Program Ochrony Księżniczek - polska premiera już w czerwcu!

Selena Gomez i Demi Lovato to gwiazdy, które lubisz oglądać? Kotek ma dla Ciebie dobrą wiadomość! Przyjaciółki i ich film Program Ochrony Księżniczek już niedługo pojawią się na Disney Channel!

Od pewnego czasu, Kotek dostarcza Wam informacji o nowej produkcji, w której występują Demi i Selena ( klik ). Niedawno pojawiły się informacje o ramówce Disney Channel na najbliższe miesiące i wiele osób szczególnie jedna informacja - " Program Ochrony Księżniczek " swoją polską premierę będzie miał już 20 czerwca o godz. 10:30! ( klik )

Przypomnijmy, o czym jest film!

"Program Ochrony Księżniczek", choć pełen jest szpiegowskich intryg, ukazuje siłę prawdziwej przyjaźni, a główne bohaterki udowadniają, że dzięki współpracy i determinacji można osiągnąć wszystko. Film opowiada historię niezwykłej przyjaźni pomiędzy Carter Mason ( Selena Gomez ) i Rosalindą Marie Montoya Fiore ( Demi Lovato ), która rozpoczyna się w chwili, gdy ojciec Carter, agent tajnego, międzynarodowego "Programu Ochrony Księżniczek", ratuje Rosalindę przed dyktatorem sąsiadującego z jej księstwem państwa.
Produkcja została nakręcona w Portoryko i ukazuje dwa światy: tropikalne królestwo - pompatyczne i pełne ceremoniałów, oraz szkolny świat uczniów liceum. Pomimo ogromnych różnic pomiędzy uwielbiającą sport i niezbyt pewną siebie Carter, a Rosalindą, która wkrótce ma zostać królową malutkiego kraju Costa Luna, między dziewczynami zawiązuje się niezwykle silna nić przyjaźni. Kiedy już udaje im się przełamać pierwsze lody, bardzo szybko dochodzą do wniosku, że mogą zostać najlepszymi przyjaciółkami i nauczyć się od siebie bardzo wiele. Na przykład tego, że bycie księżniczką wymaga ogromnego serca, a nie korony i wyszukanych manier. - mat.prasowe

Premiera: sobota, 20. czerwca, godz. 10:30 na Disney Channel

Kilka chwil temu pojawiła się zapowiedź piosenki "One and the same ", którą Demi i Selena nagrały na potrzeby filmu - posłuchaj!

Myślicie, że " Program Ochrony Księżniczek " będzie hitem na miarę High School Musical ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.