niej ani rusz. Często używam eyelinera, więc w mojej torbie jest ich nawet kilka. Lubię podkreślać oczy, dlatego nie ruszam się bez cieni do powiek, ostatnio kupiłam supertanie potrójne cienie, jestem od nich uzależniona. Zawsze mam też kilka aplikatorów i szczoteczkę do rzęs. :)

A bez czego Wy nie możecie się obyć? Zdradźcie nam tajemnice Waszych kosmetyczek!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.