Kto kogo wygryzł z telewizji?

Stacje telewizyjne stawiają na nowe twarze i pozbywają się "starych" gwiazdek. Komu już podziękowano?

Nic nie może przecież wiecznie trwać. Co zesłał los trzeba będzie stracić - śpiewała Anna Jantar. Karol Okrasa, Pascal Brodnicki czy Edyta Górniak mogą sobie teraz zanucić piosenkę Anny Jantar. Wszyscy pożegnali się już z pracą w telewizji. Kto zajął ich miejsce? Magazyn "Show" przygotował ranking gwiazd, którym stacje telewizyjne podziękowały za współpracę.

1) Zamiast "Jak oni śpiewają"...

kapif

Zobaczymy show "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us".

kapif

Stacja Polsat po wyemitowaniu sześciu edycji "JOŚ" postanowiła zastąpić show jakimś innym programem z udziałem gwiazd. Jurorami nowego show będą: Doda , Tomasz Karolak i Irena Santor . Sędziowie będą oceniali umiejętności wokalne gwiazd, których nauczycielami śpiewu będą inni celebryci. Taki Stachursky (sam potrzebujący nauczyciela śpiewu) będzie uczył Krystynę Czubównę. Królowa Doda znów zasiądzie na tronie i zdominuje cały program.

2) Zamiast "Kuchni z Okrasą"...

kapif

Zobaczymy program "Brodzik od kuchni".

Program Karola Okrasy był przez pięć lat emitowany przez Telewizję Publiczną. Sympatyczny chłopak stracił pracę na życzenie Joanny Brodzik, której w ramach odpoczynku od serialu "Dom nad rozlewiskiem" zaproponowano prowadzenie show kulinarnego "Brodzik od kuchni". W Polsce aktorki zamiast grać w filmach prowadzą programy rozrywkowe ( Kasia Cichopek, Kasia Skrzynecka) czy programy kulinarne jak Joanna Brodzik . Jaki kraj, takie prowadzące.

3) Miejsce u boku Kasi Cichopek zajmie...

KAPIF.PL/KAPIF

Mariusz Kałamaga

kapif

Krzyś Ibisz rozstaje się z Kasią Cichopek . Aktorka poprowadzi "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" razem z kabareciarzem Mariuszem Kałamagą . Ona ma pełnić rolę tej profesjonalnej konferansjerki, a on ma rozśmieszać widzów . Tak się zastanawiamy kto pełnił jaką rolę w duecie Ibisz-Cichopek ?

4) Zamiast programu kulinarnego "Po prostu gotuj"...

kapif

Zobaczymy show Magdy Gessler "Kuchenne rewolucje".

kapif

Pascal Brodnicki stracił pracę w stacji TVN. Uroczego Francuza wygryzła najpopularniejsza restauratorka w Polsce czyli Magda Gessler, która dostała program "Kuchenne rewolucje". Gessler będzie ratowała upadające restauracje i uczyła ich właścicieli jak prawidłowo kierować swoim lokalem. Będzie ostra, wulgarna i wymagająca. Zapowiada się ciekawe show!

5) Miejsce Marty Żmudy Trzebiatowskiej...

Zajmie Joanna Osyda

kapif

Kariera Marty Żmudy Trzebiatowskiej rozwijała się znakomicie, aż do pojawienia się takich seriali jak "BrzydUla" czy "Majka". TVN postawiła na nowe twarze i zakończyła emisję serialu "Teraz albo nigdy" z udziałem Marty. Tron królowej seriali TVN-u został przejęty przez promowaną na każdym kroku Joannę Osydę . A Marta ? Zagrała w słabym filmie "Ciacho" i nie dostała żadnej roli w serialu TVN.

Której gwiazdy najbardziej wam żal?

Szaza

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.