Jolanta Kwaśniewska zostaje w TVN!

Jeszcze kilka dni temu całą Polskę obiegła informacja, że Jolanta Kwaśniewska wyleciała z TVN-u. A tymczasem jest zupełnie inaczej. Staja zaprzecza wszystkim plotkom i przekonuje, że jest zupełnie inaczej!

To pewne, że Jolanta Kwaśniewska zostaje w TVN. Plotek dowiedział się, że była Pierwsza Dama nadal będzie uczyć Polaków, jak mają jeść bezy, albo jak dobrze wypaść na kolacji u teściowej. Szefostwo stacji jest zaskoczone pogłoskami, bo program "Lekcja stylu" Kwaśniewskiej cieszy się dużą oglądalnością.

Pani Jolanta Kwaśniewska zostaje w TVN. Podpisaliśmy z nią kontrakt i jej program z pewnością będzie pojawiał się w telewizorach zarówno w tym sezonie jak i jesienią. Nie planujemy żadnych zmian i nie zamierzamy żegnać się z panią Kwaśniewską. Te pogłoski w gazetach to zwykła dziennikarska prowokacja - wyjaśnia Anastazja Kądziela z biura prasowego TVN-u.

Widać Jolanta Kwaśniewska nie tylko zna się na stylu, ale również na interesach, dlatego jej pozycja w stacji jest mocna. Ciekawe, czego tym razem będzie uczyć widzów była prezydentowa?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.