Czarodzieje z Waverly Place od dziś na DVD!

Lubisz serial Czarodzieje z Waverly Place? Teraz możesz oglądać swoje ulubione odcinki na okrągło!

Już od dziś na sklepowych półkach możecie znaleźć pierwszy sezon produkcji " Czarodzieje z Waverly Place "! Kotek jest pewny, że wielbiciele serialu będą zachwyceni!

O czym jest?

Serial opowiada o przygodach trójki rodzeństwa z Waverly Place, która odziedziczyła magiczne moce po swoim ojcu, byłym czarodzieju. Podczas gdy ten stara się nauczyć Alex (Selena Gomez), Maxa i Justina rozważnego korzystania z magii, nastolatkowie nie potrafią się powstrzymać i...stwarzają kolejne zabawne problemy.

Wielki sukces serialu telewizyjnego skłonił twórców do przygotowania niespodzianki dla najwierniejszych fanów młodych magików. Stworzono pełnometrażowy film " Czarodzieje z Waverly Place ", który opowiada o emocjonującej przygodzie rodziny Russo poza Waverly Place. Film na DVD pojawił się 19 lutego ( przeczytaj TUTAJ ).

"Czarodzieje z Waverly Place". Sezon 1 od 12 marca na DVD

Teraz wszyscy ci, którzy jeszcze raz chcą przeżyć pierwsze przygody czarodziejów, bądź sprawdzić, czego jeszcze nie widzieli, będę mieli ku temu okazję. 1.sezon niesamowicie popularnego wśród nastolatków serialu już od 12 marca będzie można kupić na DVD. Ale to nie koniec niespodzianek - 30 kwietnia wszyscy ci, którzy wolą dozować swoje magiczne wrażenia, znajdą w sklepach pierwszy sezon w trzech częściach, w odpowiednio niższych cenach!

Co sądzicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.