Nic nie może przecież wiecznie trwać. Co zesłał los trzeba będzie stracić - śpiewała Anna Jantar. Karol Okrasa, Pascal Brodnicki czy Edyta Górniak mogą sobie teraz zanucić piosenkę Anny Jantar. Wszyscy pożegnali się już z pracą w telewizji. Kto zajął ich miejsce? Magazyn "Show" przygotował ranking gwiazd, którym stacje telewizyjne podziękowały za współpracę.
Stacja Polsat po wyemitowaniu sześciu edycji "JOŚ" postanowiła zastąpić show jakimś innym programem z udziałem gwiazd. Jurorami nowego show będą: Doda , Tomasz Karolak i Irena Santor . Sędziowie będą oceniali umiejętności wokalne gwiazd, których nauczycielami śpiewu będą inni celebryci. Taki Stachursky (sam potrzebujący nauczyciela śpiewu) będzie uczył Krystynę Czubównę. Królowa Doda znów zasiądzie na tronie i zdominuje cały program.
Program Karola Okrasy był przez pięć lat emitowany przez Telewizję Publiczną. Sympatyczny chłopak stracił pracę na życzenie Joanny Brodzik, której w ramach odpoczynku od serialu "Dom nad rozlewiskiem" zaproponowano prowadzenie show kulinarnego "Brodzik od kuchni". W Polsce aktorki zamiast grać w filmach prowadzą programy rozrywkowe ( Kasia Cichopek, Kasia Skrzynecka) czy programy kulinarne jak Joanna Brodzik . Jaki kraj, takie prowadzące.
Krzyś Ibisz rozstaje się z Kasią Cichopek . Aktorka poprowadzi "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us" razem z kabareciarzem Mariuszem Kałamagą . Ona ma pełnić rolę tej profesjonalnej konferansjerki, a on ma rozśmieszać widzów . Tak się zastanawiamy kto pełnił jaką rolę w duecie Ibisz-Cichopek ?
Pascal Brodnicki stracił pracę w stacji TVN. Uroczego Francuza wygryzła najpopularniejsza restauratorka w Polsce czyli Magda Gessler, która dostała program "Kuchenne rewolucje". Gessler będzie ratowała upadające restauracje i uczyła ich właścicieli jak prawidłowo kierować swoim lokalem. Będzie ostra, wulgarna i wymagająca. Zapowiada się ciekawe show!
Kariera Marty Żmudy Trzebiatowskiej rozwijała się znakomicie, aż do pojawienia się takich seriali jak "BrzydUla" czy "Majka". TVN postawiła na nowe twarze i zakończyła emisję serialu "Teraz albo nigdy" z udziałem Marty. Tron królowej seriali TVN-u został przejęty przez promowaną na każdym kroku Joannę Osydę . A Marta ? Zagrała w słabym filmie "Ciacho" i nie dostała żadnej roli w serialu TVN.
Szaza