Hannah Montana sezon 3 już na DVD

Lubisz serial Hannah Montana? Od dziś możesz mieć kolejny sezon w swoich domowych zbiorach1

W telewizji niedługo skończy się 3 sezon przygód Waszej ulubionej nastolatki? Nie przejmujcie się - już od 2 lipca "Hannah Montana. 3. sezon" będzie dostępny na DVD! Może warto wyprzedzić rówieśników i wcześniej przekonać się, dokąd przeniosą się Stewardowie?

Miley Cyrus znają już wszyscy. To nastoletnia supergwiazda, która w ciągu kilku lat zrobiła oszałamiającą karierę nie tylko muzyczną, ale i aktorską. Zadebiutowała w 2006 roku dzięki głównej roli w serialu telewizyjnym "Hannah Montana" produkowanym przez Disney Channel. W tym samym roku, dzięki Walt Disney Records, wydała ścieżki dźwiękowe pochodzące z sitcomu. W tym momencie rozpoczęła się jej kariera muzyczna a już rok później podpisała umowę z wytwórnią Hollywood Records. Od tamtej pory Miley krok po kroku pnie się na sam szczyt.

Prawdziwi fani jej talentu wiedzą, jakimi są szczęściarzami. Mogą bowiem podziwiać Miley nie tylko na koncertach, ale także widzieć ją co tydzień w telewizji. Kto jednak chciałby rozstawiać się ze swoją idolką na tak długo? Teraz Hannah Montana może być ze swoimi fanami każdego dnia

mat. prasowe

Jesteście zainteresowani tym DVD?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.