Feel: "STOP" wszelkim plotkom

Fani oraz zespół dementuje plotki i wyjaśnia. Przeczytaj informacje z pierwszej ręki.

Dostaliśmy maila od Marty na temat plotek o rozpadzie zespołu Feel . Okazuje się, że zespół ma się znakomicie a plotki o rozpadzie rozgłasza nieprzychylna osoba. 

Na oficjalnej stronie fanów Feela czytamy: 

 W dniu dzisiejszym w prasie oraz na kilku portalach internetowych, głównie plotkarskich, pojawiło się sporo nieprzychylnych artykułów dotyczących zespołu Feel, które donoszą o jego rozpadzie... Nie pozostając obojętni na zamieszczone w nich nieprawdziwe informacje, chcielibyśmy zdementować wszelkie doniesienia mówiące o tym, że zespół rozwiązał działalność!!! Niestety są jednak osoby, które za wszelką cenę źle życzą zespołowi i to one próbują w jakiś sposób zniszczyć markę "Feel'a" - jednak zapewniamy, że nie będzie łatwo!!! W oparciu o stały kontakt z Piotrkiem Kupichą i posiadając informacje z 'pierwszej ręki' informujemy, że zespół ma się dobrze, koncertuje, udziela wywiadów i nic nie wskazuje na to, aby został rozwiązany :)Mówiąc stanowczo "STOP" wszelkim plotkom, po raz kolejny prosimy Was, żebyście nie wierzyli we wszystkie artykuły pojawiające się w mediach, a opierali się wyłącznie na rzetelnych i pewnych informacjach!!!
Zarząd OFC FEEL

Nieprzychylna osoba? Musiał być to ktoś, kto wcześniej współpracował z Feelem, a teraz sie mści. Wątpliwe, aby robił to ktoś dla "sportu". Nie trzeba było daleko szukać. Na oficjalnej stronie zespołu widnieje tajemnicza notka o niejakim Łukaszu B:

Wyszło szydło z worka. Szanowny Panie Łukaszu B. Nie będziemy razem pracowali, więc proszę nie opowiadać o Piotrze i zespole Feel zmyślonych historii. Jak już będziesz miał rodzinę (czego Ci życzymy), nie będziesz miał już czasu opowiadanie w złości bajek o nas. Nie bądź złośliwy, nie na tym życie polega... Feel i Menedżement zespołu.  

Sprawa wydaje się skomplikowana jak fabuła Mody na Sukces, bowiem serwis plejada.pl rozmawiała z menadżerką Feela Katarzyną Chrzanowską, która twierdzi, że zespół kończy współpracę, ale tylko z managementem:

Już w sierpniu wypowiedzieliśmy umowę zespołowi Feel. Do lutego 2010 roku zamykamy ostatnie sprawy, które zostały wcześniej zaplanowane... Zespół miał swoją własną koncepcję promocji koncertów i płyty. My mieliśmy własną/ plejada.pl 

Kim jest zatem Łukasz B.? O co w tym wszystkim chodzi? Jeżeli wiecie coś więcej piszcie koniecznie na redakcja@plotek.pl

Mrock

Więcej o: