Pewnego razu w Rzymie już na DVD

Lubisz komedie romantyczne? Film Pewnego razu w Rzymie z Kristen Bell w roli głównej powinien Ci się spodobać :)

"Pewnego razu w Rzymie" to wspaniała komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie, która wprowadzi Cię w dobry nastrój i stanie się prawdziwą ozdobą Twojej kolekcji filmowej! Od 12 listopada DVD i Blu-ray z tą produkcją możecie znaleźć na sklepowych półkach.

"Pewnego razu w Rzymie" - najbardziej niezwykła komedia romantyczna tego roku, wyprodukowana przez twórców filmu "Narzeczony mimo woli", dostarczy widzom wyjątkowych emocji oraz mnóstwo zabawy! Stanie się tak nie tylko dzięki wyjątkowej historii opowiadającej o miłosnych perypetiach kuratorki Beth, ale również z uwagi na unikalne materiały dodatkowe. Znajdzie się wśród nich nie tylko przezabawny, dotąd nieznany, alternatywny początek filmu oraz alternatywne zakończenie (tylko w wersji Blu-ray), lecz także sceny niewykorzystane oraz świetny teledysk do piosenki Katy Perry i 3OH!3 Starstrukk".

"Pewnego razu w Rzymie" to historia niemającej dotąd szczęścia w miłości Beth (Kristen Bell), odnoszącej sukcesy zawodowe kuratorki z Nowego Jorku, która jedzie do Rzymu na ślub siostry. Na miejscu zakochuje się w jednym z gości, uroczym reporterze Nicku (Josh Duhamel). Wydaje się jednak, że jej zauroczenie pozostaje nieodwzajemnione. W akcie buntu rozczarowana Beth wyjmuje monety z rzymskiej fontanny miłości, nie zdając sobie sprawy z magicznych skutków swojego czynu. Wkrótce z zaskoczeniem zauważa, że zaczęła wzbudzać namiętne uczucia w coraz większej liczbie przezabawnych i zdecydowanie nieodpowiednich zalotników

mat.prasowe

Ktoś z Was oglądał ten film?

PS Już niedługo na Kotku pojawi się konkurs, w którym będziecie mogli wygrać tę produkcję - bądźcie czujni ;)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.