Britney Spears we Wrocławiu? Coraz bardziej realne!

To już pewne. Britney Spears przeprowadza się ze Stanów do Wrocławia, TO NIE ŻART! Zaprzyjaźniony serwis bryła.pl sprawdził tę sensacyjną informację, wyniki dziennikarskiego śledztwa poniżej...

Britney zamieszka w jednym z wieżowców we Wrocławiu - podaliśmy niedawno. Bryła.pl z dokładnością budowniczego wszystko sprawdziła.

Sprawa z pozoru absurdalna , choć Britney niewątpliwie stać na luksus mieszkania w jednym z najdroższych apartamentowców w Polsce. W całym kompleksie Sky Tower powstaną 844 apartamenty, w tym 22 typu Lux. Największe mają 234 m kw. Te mogą kosztować nawet ponad 6 milionów złotych. Metr kwadratowy w cenie samochodu...

Zadzwoniliśmy do LC Corp. Pan z działu sprzedaży powiedział krótko i dobitnie: ''Nie potwierdzam tej informacji" i skierował mnie do rzecznika prasowego.

Pan Artur Wiza - rzecznik prasowy spółek Leszka Czarneckiego - najpierw dokładnie wypytał skąd dzwonię a następnie nie zdementował tej informacji, nie zaprzeczył, nie roześmiał się. Powidział spokojnie, że ''nie może udzielać żadnych informacji o klientach ani o rozmowach dotyczących zakupu apartamentów, jeśli dotyczą konkretnych osób''.

Ta wypowiedź pozostawiła lekki niedosyt. Z pewnością wrócimy do tematu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.