• Link został skopiowany

Pudzian - ślub za 2 miesiące?

Oj, śpieszy się chłopakowi, śpieszy...
Mariusz Pudzianowski
KAPIF.PL/KAPIF

Nie tak dawno pisaliśmy, że Mariusz Pudzianowski w końcu znalazł kobietę swojego życia i zaangażował się do tego stopnia, że nawet rozważa ślub. Absolutnie stracił głowę!

To prawda, mam kogoś i jest to niesamowita kobieta. Tolerujemy swoje wady, kochamy zalety. Przy niej zrozumiałem, że jestem gotowy do założenia rodziny. Jestem gotowy do założenia rodziny, nawet mógłbym mieć teraz dzieci - zdradził wówczas "SE" Mariusz Pudzianowski.

Gazetom to nie wystarcza i chcę się dowiedzieć więcej. Też chętnie dowiedzielibyśmy się, kim jest tajemnicza kobieta, która tak zawładnęła sercem Pudziana . "Na Żywo" dowiedziało się tylko, że wybranka siłacza jest projektantką wnętrz. A co ze ślubem?

- Bardzo się kochamy. Ślubu w tym roku nie planujemy, choć nie wiadomo - to się może zdarzyć i za dwa miesiące - mówi tygodnikowi.

Kto by podejrzewał Pudziana o takie zrywy serca. Imponujące!

Więcej o:

Komentarze (25)

Pudzian - ślub za 2 miesiące?

brooke_logan
16 lat temu
pudzian bedzie dobrym mezem...
Gość
16 lat temu
ja go lubie i życze mu naj naj,fajnie że ma kogoś,szkoda tylko ze tak długo musiał czekać na miłość
Gość
16 lat temu
nie wierze! ZAŚ Z KIM
Gość
16 lat temu
Wreszzcie!Gratulacje Pudzian!Choc nie rownam sie tobie to kibicuje ci nie tylo w zawodach ale i w zyciu prywatnym!Oby wiodlo ci sie jak najlepiej czlowieku!Pozdro!
Zgłoś komentarz

Czy masz pewność, że ten post narusza regulamin?

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę
Dziękujemy za zgłoszenie

Komentarz został zgłoszony do moderacji

Nadaj nick

Nazwa użytkownika (nick) jest wymagana do oceniania, komentowania oraz korzystania z forum.

Wpisz swój nick
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę

Użyj od 3 do 30 znaków. Nie używaj polskich znaków, wielkich liter i spacji. Możesz użyć znaków - . _ (minus, kropka, podkreślenie).